Įkraunama...
Įkraunama...

Akių traiškanojimas, pūliavimas, paraudimas

QUOTE(tali3 @ 2008 01 21, 23:20)
Pas mus po gymimo irgi akutes puliavo, ispradziu plovem su stipria arbata,paskui israse lasiukus tiksliai nepamenu kokius,bet geriausiai padejo MP thumbup.gif .Dabar ir vel pulioja tai lasinu Tobrex lasiukus

tai tiesiog po lasiuka pienelio i akytes ir kiek kartu per diena?
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2008 01 22, 14:35)
tai tiesiog po lasiuka pienelio i akytes ir kiek kartu per diena?




Jokio pienelio!!!!!
Mum ir puliavo, vaziavome konsultuotis i santariskes pas pediatra. Mums viska isaiskino, kad anksciau mane, jog MP vaistas nuo visu ligu ir i akyte ir i nosyte, taciau mokslas zengia i prieki vis nauju moksliniu tyrimu padaroma, kad siuo atveju jis tik kenkia, nes ten susidaro plevele, kuri dar labiau kenkia tiek i akytes, tiek i nosyte. Mums is pradziu israse homeopatinius Oculoheel. bet nepadejo, tada antibiotikus tobrex ir viskas susitvarke

Taip kad jokio MP
Atsakyti
o mano panelei nuo gimimo akytė traiškanojo.Taip pat liepė zonduoti. Bet aš nesutikau. vis dėlto tai yra akytė . Aš kiekviena diena plaudavau su arbatėle taip pat lašiukus lašinau gal kokius 1,5 metus ir paskiau viskas susitvarkė savaime. tad nežinau kas ir geriau. Ar laukti kol savaime susitvarkys, ar zonduoti?
Atsakyti
Mus irgi gasdino, kad pienas nepadies, bet is patirties sakau, kad tada isgyde akites, ir kai 2 men buvo sloga taip pat isgydziau su MP 4u.gif
Papildyta:
O lasinau po kekvieno maitinimo, net nezinau kiek lasu, kiek patekdavo,tiesiai is kruties
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tali3: 22 sausio 2008 - 14:17
taip ir as gydziau tik pieneliu,ir pusbrolio vaikinui buvau davus irgi akiu uzdegima isgydem ir iki siol nepasikartoja,medicina zenge i prieki su chemijos gamyba ir kas naturalu stumia i sona doh.gif
Atsakyti
Mums liepe plauti silpnu ramuneliu nuoviru ir lasinti Oculoheel. Nors puliavo tik viena akyte, liepe lasinti i abi. Lasinom 7 d., akyte negerejo, tada pradejau 3 k. per diena lasinti MP po lasiuka ir praejo. Po menesio pradejo traiskanoti kita akyte, vel bandem Oculoheel - nelabai kas.. Pradejau masazuoti mazuoju pirstu vidini akies kamputi, kad atsikimstu asaru kanalas ir nereiketu zonduoti, kas, girdejau, vaikeliui labai skausminga. Dabar jau padetis gereja.
Atsakyti
Mano maziukui irgi puliavo akytes nuo gimimo. Tobrex (beje antibiotikas)lasinau, paskui dar kazkokius, bet nepadejo. Ploviau kasdien su juodaja arbata, kazkiek padedavo, bet trumpam. Ir MP isbandziau kelis kartus. Vaziavom privaciai konsultuotis ir i santariskes, nieko naujo nepasake, tik, kad gali buti jog asaru latakelis uzsikimses ir reiks zonduoti.
Sia procedura geriausiai atlikti iki 6men. Man gydytoja rekomendavo laukti ne ilgiau iki 4 men. Masazus daryti. As dariau kasdien.
As tiek ir laukiau, oj kiek privargom su tom akytem, pradzioj vaikas po miegelio net neatsimerkdavo kol nepraplaudavau. Sitaip buvo sulipusios nuo puliu! Sirdi man spausdavo ziurint i savo maziuka. Jau tikrai maniau,kad reiks ta nemalonia procedura atlikti. Bet beveik sulaukus 4 men. viskas susitvarke aciu dievui.

