Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo skausmai

kai laukiausi pirmo tai gerdavau lyg tai magnesia milteliai tokie.bet gyditoja juos liepdavo gert tik tada kai pajusiu stipresnius maudimus.o dabar tai astunta savaite einu,tai irgi toks nemalonus maudimas,bet pamenu is pirmo nestumo,kad daznai pradzioje nestumo uzeidavo temt pilva,rodesi kad tuoj prasides menesines,bet po poros menesiu vel viskas gerai.
Atsakyti
labutis, na as laukiuosi 5 savaites kazkur jau, dar nejau darytis rimtesniu tyrimu, nes gydytoja sake palaukti 8 savaites, irgi truputi pamaudzia pilvo apacia, kazkaip jaudintis pradedu truputeli... bet pas gine eisiu tik po 3 savaiciu. kiek nuomoniu ksiaciau, tai manau, kad neturetu buti kazkas blogo, nes skausmas nera skaudus, tik seip...
Atsakyti
QUOTE(Suriuke @ 2010 06 09, 19:24)
labutis, na as laukiuosi 5 savaites kazkur jau, dar nejau darytis rimtesniu tyrimu, nes gydytoja sake palaukti 8 savaites, irgi truputi pamaudzia pilvo apacia, kazkaip jaudintis pradedu truputeli... bet pas gine eisiu tik po 3 savaiciu. kiek nuomoniu ksiaciau, tai manau, kad neturetu buti kazkas blogo, nes skausmas nera  skaudus, tik seip...

nemanau kad kas butu blogai.jei butu negimdyvinis,ar ne vietoje,tai manau skausmas butu nerealus.jei panasus i menesiniu skausmus,tempima tai tikrai nieko baisaus.balionelis tau 4u.gif .viskas bus gerai.
Atsakyti
mastau.gif lyg ramiau pasidare, smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Suriuke @ 2010 06 09, 20:24)
labutis, na as laukiuosi 5 savaites kazkur jau, dar nejau darytis rimtesniu tyrimu, nes gydytoja sake palaukti 8 savaites, irgi truputi pamaudzia pilvo apacia, kazkaip jaudintis pradedu truputeli... bet pas gine eisiu tik po 3 savaiciu. kiek nuomoniu ksiaciau, tai manau, kad neturetu buti kazkas blogo, nes skausmas nera  skaudus, tik seip...

jei skausmas kaip pries mmm, tai cia tavo gimda ruosia namucius auganciam maziukui, tai yra nrml, galiu patarti pagerti magnio smile.gif sunerimti reikia jei pasirodo kraujingu isskyru arba kraujo, o jei viskas kraujuko nera, tai nera ko nerimauti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maukis2: 09 birželio 2010 - 21:18
kaip tik vakar magnio isgeriau, na maiseliuose miltukai tokie. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Suriuke @ 2010 06 10, 07:59)
kaip tik vakar magnio isgeriau, na maiseliuose miltukai tokie. biggrin.gif

o iki kol eisi pas gyd tai gali folio rugsties nusipirkti,nes tai labi reikalingas vitaminukas butent pirmais menesiukais,aisku jei dar negeri.ir saugokis nes pirmi menesiukai labai svarbus. nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

esu naujoke siame puslapyje, dar nelabai zinau kaip kas cia smile.gif noriu paprasyti jusu patarimo, pries 2 men. pradejom planuoti vaikeli, pries 3 dienas prasidejo skausmai pilvo apcioje, toks tempimas, na atrodo kaip pries menesines, atrodo tuoj tuoj susirgsiu, nuvaziavau pas gydytoja patikrino kaip ir viskas gerai, mato gimdoje kaip ir nestuma, bet dar sako negaliu tvirtinti ar cia nestumas, kadangi dar siek tiek anksti matyti, nes mensines buvo spalio 19, patare pasidaryti testa, snd pasidariau testa teigiamas, pilvo skausmai vis nesiliauja, na tas maudimas, rytoj zadu vel vaziuoti, bet galite patarti ar buna nestumo pradzioje skausmai pilvo apacioje?daugiau kaip ir viskas siaip gerai, nei kraujuoju nieko. Beto pas mane yra labai skausmingos menesines, tai galbut ir itakoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo judzinas88: 14 lapkričio 2010 - 11:30
na mane irgi neramino ir dar neramina tie uzeinanties pilvo maudimai,bet gine sake,kad nestumo metu yra ivairiu skausmu ir jie didejant nestumai gali but ivairus,sake tik jai labai skauda,taip pat ir strenas,pasirodo kraujo,tai tada nelabai gerai,bet jai uzeina ir patys praeina,mano atveju mane gelbsti magnis,tuomet nieko baisaus. smile.gif
Atsakyti
Sveikos! Per pirmaji nestuma pirmus pilvo skausmus pajutau tik 4men.kai grese persileidimas.O antrojo nestumo pradzioje prasideje skusmai ir maudimas pasibaige ankstyvuoju persileidimu verysad.gif
Atsakyti
LAbukas. Aš laukiuosi 24sav. išvykau savaitei su vyro darbo reikaliukais į paryžių, tuo pačiu pakeliaut sumastem. Ir trečią dieną būtinai turėjo pradėti skaudėti pilvuko lyg šoną lyg apačią nu kampuka ta. Lyg tempia lyg raizo keistas skausmas nemoku nusakyt. Kai guliu skausmo nejauciu, arba kaip prasivaikstau, taciau keliantis ar lenkiantis skausmas astresnis. visur skaitau ar nera tai kas blogo. Seku ar neatsiranda išskyrų blogų bet kaip ir nieko. Antra diena gulinėju mažai judu, vyrą vieną paleidžiu darbuotis. Skambinau daktarei ji nuramino sako tempaisi raisčiai, o aš dar ir manau kad vaikiukas žemokai pas mane, praeita kartą kai dare echo viskas buvo gerai. Tikiuosi nebus kas blogai nes jei skausmas nepraeis važiuosiu į ligoninę čia. Esu apsidraudus tai pinigai nesvarbu. Vaistuku kaip tycia tokiu kokiu reiktu neturiu, daktare patare spaskuprilio paciulpt o as tik nuo skausmo homeopatiniu siaip turiu tai viena kita suciulpiu. dar geriu vitaminus elevit, sakau jei kokiu medziagu truksta tai gal vitaminai bent pades siek tiek.
Atsakyti
Sveikos, norejau jusu nuomones paklausti. Esu jau 9 savaite kaip nescia. Ir kelios dienos jauciu toki keista jausma pilve ne skausmas bet toks dilgciojimas, bet labai trumpas kaip kad su adata sudurtu. Sekunde trunka ir viskas. Gal jums yra taio buve? Net nezinau kas cia galetu buti....
Atsakyti