Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo skausmai

sveikutes, man 12 sav, nestuke.gif ir pilvuka skaudejo ir tempe ir dure visa laikotarpi nuo 4- 5 sav. mes nesisaugojome gana ilga laika, ir pastojau butent tada kuomet pirma kart gyvenime pradejau gerti magni kas sirdis nepersimusinetu. prasidejus skausmams, nusprendziau vel gryzti prie magnio ir skausmai zymiai sumazejo, apretejo, jauciausi gerai. kuomet pasakiau daktarei 9 sav nestuke.gif kad geriu magni, ji taip kraipe galva, nelabai buvo tuom patenkinta.... as nusprendziau nutraukti magnio vartojima ir paziureti, gal skausmai nesugrys,- bet jie gryzo, ir gana nemalonus, kaip pries menesines (o menesines pas mane be ketanovo niekaip budavo).- tad velgi gryzau prie magnio ir jauciuosi puikiai, tik pamaudzia labai lengvai kuomet sunkiau dirbu darbe, arba kuomet susinervinu tongue.gif
ir norejau paklausti ar yra kam paduria pilvo apacia kuomet baigia slapintis? ar cia man is po cistito pasekmes? g.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aksana-Lap @ 2011 12 03, 02:50)
sveikutes, man 12 sav,  nestuke.gif ir pilvuka skaudejo ir tempe ir dure visa laikotarpi nuo 4- 5 sav.  mes nesisaugojome gana ilga laika, ir pastojau butent tada kuomet pirma kart gyvenime pradejau gerti magni kas sirdis nepersimusinetu. prasidejus skausmams, nusprendziau vel gryzti prie magnio ir skausmai zymiai sumazejo, apretejo, jauciausi gerai. kuomet pasakiau daktarei 9 sav nestuke.gif  kad geriu magni, ji taip kraipe galva, nelabai buvo tuom patenkinta.... as nusprendziau nutraukti magnio vartojima ir paziureti, gal skausmai nesugrys,- bet jie gryzo, ir gana nemalonus, kaip pries menesines (o menesines pas mane be ketanovo niekaip budavo).- tad velgi gryzau prie magnio ir jauciuosi puikiai, tik pamaudzia labai lengvai kuomet sunkiau dirbu darbe, arba kuomet susinervinu  tongue.gif 
ir norejau paklausti ar yra kam paduria pilvo apacia kuomet baigia slapintis? ar cia man is po cistito pasekmes? g.gif aciu 4u.gif

Man pamaudzia pilvo apacia, mums dabar 9 savaite eina, bet gydytoja neleido gerti jokiu magniu. Leido tik foli. O kadangi praita sekmadieni pradejau kraujuoti, tai dupfastona gine israse. Dabar daug geriau jauciuosi. As nelinkusi savarankiskai rinktis ka gerti ir ko ne. Pasitikiu gydytojais, juo labiau, kad man tai pirmas nestuke.gif ir ne kazka apie ji nusimanau blush2.gif O pilvukas sake skauda del to, kad pleciasi gimda ir raisciai.
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2011 12 04, 14:19)
Man pamaudzia pilvo apacia, mums dabar 9 savaite eina, bet gydytoja neleido gerti jokiu magniu. Leido tik foli. O kadangi praita sekmadieni pradejau kraujuoti, tai dupfastona gine israse. Dabar daug geriau jauciuosi. As nelinkusi savarankiskai rinktis ka gerti ir ko ne. Pasitikiu gydytojais, juo labiau, kad man tai pirmas  nestuke.gif ir ne kazka apie ji nusimanau blush2.gif O pilvukas sake skauda del to, kad pleciasi gimda ir raisciai.

Na, kadangi man magnio gerti neuzdraude, as jauciuosi daug ramesne. zinoma, jeigu butu pasakiusi negalima, as tikrai buciau jo atsisakiusi. pilvuka ir dabar pamaudzia, bet ne taip stipriai ir daznai kaip anksciau. (nezinau kodel, bet esu isitikinusi, jog magnis man padejo pastoti, todel nenoriu jo nutraukti, kad anksyvomis nestumo dienomis jis man padetu ir islaikyti nestuma.) be to magnis tiesiog padeda apraminti pilvo spazmus, labai gerai nervu sistemai, (kad nesinervuoti del menkniekiu nestumo metu) bei gerai kaulams, ir nesciosios dantukams. pradejau gerti magni kuomet pradejo tabaluotis sirdis (labai baisus jausmas) tokiu atveju reikia gerti magni ir kali. geriau tik magni-, sirdies permusimai , kurie trukdavo iki 15sekundziu aprimo ir visai baigesi. (vadinasi mano organizmui siu elementu tikrai truko) maisto raciono nepakeiciau, vadinasi jame vis dar yra mazai magnio... mes nesisaugojom penkis metus, ir pradejus vartoti magni po 2 men suzinojau kad man jau 5 sav nestuke.gif . menesines pas mane budavo labai skausmingos, 10sek suimdavo spazmas (kvepuoti sunku budavo net) 5 sek skausminga pertraukele, ir vel 10 sek spazmas..... labai daug kraujo gabalais pirma diena iseidavo. o magnis juk nuima spazmus.... esu isitikinusi, jis man padejo nebesusirgti menesinemis si karta blush2.gif

