Įkraunama...
Įkraunama...

Fondiu

Maciau SENUKUOSE pirkti kaina apie 130lt jei neklystu g.gif / bet tikrai ne daugiau 150lt/
Atsakyti
Per Kaledas padovanojom draugams nediduka fondiu, buvo pasikviete ir vaisino vaisiais su karstu sokoladu - kivi ir bananu. Bananas asmeniskai buvo skaniau, bet daug nesuvalgyciau - saldumas neispasakytas biggrin.gif
Atsakyti
Gavau dovanu fondiu ir dar ne karto juo nepasinaudojau tongue.gif
Atsakyti
As fondiu parsiveziau is Sveicarijos ax.gif ir kartu surio fondiu pakeliuose, bet db jau ir LT yra pirkti, kur nieko beveik nereikia daryti - tik supilti pakeli fondiu surio ir balto vyno, o tada pakaitinti ir valgyti su prancuzisko batono gabaleliais thumbup.gif

Turbut jau reikes ir kitus isbandyti fondiu receptus, o ne tik surio ax.gif
Atsakyti
as irgi turiu fondiu,bet kazkaip retai ja naudojuos smile.gif gal ideju truksta,net nezinau ...
Atsakyti
QUOTE(Erkac @ 2008 04 12, 13:08)
As fondiu parsiveziau is Sveicarijos  ax.gif  ir kartu surio fondiu pakeliuose, bet db jau ir LT yra pirkti, kur nieko beveik nereikia daryti - tik supilti pakeli fondiu surio ir balto vyno, o tada pakaitinti ir valgyti su prancuzisko batono gabaleliais  thumbup.gif

Turbut jau reikes ir kitus isbandyti fondiu receptus, o ne tik surio  ax.gif



Tai LT jau yra ir paruoštų fondiu sūriu. Ir su vynu, ir su česnakiukais..Tik į puodą suvertei ir balius smile.gif
Per Kalėdas gavom dovanų, pagaliau per Velykas išbandėm. Svečiams laaabai patiko (man irgi) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2008 04 17, 23:41)
Tai LT jau yra ir paruoštų fondiu sūriu. Ir su vynu, ir su česnakiukais..Tik į puodą suvertei ir balius smile.gif
Per Kalėdas gavom dovanų, pagaliau per Velykas išbandėm. Svečiams laaabai patiko (man irgi)  thumbup.gif


wub.gif Kokioj parduotuvėj? Lietuvių gamybos ar užsienietiškas? Prie kokių produktų ieškoti? blush2.gif Ten parašyta kad tinka fondiu ar kaip? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 04 18, 08:07)
wub.gif Kokioj parduotuvėj? Lietuvių gamybos ar užsienietiškas? Prie kokių produktų ieškoti?  blush2.gif Ten parašyta kad tinka fondiu ar kaip? 4u.gif

Mačiau Iki lenkstinuke, bet parduotuvėje neteko matyti. Įdomu kokia kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 04 18, 21:51)
Mačiau Iki lenkstinuke, bet parduotuvėje neteko matyti. Įdomu kokia kaina  smile.gif

Aš esu mačius gyvai IKI parduotuvėj - kaina jei neklystu buvo apie 23-24Lt už tą pakuotę (svorio, deja, neatsimenu doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 04 18, 08:07)
wub.gif Kokioj parduotuvėj? Lietuvių gamybos ar užsienietiškas? Prie kokių produktų ieškoti?  blush2.gif Ten parašyta kad tinka fondiu ar kaip? 4u.gif


Fondiu suris uzsienietiskas. Ji tik vienos rusies inportuoja i Lietuva. Jo yra Maximoj, Rimi. Ieskoti prie suriu. Kaina 21 - 25 lt.
Atsakyti
Mes irgi turim fondiu jau tris metus, bet dar nė karto neišbandžiau blush2.gif doh.gif
Atsakyti
O toksai ydomu geras? g.gif Nelabai nusimanau ax.gif
http://www.skelbiu.l.../43/3015443.jpg
Cia surio, mesos ar saldziam fondiu skirtas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wife: 28 birželio 2008 - 12:26