Įkraunama...
Įkraunama...

Ar duodate vaikams nesveiko maisto?

stengiamės vaikams neduot ir patys nevalgom, arba tik labai retai:
traškučių, nenatūralių gaiviųjų gėrimų, maisto su kalnais E. Tik va dėl tų E tai sunku parduotuvėje ką rasti be tų E... Perki vaikui sūrelį su avietėmis, o pasirodo, kad vietoje aviečių E įdėtas blink.gif verysad.gif , kai pamačiau, stengiuosi tik vanilinius pirkti...
Atsakyti
QUOTE(Pakalnutės @ 2008 01 19, 23:42)
stengiamės vaikams neduot ir patys nevalgom, arba tik labai retai:
traškučių, nenatūralių gaiviųjų gėrimų, maisto su kalnais E. Tik va dėl tų E tai sunku parduotuvėje ką rasti be tų E... Perki vaikui sūrelį su avietėmis, o pasirodo, kad vietoje aviečių E įdėtas blink.gif  verysad.gif , kai pamačiau, stengiuosi tik vanilinius pirkti...

Na ant kitų sūrelių vanilė taip pat pažimėta E. 4u.gif


O aš asmeniškai specialiai tai neduodu, bet visko pasitaiko ir traškučių nugvelbia nuo stalo ir coka colos yra ragaves. Aš manau juk tai natūralu, ką patys valgom niekaip nenusaugosim, kad vaikai neragautu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Stengiamės nepirkti tokio maisto, bet tų pačių čipsų svečiuose prisiragauja ax.gif, bet kažkaip nedarau čia jokios tragedijos, gi ne kiekviena dieną valgo, o be to ir jie nori pabandyti tai sūriau tai aštriau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akvilexxx: 22 sausio 2008 - 17:22
na tragedijos nedarydavau.leidau ir cipsu ir coca-colos blush2.gif
bet kai praeita savaite pamaciau ,kaip anyta sidabra sveite,manau coca colos atsisakysiu blink.gif
idejo i '''bliuda''sidabrinius sakstus(jau praradusius spalva,plemuotus juodus,uzpyle COCACOLOS o ta, kai uzputojo,snypste,gal pora val. blink.gif blink.gif po 3val saukstai buvo svarus,be demiu blink.gif
tai koks brudas,o kas skrandy daros?
Atsakyti
QUOTE(agug @ 2008 01 27, 22:42)
na tragedijos nedarydavau.leidau ir cipsu ir coca-colos blush2.gif
bet kai praeita savaite pamaciau ,kaip anyta sidabra sveite,manau coca colos atsisakysiu blink.gif
idejo i '''bliuda''sidabrinius sakstus(jau praradusius spalva,plemuotus juodus,uzpyle COCACOLOS  o ta, kai uzputojo,snypste,gal pora val. blink.gif  blink.gif po 3val saukstai buvo svarus,be demiu blink.gif
tai koks brudas,o kas skrandy daros?


Man pasakojo , kad su spraitu labai gerai įsišveičia vonia (reiks kada pabandyti, tik nėbuvo progos turėt sptaito, šiaip labai retai perkam), o su coca-cola isišvečia rudis kolzete
Atsakyti
QUOTE(Andza @ 2008 02 21, 10:56)
Man pasakojo , kad su spraitu labai gerai įsišveičia vonia (reiks kada pabandyti, tik nėbuvo progos turėt sptaito, šiaip labai retai perkam), o su coca-cola isišvečia rudis kolzete


siaube blink.gif o kiek zmoniu kasdien geria visokias koka kolas ir spritus ... g.gif
Atsakyti
Aš savo vaikui niekada neperku limonado, paaiškinau ,kad tai nesveika, ir jo nepraso, bet kai nuvaziuojam į svečius ir pamato limonadą ant stalo, tai griebia kaip išprotėjąs, nu ir ką daryt tokiais atvejeis, tada leidžiu, o kaip nemato, kaip sakoma, tai ir širdies neskauda smile.gif ir šeip jokių čipsų, ir aplamai stengiuosi maitint sveikai, bet būna išimčių, vaikų gimtadieniai, juk kitai mamai nepaaiškinsi, visi turi savo nuomonę
Atsakyti
Patys specialiai tokio maisto aisku neperkam,bet kai nueinam i parduotuve ,kai abi suleidzia nagucius i cipsus ir limonada tai jau nebeatimsi,kol mazesnes buvo dar galejom apgauti,pakeisti svekesniu maistu,bet dabar jau gudrios,zyno kas patinka.
Papildyta:
QUOTE(agug @ 2008 01 27, 23:42)
na tragedijos nedarydavau.leidau ir cipsu ir coca-colos blush2.gif
bet kai praeita savaite pamaciau ,kaip anyta sidabra sveite,manau coca colos atsisakysiu blink.gif
idejo i '''bliuda''sidabrinius sakstus(jau praradusius spalva,plemuotus juodus,uzpyle COCACOLOS  o ta, kai uzputojo,snypste,gal pora val. blink.gif  blink.gif po 3val saukstai buvo svarus,be demiu blink.gif
tai koks brudas,o kas skrandy daros?