Taigi jei kam bus panasiai, tai neskubekit mamytes, vaikiukai isauga,kaip isaugo ir mano smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deluxe: 22 sausio 2008 - 15:22
Maniškei akytės pūliavo dar ligoninėj, tai praėjus porai savaičių ir nepadėjus lašiukams su siuntimu nuvažiavom į Klinikas ir užrašė į eilę "operacijai". po pusantro mėn. priėjo eilė, vieną dieną paguldė, kitą išleido- visa procedūra gal 15 min. trunka, bet kaip sakė, kadangi žmogiukai tokie maži, tai po kanalo pravalymo dar ligoninėj lieka nakvoti. Nieko čia baisaus nematau, geriau, nei porą mėnesių kamuotis.
Atsakyti
na mmanajam ir puliavo pienas tik siek tiek padejo,kaip ir vaistai. zondavo ir jokiu daugiau puliu, viskas susitvarke.
Atsakyti
Mum jau 6 mėn. o viena akytė nesusitvarko ir viskas schmoll.gif kažkaip man ta zondavimo procedūra nekelia pasitikėjimo tai vis dar ir tempiu laiką - o gal ims ir pasitaisys... mūsų provincijos daktarai doh.gif patart nieko nesugeba - zonduot ir vsio, tai iš čia sužinojau kad reikia masažuot g.gif nu bandysim, gal ir mum pasiseks ir išvengsim tų chirurginių invazijų unsure.gif

man tik keista, juk kai mes gimem nebuvo nė kalbos apie visokius zondavimus, tai vistik yra išaugama problema, ar kaip g.gif juk nevaikštom traiškanotom akim, o dabar čiut ne kas trečiam gimusiam vaikui reikalingas zondavimas g.gif
Atsakyti
mums taip pat puliuoja akytes. pradejo dar bunant GN. ten lasino gentamicin 3d..
praejo o paskui po keliu dienu vel atsinaujino.

tada jau as pati nusipirkau to paties gentamicino palasinau kokias 5d. + ramunelem ploviau. praejo.

dabar jau trecias kartas kai vel puliuoja. tik si karta daktare pakeite lasiukus i tobrex.

ir jei savaime nesusitvarkys keliausim pas okulista kad paziuretu. daktare minejo kad iki 1men. bando gyditi su lasiukais, o jei nepraeina tada jau pas okulista ir jis sprendzia ar valys tuos latakus ar toliau su vaistukais bandyt iveikti ta blogybe

tiesa puliuoja tik 1akyte ir vis ta pati.
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2008 01 27, 15:46)
Mum jau 6 mėn. o viena akytė nesusitvarko ir viskas schmoll.gif kažkaip man ta zondavimo procedūra nekelia pasitikėjimo tai vis dar ir tempiu laiką - o gal ims ir pasitaisys...  mūsų provincijos daktarai  doh.gif patart nieko nesugeba - zonduot ir vsio, tai iš čia sužinojau kad reikia masažuot g.gif nu bandysim, gal ir mum pasiseks ir išvengsim tų chirurginių invazijų unsure.gif

man tik keista, juk kai mes gimem nebuvo nė kalbos apie visokius zondavimus, tai vistik yra išaugama problema, ar kaip g.gif juk nevaikštom traiškanotom akim, o dabar čiut ne kas trečiam gimusiam vaikui reikalingas zondavimas g.gif


niekas nekalba apie zondavima vos tik gimus mazyliui 4u.gif o masaziukai pades tik tuo atveju, jei asaru kanalelis tik uzakes, tam paprastai gydytojai duoda pora savaiciu (masazuoti), o jei nepadeda teisingai atliekamas masaziukas, vadinasi, kanalelis ne tik uzakes, vaikuciui tokiu atveju nera istirpusi tam tikra zelatinine plevele, kuri paprastai istirpsta per pora dienu po gimimo, tokiu atveju nori nenori, ja reikia pradurti, kuo vaikiukas mazesnis, tuo ta procedura lengviau iskesti ir ji tikrai nera tokia baisi, kaip atrodo is pradziu, manoji jau is kart po proceduros sypsojosi ir snekejo kaip visad 4u.gif zondavimas nera skausmingas, plius atlieka vietine nejautra, tai tik nemalonu, kaip man gydytoja "vaizdziai" paaiskino: pabandykit sau giliai i nosi ka nors kisti lotuliukas.gif skaudet neskaudes, bet bus tikrai nemalonu, jausis spaudimas ir tiek, be to laiko galvyte tvirtai, todel mazuliukai ir verkia ax.gif
pamenu, mes irgi masazavom, plius lasinom tobrex nuo uzdegimo, atrode, jog susitvarke, bet kai nuvaziavom pas okulista ir jis paspaude, isbego daug puliuku, pasirode as blogai masazavau doh.gif tad pamoke ir dave dar pora savaiciu, deja nepraejo, tad teko zonduoti, uztat dabar viskas thumbup.gif
Atsakyti