Greiciausiai kitoje situacijoje, vientik tam kad netemptu taip raisciai, magnio gerti svarankiskai tikrai nepradeciau... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aksana-Lap @ 2011 12 04, 13:45)
Na, kadangi man magnio gerti neuzdraude, as jauciuosi daug ramesne. zinoma, jeigu butu pasakiusi negalima, as tikrai buciau jo atsisakiusi. pilvuka ir dabar pamaudzia, bet ne taip stipriai ir daznai kaip anksciau. (nezinau kodel, bet esu isitikinusi, jog magnis man padejo pastoti, todel nenoriu jo nutraukti, kad anksyvomis nestumo dienomis jis man padetu ir islaikyti nestuma.) be to magnis tiesiog padeda apraminti pilvo spazmus,  labai gerai nervu sistemai, (kad nesinervuoti del menkniekiu nestumo metu) bei gerai kaulams, ir nesciosios dantukams. pradejau gerti magni kuomet pradejo tabaluotis sirdis (labai baisus jausmas) tokiu atveju reikia gerti magni ir kali. geriau tik magni-, sirdies permusimai , kurie trukdavo iki 15sekundziu aprimo ir visai baigesi. (vadinasi mano organizmui siu elementu tikrai truko) maisto raciono nepakeiciau, vadinasi jame vis dar yra mazai magnio...  mes nesisaugojom penkis metus, ir pradejus vartoti magni po 2 men suzinojau kad man jau 5 sav  nestuke.gif . menesines pas mane budavo labai skausmingos, 10sek suimdavo spazmas (kvepuoti sunku budavo net) 5 sek skausminga pertraukele, ir vel 10 sek spazmas.....  labai daug kraujo gabalais pirma diena iseidavo. o magnis juk nuima spazmus.... esu isitikinusi, jis man padejo nebesusirgti menesinemis si karta  blush2.gif

Greiciausiai kitoje situacijoje, vientik tam kad netemptu taip raisciai, magnio gerti svarankiskai tikrai nepradeciau... mirksiukas.gif

nu svarbiausia, kad jums viskas gerai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Mums 9 savaite eina ir man pamaudzia pilvuka kaip pries mm, bet gydytoja sake, kad tai normalu blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif , pagal mano skaiciavimus mums 5 savaiteles wub.gif , pas gin tik 22 gruodzio, bet skausmeliai pilvo apacioj labai kankina, o sia nakti visai beveik be miego doh.gif
Atsakyti
QUOTE(piki @ 2011 12 07, 13:32)
Sveikutes 4u.gif , pagal mano skaiciavimus mums 5 savaiteles wub.gif , pas gin tik 22 gruodzio, bet skausmeliai pilvo apacioj labai kankina, o sia nakti visai beveik be miego doh.gif

sveikutes 4u.gif man jau 7sav ir vis pamaudzia pilvo apacia bet nestipriai,vakar visai neskaudejo o siandie jau maudzia bet gal sakau kad vakar sunkius krepsius patampiau,labai nerimauju,nors ir tai mano antras nestumas,pas gine eisiu tik kita ketvirtadieni
Atsakyti
Na man irgi pilvukas ramybes nedave doh.gif tai apacia tai kairi sona "degino", vakar buvau pas gine, tai paziurejo echo ir sake, kad gimda spazmuoja, liepe daugiau guleti ir biuleteni beveik men. pasiimti, po to ateiti pasirodyti vel 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitte: 09 gruodžio 2011 - 07:46
sveikutes,as esu 14savaiciu niescia pries pora dienu pradejo raiziti pilvo apacia ir sona taip atrodo kad gimda butu pasmukusi,mano mamai buvo taip kaip laukesi,gal galetute patarti kanors? nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.cesaityte @ 2012 02 06, 15:35)
sveikutes,as esu 14savaiciu niescia pries pora dienu pradejo raiziti pilvo apacia ir sona taip atrodo kad gimda butu pasmukusi,mano mamai buvo taip kaip laukesi,gal galetute patarti kanors? nestuke.gif

Prieš savaitę buvau pas savo ginę ir užsiminiau apie tuos skausmelius, nes labai panaši situacija. Sakė, kad normalu, nėra ko pergyventi. Matyt pereinamasis laikotarpis kažkoks ax.gif
Atsakyti
Normalu, normalu! vienom buna skauda, kitom nieko neskauda ir ju nepykina. Tik zinoma jei skausmas nerealiai stiprus r jauti, akd cia ja nenormalu tada kreipkis i gydytoja. Man buvo desini sona taip sueme, galvojau apendicitas, variau pas daktare skubos atveju ir pasirodo man cista sprogo nuo spaudimo leliuko.visko buna, svarbu tiesiog save stebet.
Atsakyti
labas mamytes
mano istorija tokia:
as turiu isidejus spirale jau 3 metai, ir kai db su mb tai buna labai jauciu ir skauda kelis kart taip stipriai ten suskaudo.ir mano menesines budavo kai isidejau spirale beveik kas menesi o db buvo ana men vos ne po dvieju menesiu ir db turetu buti si menesi apie 20 diena kazkas bet nuo menesio pradzios man skauda krutine ji dideja ir speniukai jautrus skaudus tai nesuprantu kas man daros.nusipirkau testa neigiama rode bet krutine graziai papilnejus ir jei sirgt tai dar ne menesio nera po ano sirgimo.gal kas susidure su tuo kas gali buti.pradzioj biski maude papilve bet db lyg nebe.karts nekaip jauciuos bet gal nuo stresu nuo darbo .o juo labiau kad pas mane spirale
Atsakyti