Oho,nezynojau kad coca-cola galima sidabr. saukstus isblizgint,kagi turiu ir as tokiu saukstu, reiks pabandyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gagrate: 22 vasario 2008 - 15:07
QUOTE(fiesta2 @ 2008 02 22, 15:38)
Aš savo vaikui niekada neperku limonado, paaiškinau ,kad tai nesveika, ir jo nepraso, bet kai nuvaziuojam į svečius ir pamato limonadą ant stalo, tai griebia kaip išprotėjąs, nu ir ką daryt tokiais atvejeis, tada leidžiu, o kaip nemato, kaip sakoma, tai ir širdies neskauda smile.gif ir šeip jokių čipsų, ir aplamai stengiuosi maitint sveikai, bet būna išimčių, vaikų gimtadieniai, juk kitai mamai nepaaiškinsi, visi turi savo nuomonę

manau vaikai turi viska isragauti,as is to tragedijos nedarau ax.gif
Atsakyti
Taip manau reikia duoti. Galite šaukt kiek tik norite ant manęs, tačiau aš duosiu: ir dešrelių, ir asldainių, ir čipsų...
Net su vyru pasitarėme ir nusprendėme, kad vaikams leisime imti saldainių kiek tik širdis leis. Pas mus jie bus padėti ant stalo- kaip ir obuoliukai, kaip ir kiti vaisiai- ir tik vaikas pats spręs ar jam valgyti saldumynus ar ne.

Iš karčios patirties galiu pasakyti: kai namuose būdavo saldainių iki valios- na suvalgydavai iš pradžių net kokius10 .... ir viskas. nebenori- nebenaujiena.... ir stovi tie saldainiai. Tačiau vos tik pradėjo juos "normuoti" "drausti" iš karto tie saldainiai patapo labai skanūs. Ir netekom saiko... jei bus kilas- suėdi kilą... iki kol pilvą skauda net.

Tik vat.... dėl pirktinių saldainių: dabar mažąjai greitai bus metukai: jau daviau sulig pupos dydžiu paukščių pieno gabaliuką. Patiko... Tačiau kitas gabaliukas tik po keleto savaitėlių- nemanau kad jos skrandukas dar pakankamai pasiruošęs tokiems išmėginimams 4u.gif
Dešrelės- jau dabar yra palaižiusi vaikiškos dešrelės- bet ne daugiau- manau kad kaip maistą prie dešrelių pratinsiu tik nuo 2 metukų- kai darželyje duos, namuose mes ir patys į mėnesį gal kartą tik pieniškų dešrelių nusiperkame- kai darome makaronus su sūriu. Manau anksčiau kaip 2 metukai vaikui jų duoti tikrai neverta. Dabar daviau palaižyti vien dėl mano mamos- norėjo kad vaikas išbandytų naują skonį. na ką.... išbandė- įsidėjo į burną ir nepatiko- paprasčiausiai tą gabaliuką išspjovė ir sumaigė- man buvo džiaugsmo lotuliukas.gif
Limonadas- na čia net neturiu nuomonės- mes patys perkame gal į metus kartą tai nemanau kad vaikui specialiai pirksim... nebent patys gersim- tada ir gaus. Bet perkame mes daridos krem soda.. Na aš kartais VU nusiperku dietinės kolos, tačiau dabar jau pagaliau pripratau prie netikros kavos- tai ir tos nebeperku. O šiuo metu aš išprotėjusi mamka perku ekologiškas sultis (kurios man asmeniškai net priklios) ir parduotuvėje prie akių išspaustas morkų sultis... cool.gif Net spec vaikiškos arbatos- nieko ten gero- na išgeria į mėnesį porą kartų- o šiaip, pratinu atsigerti vandenuku. Mat pati vandenį stengiuosi gerti.
Pyragai ir kiti skanumynai. Na stengsiuosi kepti pati, bet nespjaunu ir į pirktinius- pati valgau- ir vaikui duosiu,... dabar ragavusi tik ekologiškų sausainiukų (iš eko grupės)
Jogurtukas- na daviau to dobilo- apsivėmė vaikas mano nuo jo blink.gif , o paprastą Miau sukapojo i nieko g.gif , gal sakau nepatiko nes be priedų? Įdėjau aš į dobilo jogurtą šaldytų braškių iš sodo- da baisiau visą išbėrė, ir vėl apsivėmė... tai daugiau nebedaviau. Ir kas keisčiausiai eko jogurtą su mėlynėm (tą kur 0 riebalų) man rodos tos pačios įmonės valgo net ausys linksta ir nieko... Varškytę irgi Miau perkame.

