Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip įsidėti avatarą - logotipą?

QUOTE(Borzika @ 2009 09 18, 17:58)
Ne - ta dalyvė tikrai neturi galimybės naudotis f-ja BROWSE. Greičiausiai ji 'tą' avatarą išsisaugojo vienam iš internetinių fotoalbumų ir iš jo įkėlė į SM.




Galima paklausti: o kodel ta browse funkcija atsiranda veliau (t.y. surinkus atitinkama zinuciu skaiciu), o ne is karto tik prisijungus? Kokia to priezastis?
Atsakyti
QUOTE(pieniu pieva @ 2009 09 20, 00:13)
Galima paklausti: o kodel ta browse funkcija atsiranda veliau (t.y. surinkus atitinkama zinuciu skaiciu), o ne is karto tik prisijungus? Kokia to priezastis?

tokia tvarka padaryta.

daug kur taip, ne tik su avatarsi, o ir temose yra kai kur tik padaryta tokia finkcija,s kuris irgi atsiranda pabendravus ilgiau forume.

*-****************

raciren dėl blizgančio avataro klausėte žinoma galima, bet čia reikia spec programėles turėti, manau :mamos kompiuterio" skyrelyje gal rastumėte ką nors kokioj Photoshop temoje g.gif
Atsakyti
man raso "Jūs neturite teisių atsiūsti šio tipo failo kaip logotipą ar nuotrauką" nors turiu 26+zinutes g.gif kodel?
Papildyta:
g.gif
Atsakyti
QUOTE(.malinka. @ 2009 09 25, 08:19)
man raso "Jūs neturite teisių atsiūsti šio tipo failo kaip logotipą ar nuotrauką" nors turiu 26+zinutes g.gif  kodel?
Papildyta:
g.gif

Pasiskaičius pirmąją šios temos žinutę, galit sužinot, kodėl neišėjo įsikelt wink.gif
Gali būti, kad ne toks formatas paveikslėlio, per didelis ir t.t.


Sėkmės smile.gif
Atsakyti
aš panaikinu seną, keliu naują is kompo dydzio 114x120 , o man visvien išmeta seną . jau nėr kantrybės,dvi dienas bandau pakeisti i nauja,o ikelia vel sena! kas tai galėtų būt?
viska dariau kaip jus nurodete,istrini sena ikeli nauja ir t.t.
bandziau ir vinu metu spausti CTRL ir F5,bet nulis pasikeitimu! jau nervas ima! padekit!


ir vel tas pats! kaip cia suprasti? doh.gif
Atsakyti
o as ikeliau savo paveiksliuka, viskas buvo ok, tik vat dabar jis dingo, nieko neberodo, tuscia g.gif nieko nesuprantu, bandau atnaujint bet nieko
Atsakyti
QUOTE(ismira @ 2009 09 29, 21:01)
o as ikeliau savo paveiksliuka, viskas buvo ok, tik vat dabar jis dingo, nieko neberodo, tuscia g.gif  nieko nesuprantu, bandau atnaujint bet nieko

Man rodo smile.gif

user posted image
Atsakyti
Sveiki,
Jau kelintą dieną aš bandau panaikinti seną ir įkelti naują paveiksliuką avatarui, o man vis vien išmeta seną . Jeigu pasirenku is forumo paveikslėlių, tuomet viskas tinka - avataras psikeičia, jeigu tik keliu iš savo kompo, nustatyto dydžio paveiksliuką - man vietoj jo išmeta seną.
Kodėl taip yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dontela: 15 spalio 2009 - 08:03
QUOTE(Dontela @ 2009 10 15, 09:03)
Sveiki,
Jau kelintą dieną aš bandau panaikinti seną ir įkelti naują paveiksliuką avatarui, o man vis vien išmeta seną . Jeigu pasirenku is forumo paveikslėlių, tuomet viskas tinka - avataras psikeičia, jeigu tik keliu iš savo kompo, nustatyto dydžio paveiksliuką - man vietoj jo išmeta seną.
Kodėl taip yra?


Man iš savo kompo tai pradeda rodyt tik po pusdienio ar po kokios valandos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 10 15, 09:45)
Man iš savo kompo tai pradeda rodyt tik po pusdienio ar po kokios valandos  unsure.gif

Jau ne vieną dieną keliu n kartų, bet nerodo nei po pusvalandžio nei po pusdienio smile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dontela @ 2009 10 15, 09:49)
Jau ne vieną dieną keliu n kartų, bet nerodo nei po pusvalandžio nei po pusdienio smile.gif  doh.gif

Perkraukit naršyklę iš naujo ir rodys.
Atsakyti
Sveiki,
Jau kelios dienos bandau suprasti, kaip nukopijuoti paveikslėlio nuorodą doh.gif
Paspaudus Properties atsidaro lentelė, kurioje yra adresas. Tai kaip jį nukopijuoti, tą adresą, ką spausti? Nepykit už kvailą klausimą blush2.gif
Atsakyti