Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo skausmai

QUOTE(IevaIevute @ 2007 09 07, 13:08)
Nu nieko nebesuprantu  verysad.gif  šiaip žiūrėjo Vaisingumo Klinikoj, gydytoja super  unsure.gif  ir vėluoja jau nuo 24-tos rugpjūčio... ir labai aiškiai matėsi...

o tai kaip tada tau 3 savaites tik iseina g.gif ... kiek zinau skaiciuojama nuo paskutiniu menesiniu pirmos dienos. va man veluoja nuo rugpjucio 18, o jau 7 savaites skaitos g.gif g.gif nepergyvenk, geriau testa pasidaryk, tikrai jau rodys jei esi nestuke.gif
beje man irgi smarkiai pilvuka paskauda ir gana pastoviai, kasdien, o ne "kartais", kaip daktaras sako butu normalu. bet skausmas nesuriecia, nera toks stiprus, tai ir per daug nesijaudinu.. nors aisku vistiek neramu, nes per pirma nestuma, pradzioj nieko nebuvo g.gif dabar maziu kilnoju vis, tai gal nuo to sauda g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaIevute @ 2007 09 07, 16:08)
Nu nieko nebesuprantu  verysad.gif  šiaip žiūrėjo Vaisingumo Klinikoj, gydytoja super  unsure.gif  ir vėluoja jau nuo 24-tos rugpjūčio... ir labai aiškiai matėsi...


Tai tu matyt neteisingai skaiciuoji. Nestumas skaiciuojasi nuo pirmos paskutiniu normaliu menesiniu dienos, tai jei tau menesines buvo apie liepos 26, tai jau nestumas 6-7 savaiciu mazdaug smile.gif Ir jei mate echoskopu, tai sveikinu, tu nestuke.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
man taip pat skaudejo pilvuka pacioje pradzioje kazkur iki 7 sav.bet tai buvo panasiau i tempima,arba kaip kitoms-menesiniu skausma.Gydytoja sake,kad normalu.
Atsakyti


Nu dėkui visoms už rūpestį. Nežinau kaip ten ta ginekologė man skaičiavo, bet pasakė, kad 3 savaitės g.gif bet svarbiausia, kad vakar dariausi testą, ir laaaabai jau teigiamas buvo biggrin.gif iškart dvi juostos ryyyyyškios ryškios thumbup.gif tai jau ir nusiraminau, ramiai žingsniuosiu pas gydytoja, kuri mane prižiūrės visą nėštumą... tai džiaugiuosi, jūs net neįsivaizduojat, nes buvau tikrai susinervinus po tų visų skeptiškų kalbų, kad gal dar ne nestuke.gif unsure.gif

ir išvis, paskleidžiau aš čia offtopic'o konkrečiai šitoj temoj, persiprašau temos autorės ir daugiau pažadu taip nebedaryt, tik reikėjo palaikymo ir patarimo 4u.gif visoms darkart dėkui, dingstu biggrin.gif bye1.gif
Atsakyti
Sveikos
Turiu klausimą.. Man 13 sav. šiandien skauda pilvą, duria. O esu darbe, gal nusipirkti magnio?
Mano ginė yra atostogose
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2007 10 10, 10:56)
Sveikos
Turiu klausimą.. Man 13 sav. šiandien skauda pilvą, duria. O esu darbe, gal nusipirkti magnio?
Mano ginė yra atostogose

man irgi panasiai laiko, tai del tu skausmu atsiduriau ligonineje, bet pas mane dar prasidejo ir tepliojimas, geriu ta magni jau 3 sav. nenuima jis to maudimo, sako reikia guleti.
Atsakyti
Skaudedavo man ta pilvuka iki 15sav. Kartais taip skaudedavo kad vos iki lovos daeidavau. blink.gif Skausmas buvo kaip per mmm, arba stipresnis. Man dar daktare sake kad skausmas prasideda tada kada turi prasidet numatamos mmm. Atset organizmas dar nepriprates prie nestumo. O kai jau pajutau judesiukus 16-17sav., tai tie skausmai kaip ranka nueme. Poto prasideda kiti malonumai wink.gif
Atsakyti
Man jau kurį laiką neskaudėjo. Bet šiandien visą dieną, bet ne maudžia, o duria. Nusipirkau Magnį ir galvoju ar gerai gerti nepasitarus su gydytoja... g.gif
Atsakyti
Man kartais pamaudžia pilvo apačią, bet nestipriai unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2007 10 10, 14:37)
Man jau kurį laiką neskaudėjo. Bet šiandien visą dieną, bet ne maudžia, o duria. Nusipirkau Magnį ir galvoju ar gerai gerti nepasitarus su gydytoja...  g.gif



Aišku, gali pagert. Nieko blogo nuo magnio nebus. O gal ir nustos durti, jei skausmas yra dėl to, kad raumenims (o gimda ir yra raumuo) truksta magnio smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau magnio vakar, išgeriau ir nuėjau gultis vakare anksti. Ir šiandien visai nieko, tik šiek tiek kartais suduria bigsmile.gif Tiesa, pas sesele nubėgau pasiteiraut,sakė magnio galima ir jei iki penktadienio nepraeis ateiti. Viskas O.K. smile.gif
Dėkui visoms už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rackiene: 11 spalio 2007 - 18:09
sveikos, mergaites bye1.gif
na jei nestumas skaiciuojamas nuo pirmos pask mmmm dienos, tai man 6sav clap.gif
labai dziaugiames busimu kinderiu thumbup.gif
tik va pilvuka pamaudzia panasiai kaip per mmm, bet jei sakot, kad taip turi buti, tai ramiau smile.gif

Atsakyti