Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

man katinycio paskutine labai , nesiociau , kopijuot negalima, pirkciau lotuliukas.gif !
UUPS ir nuostabi !
IR KITU DARBELIAI , LABAI 4u.gif
Atsakyti
Sveikos sagininkes 4u.gif
pas mane tai senos naujienos, bet vistiek labai noriu pasigirti savo kadaise buvusio uzsidegimo vaizdeliais ax.gif .

uz sia nuotrauka esu dekinga Jasnenko thumbup.gif
user posted image

sita dariau labai senai, kai nezinojau kas tas makro rezimas doh.gif
user posted image

o sita ne tik su prof.iranga bet ir photoshopuku apdorota, bet vistiek sirdukas mano siuvinetas ir ragiukai priklijuoti blush2.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sho ja: 14 birželio 2007 - 19:44
Nuostabios bigsmile.gif ,cia ant kazkokio pagrindo siuvineta?
Atsakyti
blush2.gif aciu ax.gif

siuvineta ant is paprastu mezgimo siulu nunerto pagrindo.
Atsakyti
sho ja thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif .

O čia mano pirmoji ir mano akimis blush2.gif labiausiais vykusi, be to labai jau miela rolleyes.gif :

user posted image

Ir dar kelios:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašarėlė: 14 birželio 2007 - 20:39
Man priespaskutine labai grazi (juoda-balta) wub.gif
Atsakyti
sho ja
labai gražu, bet jau darbelio čia doh.gif

QUOTE(Ašarėlė @ 2007 06 14, 21:37)
sho ja  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif .
O čia mano pirmoji ir mano akimis  blush2.gif labiausiais vykusi, be to labai jau miela  rolleyes.gif :
Ir dar kelios:
user posted image

visos gražios, bet šitas gyvis septynkojis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ainasau, kiek cia grozhiu pridejot blink.gif blink.gif
gerai,kad sedejau....
Asarele,- man ta su organzine gelyte labai grazhi wub.gif ir ta pirmoji melyna thumbup.gif ir septynkojis bigsmile.gif ai, visos tongue.gif 4u.gif

sho-ja blink.gif nu shirdis tai nereali.... ir nuotrauka, aishku....cia fotosesija kokia? mastau.gif a koks tos seges likimas, neshioja ja kas? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 14 birželio 2007 - 22:57
QUOTE(lukasta @ 2007 06 14, 22:41)
sho ja
labai gražu, bet jau darbelio čia doh.gif
visos gražios, bet šitas gyvis septynkojis

thumbup.gif thumbup.gif Man sita irgi pati graziausia ir ta pirmoji dar labai labai thumbup.gif

QUOTE(uups @ 2007 06 14, 23:25)
ainasau, kiek cia grozhiu pridejot  blink.gif  blink.gif
gerai,kad sedejau....
Asarele,- man ta su organzine gelyte labai grazhi wub.gif ir ta pirmoji melyna thumbup.gif  ir septynkojis bigsmile.gif  ai, visos tongue.gif  4u.gif

sho-ja blink.gif nu shirdis tai nereali.... ir nuotrauka, aishku....cia fotosesija kokia? mastau.gif a koks tos seges likimas, neshioja ja kas? bigsmile.gif

sirdis bais grazi ir ja daugeli moterisku ir ne tik zurnalu gali pamatyti wink.gif
Jauciu ta sirdele garsus zmones nuciupineti baigia lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kiek pastebejau fotografai ja labai megsta thumbup.gif thumbup.gif O gal suklydau cool.gif
Atsakyti
user posted image

man atrodo, as maciau ja prisegta gyvai thumbup.gif labai grazu - labai giriu bigsmile.gif

o shirdukas guli pas ta atlikeja, kurios albumo virseliui ir buvo sukurta biggrin.gif
Nebent as ko tai neuzsekiau g.gif pilnas vaizdas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sho ja: 15 birželio 2007 - 09:29
kad ash lietuvos aktualijose nelabai susigaudau blush2.gif
nu bet dievishka sege.... man kablys...ishsitraukiau visus savo karoliukus, ale toooks jau skurdus pasirinkimas doh.gif einu vistiek kanors suregsiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 06 15, 11:05)
kad ash lietuvos aktualijose nelabai susigaudau blush2.gif
nu bet dievishka sege.... man kablys...ishsitraukiau visus savo karoliukus, ale toooks jau skurdus pasirinkimas doh.gif  einu vistiek kanors suregsiu tongue.gif


va kur ta širdelė panaudota buvo mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti