Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate vaikams nesveiko maisto?

QUOTE(gagrate @ 2008 02 28, 12:59)
O man butu labai keista ,kad vaikas sulaukes 4m. butu neparagaves cipsu ar limonado,jei vaikui neduoda tai  ir nezyno kas tai yra,arba jis yra izoliuotas nuo kitu vaiku ,kurie kramsnodami saldumynus pasidalina su kitais.O ka reiskia sveikai maitintis?ekologiskos darzoves dvigubai kainuoja ,vaisiai irgi  neaisku kuom supurksti ir apdoroti kad negestu,o is mesos butu galima valgyti tik versiena.Matyt sveikiausa butu grauzti lietuviskus obuolius is mociutes sodo ,labai skurdus racionas lotuliukas.gif


Aš gi ir rašiau kad ji ragavus -tik jai nepatiko ir daugiau neragauja,per gimtadienius kitų vaikų ji geria sultis arba vandenį,o čipsų ir picų nevalgo smile.gif ir beje,izoliuota tikrai nėra,lanko darželį, mokyklėlę, turi draugų pas ką į svečius nueina...o dėl sveiko maisto,na aš nekalbėjau vien tik apie ekologišką,sorry gal neaiškiai išsireiškiau,tiesiog turėjau omeny kad tokio maisto kuris nėra rekomenduojamas vartoti tai ir nevartojam kažkaip..na man svarbu labai maisto kokybė ir tai ką valgau, aš pati taip buvau auginama šeimoje, kad "šlamšto" negalima valgyti biggrin.gif bet tikrai neperku tik ekologiško ax.gif
Atsakyti
nu as ir stengiuosi savo mažyliuj duot kuo sveikesnį maistą, o to nesveiko yr ragaves tik čipsus ( labai juos mėgsta, bet stengiuosi per daug neduoti, į menesį kokį kartuką), ir pica, kuria siaip as pati darau, tik papločius perkam smile.gif
Atsakyti
svajoju, kad iki metu vaikiukas neparagaus jokiu saldainiuku, kad veliau jo nesudomins cipsai, koka kola, mc donaldo maistas, bet dazniausiai nutinka taip, kaip mes nenorim, kad nutiktu.
Atsakyti
Stengiuosi savo dukryte maitinti sveikai (kaip, beje, ir pati maitinuosi) biggrin.gif Limonadu, bulviu traskuciu mes nevalgom, nors vyro draugai kazkada buvo dave paragauti - butu dar norejusi, bet kad vaikui net 2 metuku nebuvo - grieztai uzprotestavau. Pica valgo, bet mano pacios kepta, net paploti pati stengiuosi iskepti. Varske gaminu pati is naminio pieno, kuri uzsisakom karta per savaite. thumbup.gif Darzoviu ekologisku drauge parupina. Vasara pati pasodinu keleta ankstyvuju bulviu, morkyciu, savo salotu - stengiuosi, kad vasara kuo daugiau vitaminu gautu is maisto. biggrin.gif Aisku, buna, kad nebespeju nuraveti savo darziuko (nors jis ir minimalus) ar laistyti atsibosta, tada pasamdau mergaite - uz 20 Lt taip isravi - ne vienos zolytes nelieka - tris savaites ramu thumbup.gif
Atsakyti
as tai sakiau duosiu to nesveiko maisto, nes kaip patirtis rodo kuo labiau draudi, tuo labiau noris. dar toks dalykas - kiti tevai vaikams leidzia daryt vos neviska, o jei draugauja su tokiais draugais tai tas mano pasakymas, kad cia nesveika ne kaip skambes. o su cola tai grieztai ne schmoll.gif
Atsakyti
svaojoniu svajone butu, kad vaikas tik sveika, ekologiska maista valgytu... o ka daryti, jei tas vaikas i virta sveika mesyte net ziureti nenori?...ir is kur tu sveiku obuoliuku paimti?....ir kaip jums atrodo, ka vaikai darzeliuose valgo?...kas jau ten labai rupinasi is kokiu ekologisku ukiu maistas atkeliauja... ir ko ten begaminant prideda....liudna, bet tokia realybe...neapsaugosime nuo to nesveiko maisto....
Atsakyti
QUOTE(retancike @ 2008 03 15, 16:33)
svaojoniu svajone butu, kad vaikas tik sveika, ekologiska maista valgytu... o ka daryti, jei tas vaikas i virta sveika mesyte net ziureti nenori?...ir is kur tu sveiku obuoliuku paimti?....ir kaip jums atrodo, ka vaikai darzeliuose valgo?...kas jau ten labai rupinasi is kokiu ekologisku ukiu maistas atkeliauja... ir ko ten begaminant prideda....liudna, bet tokia realybe...neapsaugosime nuo to nesveiko maisto....

