Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip įsidėti avatarą - logotipą?

Labutis,

Siandien pirma karta per 4 metus susiduriau su tokia problema - istryniau savo avatara (nuotraukyte savo) ir norejau ideti kita - sumazinta iki 5Kb. Ir ka - kai tik per Browse pasirenku ta nuotraukyte ir paspaudziu Atnaujinti avatara - man ismeta mano senaja nuotrauka, kuri buvo pries tai... kiek kartu bandziau, tas pats.... tai ka man dabar daryti?? Ar cia kokios nors technines kliutys, ar kaip suprasti??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2009 07 16, 14:42)
Labutis,

Siandien pirma karta per 4 metus susiduriau su tokia problema - istryniau savo avatara (nuotraukyte savo) ir norejau ideti kita - sumazinta iki 5Kb. Ir ka - kai tik per Browse pasirenku ta nuotraukyte ir paspaudziu Atnaujinti avatara - man ismeta mano senaja nuotrauka, kuri buvo pries tai... kiek kartu bandziau, tas pats.... tai ka man dabar daryti?? Ar cia kokios nors technines kliutys, ar kaip suprasti???  g.gif

įdėjus kažką naują forume, jei nerodo iš karto reikia suspausti ctrl ir f5 ir rodys.
Atsakyti
issirinkau avatara is chartportal.ru nukopinau url adresa ir man ismete ne pasirinkta logotipa o internetinio adresio uzrasa vietoj avataro? kas negerai? nelabai suprantu.
Atsakyti
QUOTE(Evute* @ 2009 08 07, 10:04)
issirinkau avatara is chartportal.ru nukopinau url adresa ir man ismete ne pasirinkta logotipa o internetinio adresio uzrasa vietoj avataro? kas negerai? nelabai suprantu.

nelabai suprantat, nes nepasinaudojat paieška smile.gif štai, visai nesunku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 08 07, 11:47)
nelabai suprantat, nes nepasinaudojat paieška smile.gif štai, visai nesunku mirksiukas.gif



man net savo albumo neleidzia pasidaryti, nes parasyta, kad administratorius uzdraude, man atrodo, kad cia taip todel, kad dar esu mazai zinuciu parasius ir tokie apribojimai kaip cia kazkur skaiciau.
Atsakyti
internetinio fotoalbumo sukūrimas su žinučių skaičiumi sm nieko bendro neturi rolleyes.gif
Atsakyti
O kodel man neleidzia isideti avataro? Nenoriu supermamos siulomu avataru, noriu atsisiusti savo is kompiuterio, bet kazkodel neleidzia. Ten kur parasyta "Įveskite logotipo nuorodą", spaudziu "atkelti atgal". Turetu atsidaryti kitas langas, is kurio as pasirinkciau paveiksleli. Bet niekas neatsidaro. Ar cia del to, kad as naujoke?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pieniu pieva: 12 rugpjūčio 2009 - 00:06
Bandau kopinti paveikslelio nuoroda ir deti ja kur yra "Iveskite logotipo nuotrauka", bet paraso, kad nuoroda neteisinga. Bet juk kopinu ja nuo paveikslelio. Nebesuprantu, ka blogai darau verysad.gif Padekit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pieniu pieva @ 2009 08 12, 01:01)
O kodel man neleidzia isideti avataro?

Todėl, kad neperskaitėt pirmos šios temos žinutės.
QUOTE(pieniu pieva @ 2009 08 12, 10:42)
Nebesuprantu, ka blogai darau

Tikriausiai neteisingai nukopijuojat paveiksliuko adresą.
Atsakyti
o man neišeina nieko uždėt g.gif nei avataro nei liniuotės
Atsakyti
QUOTE(Pelytė_vilma @ 2009 08 27, 14:11)
o man neišeina nieko uždėt  g.gif  nei avataro nei liniuotės

O kodėl? Kame problema?
Ir ar perskaitėt visą šią temą bei temą apie liniuotes?
Atsakyti
nu kur liniuotės tai nukopinau nuorodą, bet jos vistiek nerodo. Kai įeinu į savo parašą, tai rodo, bet forume nerodo. Bet jau turbūt radau kaip smile.gif

O avatarą tai įkeliu http://img175.imagev...s_122_502lo.jpg tą nuorodą nukopijuoju į savo avataro eilutę, bet man parašo, kad neteisingas adresas


Iš kompiuterio neleidžia, nes per mažai žinučių parašiau turbūt. Teks kogero dar palaukt su tuo avataru
Atsakyti