O šiaip- nemanau kad išsaugosite jūs vaikus... Nebent pririšusios laikysite. O pagal taisyklę- kuo labiau drausite tuo labiau norės.
Net neabejoju, kad tas vaikas būdamas 9 metų jau pakankamai gudrus- ir nemanau kad jis tą košę suvalgo- greičiausiai išpila kur nors. Mat toks amžius, kai kiti vaikai užjuoks... vaikas kuriam draudžiami saldumynai pietų pinigus greičiausiai praleis saldumynams. Deja tokia tiesa. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gagrate @ 2008 02 22, 15:06)
Patys specialiai tokio maisto aisku neperkam,bet kai nueinam i parduotuve ,kai abi suleidzia nagucius i cipsus ir limonada tai jau nebeatimsi,kol mazesnes buvo dar galejom apgauti,pakeisti svekesniu maistu,bet dabar  jau  gudrios,zyno kas patinka.


man tai keista-jei vaikas nuo gimimo negavęs tokių dalykų-tai kaip jis nori jų valgyti??maniškei jau virš 4 metų,negeria ji limonado,nes jai neskanu,čipsų nevalgo,nežino kas tas yra,picų nemėgsta,žodžiu beveik jokio nevseiko maisto ji nemėgsta,nuo dešrelės kažkada seniai vėmė,tai prisimena iki šiol ir neįkiši jai jokios dešrelės smile.gif mes patys nevalgom beveik nesveiko maisto,retai kai ką-tai ir ji manau dėl to nemėgsta,išskyrus saldumynus,pas mus jų yra ir nedraudžiu ir jai kai patys valgom.man tai keistai būtų jei aš pati kemšu kokią nesąmonę,vaikas nori,o aš jam neduodu,tipo nesveika,taigi mes turim rodyti pavyzdį patys vaikučiams savo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2008 02 28, 13:16)
man tai keista-jei vaikas nuo gimimo negavęs tokių dalykų-tai kaip jis nori jų valgyti??maniškei jau virš 4 metų,negeria ji limonado,nes jai neskanu,čipsų nevalgo,nežino kas tas yra,picų nemėgsta,žodžiu beveik jokio nevseiko maisto ji nemėgsta,nuo dešrelės kažkada seniai vėmė,tai prisimena iki šiol ir neįkiši jai jokios dešrelės  smile.gif mes patys nevalgom beveik nesveiko maisto,retai kai ką-tai ir ji manau dėl to nemėgsta,išskyrus saldumynus,pas mus jų yra ir nedraudžiu ir jai kai patys valgom.man tai keistai būtų jei aš pati kemšu kokią nesąmonę,vaikas nori,o aš jam neduodu,tipo nesveika,taigi mes turim rodyti pavyzdį patys vaikučiams savo  ax.gif

O man butu labai keista ,kad vaikas sulaukes 4m. butu neparagaves cipsu ar limonado,jei vaikui neduoda tai ir nezyno kas tai yra,arba jis yra izoliuotas nuo kitu vaiku ,kurie kramsnodami saldumynus pasidalina su kitais.O ka reiskia sveikai maitintis?ekologiskos darzoves dvigubai kainuoja ,vaisiai irgi neaisku kuom supurksti ir apdoroti kad negestu,o is mesos butu galima valgyti tik versiena.Matyt sveikiausa butu grauzti lietuviskus obuolius is mociutes sodo ,labai skurdus racionas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gagrate: 28 vasario 2008 - 13:02