Sutinku.Kas kaime gyvena ,turi uki,tai gali prisiziureti ir sveikai maitintis,nes zyno kas is ko padaryta ir kaip uzauginta.O mieste nelabai zynai ka perki ir kaip tas maista pries parduodant buvo apdorotas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistruole @ 2007 06 15, 18:36)
...Ir visa tai del to, kad as pati maitinau iki 2.5 metu, tai visa ta laika as buvau pagrindinis jos maistas. Pagrindinis ir sveikiausias. Taip kad as nesuprantu besijaudinanciu mamyciu sveiko maitinimo atzvilgiu, kai pacios net savo pienu iki 3 menesiu nemaitina. Nu ar tai logiska?...(apie negalejimus maitinti nereikia saves pateisinti, viskas yra smegenyse ir moksliskai tai irodyta)

dėl šito tai aš nesutinku - aš savo vaiką buvau pasiryžusi MP maitinti kad ir iki 2 m., bet jis pats šio patiekalo atsisakė dar nei 5 mėn. neturėdamas. kiek aš dėl to verkiau... o ką galėjau padaryt? nieko. neėmė krūties ir viskas.
o dėl sveiko/nesveiko maisto - gauna manasis ir popkornų, ir saldainių, ir kolos (skiestos), ir čipsų... aišku, viskas tik pačiais minimaliausiais kiekiais ir išimtinais atvejais. kaip tu vaikui gali neduot, kai pats tą valgai? juk širdelė sprogs...
o šiaip ateity, kai jau bus didesnis, aišku, aš jam paaiškinsiu, kas sveika, kas galima, kas ne, kas gali būti privalgius ir prigėrus visokių šlamščiamaisčių kaip sakė kažkuri mamytė.
Atsakyti
Mes stengiamės neduoti bent saldainių, čipsų, jokių limonadų ir pan.
Aišku,dėl to maisto sveikumo tai pritariu toms kurios jau sakė, kad nežinau ką perki ir kaip buvo pagaminta.Bet tik pasitaikius progai mažiui duodam savų(močiučių) užaugintų daržovių ir vaisių.Bulves, morkas gauna jų užaugintas, o va vietoj saldinių tai dudam džiovintų vaisių-visai patinka.Dar kokį meduolį, ar per kokią šventę sausainių.
O šiaip mūsų vaikiukas-tai tėčio vaikas-mėgsta mėsytę, dešrytę smile.gif
Kad nekiltų pagundų jam kokiems čipsams, tai ir patys nevalgom prie vaiko.Nors nelabai mes juos ir perkam.
Mano nuomone, kol vaikas mažas geriau neduoti nesveiko maisto-paaugęs spės atsivalgyt kai mes nematysim (jei jau labai drausim ir pats to norės) ax.gif
Atsakyti
4u.gif siaip manau anksciau ar veliau musu vaikuciai pabiruciai paragaus nesveiko maisto ,nuo kurio mes ju neapsaugosim ax.gif ,o siais laikais kaip sakant daugkas nesveika valgyt lotuliukas.gif
Atsakyti
siandien nustebino musu sesute, ejom skiepytis, o ji paguodos priza, sako ar galiu duoti jam saldaini na ta ant pagaliuko lotuliukas.gif pries pora dienu metukai tik suejo lotuliukas.gif nu gi pati medike subart turetu pamacius , kad kudikiui bambonkes mama kisa, o si sast pati pasiule lotuliukas.gif nu bet tokia geriete jinai tai net pykt negali biggrin.gif pasakiau, kad jam negalima tai liepe broliui parnest
Atsakyti
QUOTE(gagrate @ 2008 02 28, 13:59)
O man butu labai keista ,kad vaikas sulaukes 4m. butu neparagaves cipsu ar limonado,

Man tai keista, kai tokio amžiaus ir mažesni vaikai gauna tavo išvardintų dalykų paragauti. blink.gif

QUOTE(FoxyLady @ 2008 03 17, 20:05)
o dėl sveiko/nesveiko maisto - gauna manasis ir popkornų, ir saldainių, ir kolos (skiestos), ir čipsų... aišku, viskas tik pačiais minimaliausiais kiekiais ir išimtinais atvejais. kaip tu vaikui gali neduot, kai pats tą valgai? juk širdelė sprogs...

Saldainių didieji negavo iki 3 metų. Tiesiog žinojo, kad yra vaikų ir suaugusių maistas. Apie kolas ar pan nesąmones nė nekalbu - didieji jų ir dabar negauna/nenori (yra jau ragavę), o mažiai tikrai negaus dar ilgai ilgai.

Beje, vaikų gimimas yra gera proga pakoreguoti ir savo mitybos įpročius. wink.gif
Atsakyti