Įkraunama...
Įkraunama...

Akių traiškanojimas, pūliavimas, paraudimas

QUOTE(denala @ 2008 01 28, 01:37)
niekas nekalba apie zondavima vos tik gimus mazyliui 4u.gif  o masaziukai pades tik tuo atveju, jei asaru kanalelis tik uzakes, tam paprastai gydytojai duoda pora savaiciu (masazuoti), o jei nepadeda teisingai atliekamas masaziukas, vadinasi, kanalelis ne tik uzakes, vaikuciui tokiu atveju nera istirpusi tam tikra zelatinine plevele, kuri paprastai istirpsta per pora dienu po gimimo, tokiu atveju nori nenori, ja reikia pradurti, kuo vaikiukas mazesnis, tuo ta procedura lengviau iskesti ir ji tikrai nera tokia baisi, kaip atrodo is pradziu, manoji jau is kart po proceduros sypsojosi ir snekejo kaip visad  4u.gif zondavimas nera skausmingas, plius atlieka vietine nejautra, tai tik nemalonu, kaip man gydytoja "vaizdziai" paaiskino: pabandykit sau giliai i nosi ka nors kisti  lotuliukas.gif skaudet neskaudes, bet bus tikrai nemalonu, jausis spaudimas ir tiek, be to laiko galvyte tvirtai, todel mazuliukai ir verkia  ax.gif
pamenu, mes irgi masazavom, plius lasinom tobrex nuo uzdegimo, atrode, jog susitvarke, bet kai nuvaziavom pas okulista ir jis paspaude, isbego daug puliuku, pasirode as blogai masazavau  doh.gif tad pamoke ir dave dar pora savaiciu, deja nepraejo, tad teko zonduoti, uztat dabar viskas  thumbup.gif


Labai tiksliai pasakyta.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
mums irgi pūliavo. Lašinau gentamiciną, bet vis atsinaujindavo. MP visiškai nepadėjo, o okulistė visai išdurnino, kad MP lašinu. O tai man buvo pasiūliusi pediatrė. Galiausiai padėjo gentamicinas, o gal tiesiog išaugom, nors mums dar tik 3 mėn. Tad neskubėkit su jokiais ten kanalų valymais. Man pasakojo okulistė, kad kišama adata ir taip valoma. Vienu žodžiu procedūra labai labai nemaloni blink.gif
Atsakyti
Puliavo to akytės, lašinom visokius lašiukus ilgiausiai, o po to teko į tą operaciją važiuoti. Bet ta operacija, tai iki šiol man bloga prisiminus, kaip tas mūsų lelius šaukė, nors ir nuskausminančius buvo sulašinę... doh.gif Gydytojas po operacijos įvardijo jį kaip "kovotoją" blink.gif , va taip jis stengėsi išsivaduoti iš laikančių rankų...
Atsakyti
Mums akytes supuliavo po slogytes, nepadejo joks plovimas ramunelemis, medetkomis, lasinom atibjotikus. Gydytoja sake, kad reikia lasinti tol, kol pilnai praeis, mums uzteko 5 dienu. Po slogyciu daznai pasikartodavo puliavimas, bet atsiradus pirmiems pozymiams, iskart sulasindavau antibjotiko ir uztekdavo ir praeidavo per pora dienu 4u.gif
Atsakyti
Mums supuliavo akytes kai dukrytei buvo dvi savaites,tai gydytoja israse lasiukus(dabar jau neatsimenu pavadinimo)tai po penkiu dienu viskas susitvarke mirksiukas.gif
Atsakyti
mano suneliui akyte puliavo nuo gimimo. Lasinom Tobrex, bet nepadejo. 2,5 men gavom siuntima i santariskes operacijai. tai kai atliko valyma, sake jokie vaistai nebutu padeje, taip viskas buvo uzake. Dabar viskas gerai.
Atsakyti
patarkite prasau, kaip padėti savo mažiukui. labai traiškanoja akytės, buvom ir pas gydytoją, ir lašiukuslašiname, bet visriek traiškanoja. sako labai siauri latakėliai, ar jie prplatės savaime, ar kažką daryti reikia? g.gif
Atsakyti
Bandyk per paieska irasyti toki uzlausima nes tokia tema jau buvo. Mano krikstasuniui buvo panasiai bet jie ir issigyde lasiukais ir akiu masaziukais.
Atsakyti
Mum ir taip buvo.Ir gana ilgai.Daktare taip pat nelb ka patare.Tai mes valydavom jas virintu vandenuku ar ramunelem.Ir praejo.
Atsakyti
Mes su vienos akies latakeliu vargstam. Patraiskanoja irgi. O dabar kai tokie orai, tai labai saugomes slogeliu, nes labai sureaguoja ir - ''uzdegimuks''. Gydytoja sake saugotis, prakentet, vasara ateis - pamirsite kas buvo, isaugs. Mums dabar 6 men, tai vasara bus link metuku jau. Paplaunu OCU flesh lasiukais kai reikia ( siaip nevarvinu be reikalo). Sake, kad dabar vietoje ramuneliu jau geriau zalia arbata, bet man kazkaip nedrasu. Mergaite labai nesiduoda, tai sake tiesiog sliukstelkite i akis kai prausite ar pan.
Ir dar virintu vandenuku valyt.

Klausiau, gal geriau praplatint ( drenuoja kazkaip), gal geriau negu kas karta per uzdegimus tuos Tobrex lasinti su antibiotikais. Sake - NE. Gal kitiems atvejai kitokie, nezinau... Gal kai l. rimti, tai kur zmogau desiesi... Sake skaudi procedura, adatos, vaikui lieka baimiu ir prisiminimu, kuri laika atsiliepia ir t.t.
unsure.gif
Nors dare mamytes, teko prie duru paplepet, tipo ''nieko tokio, isgyvenom'', dar kita sako ''nepasiuto, bet dabar ramu...''. Ot ir zinok zmogau.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TJolke: 26 vasario 2008 - 00:56
turėjom ir mes vargo su akyčiu traiškanojimu,bet mums padėjo Tobrex lašiukai ir latakų masažas thumbup.gif Buvam jau užsiregistravę ir ašarų kanalų zondavimui,bet likus savaitei iki jo pasveikom,labai džiaugiuosi,kad nereikėjo jo daryti,nors gydytoja buvo sakius,kad nuskausmina dabar prieš atliekant šią procedūrą thumbup.gif
Atsakyti
Mum taip pat akytė traiškanojo ir pūliai skyrėsi blink.gif . Ir valėm, ir antibiotikus lašinom, ir masažiukus darėm- niekas nepadėjo. Trumpam sumažėdavo ir vėl iš naujo. Mum gydytoja patarė kreiptis į klinikas pas vaikų okulistą ( siuntimą parašė). Ten vieną kartą bandė praplauti, bet nepavyko- schmoll.gif sakė, kad ašarų latakėlį užtvėtus standi plėvelė. Teko zonduoti verysad.gif . Rėkė lelius net visas aukštas skambėjo unsure.gif .Jam tada buvo 3 mėnesiai. Dabar viskas gerai clap.gif . Tiesa, sako, kad geriau šią procedūrą daryti iki 6 mėnesių, nes paskus bijos gydytojų . smile.gif
Atsakyti