Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo skausmai

O man paskutiniu metu vis paskauda tai vienoj vietoj tai kitoj-toks skausmas duriantis, kaip buna kai pompa gauni ir net skaudu kvepuoti buna ir vel praeina, net nezinau, gal reiktu pas daktara pasirodyt g.gif
Atsakyti
va ir man taip būna g.gif ačiū dievui, kad pakankamai retai. mane tai labiau rėmuo neramina doh.gif na niekaip negaliu jo atsikratyti unsure.gif o ryti tabletes oi kaio nesinori doh.gif
Atsakyti
Viespatie,prisigasdinau ir nebegaliu blaiviai galvoti. Labai prasau patarkit verysad.gif . Siandien per Zolines,moteru konsultacija klinikose nedirba,ar ne ? tai gal kreiptis i priimamaji ? Maudzia pilvo apacia nuo praeitos savaites galo. Sekmadienio nakti pradejo meslungis kojas traukti. Ryte nuskubejus i vaistine ten dave Diasporal 6 lapelius miltuku. Pradejau gert vakarais,o pirmadienio ir sia nakti visteik trauke kojas,dabar is ryto dar jauciu itampa kojose ir stipresni maudima nei visada atrodo............
Atsakyti
Sveikos. Ar kuri jau nuo pirmuju savaiciu jautete skausmus pilvuke? Neramu,nes beveik istisai maudzia visa pilva, kartais atsiranda diegliukai ar siaip suspaudzia, tempia.
Anot gydytojos, "siek tiek " gali paskaudeti. Bet kas tas "siek tiek"? Man pirmas nestumas, neisivaizduoju,kaip turiu jaustis. Mama ir gimdziusi drauge sako, jog joms visai neskaudejo ... Neramu.
Atsakyti
Man ir nestumo pradzioje skaudejo pilvuka..Skaudejo jau nuo pat pradziu tai kadangi netyciukas ir dar neitariau kad nescia tai buvau labai rami -skaudejo butent taip kaip pries menesines..(skausmas vidutinio stiprumo maudziantis)..Deja kada menesines neatsirado, pirkau testukus ir kai suzinojau kad nescia buvo stresas didziausias doh.gif g.gif Reikejo laiko su tuo susitaikyti bet dabar as labai laiminga ir jau netrukus ciuciuosiu savo mazyli smile.gif
Taip kad tie skausmasai gali buti -man jie buvo nelabai stiprus bet ir gydytojai ramino kad cia normalu..Tik perspejo kad stebeciau ar neatsiranda isskyru -rusvu ar kraujingu -cia jau blogas pozymis..
Svarbu kad pasisakyti gydytojai - ji turi zinoti tavo visus skundus ir nesigedyti klausti bei konsultuotis taip daznai kaip reikia (geriau kelis kartus nueiti kad ir su atrodytu menknikiu negu viena karta ka nors pradziopsoti g.gif )
Linkiu tau sveikateles ir tik nesinervink labai, stenkis save palepinti..Nestumas yra tikrai grazus laikotarpis moters gyvenime 4u.gif
Sekmes 4u.gif smile.gif
Atsakyti
man irgi skaudejo nestuke.gif bet ju netekau sad.gif
bet kitom buna kad skauda ir nieko buna viskas gerai
Atsakyti
QUOTE(Spinduliuote @ 2007 09 04, 12:57)
Sveikos. Ar kuri jau nuo pirmuju savaiciu jautete skausmus pilvuke? Neramu,nes beveik istisai maudzia visa pilva, kartais atsiranda diegliukai ar siaip suspaudzia, tempia.
Anot gydytojos, "siek tiek " gali paskaudeti. Bet kas tas "siek tiek"? Man pirmas nestumas, neisivaizduoju,kaip turiu jaustis. Mama ir gimdziusi drauge sako, jog joms visai neskaudejo ... Neramu.


Aha, man irgi tempia pilvo apačią truputį, bet šią savaitę jau geriau.

QUOTE(indrutee @ 2007 09 04, 20:15)
man irgi skaudejo  nestuke.gif  bet ju netekau sad.gif
bet kitom buna kad skauda ir nieko buna viskas gerai


console.gif
Atsakyti
Man 7 savaitę baigėsi visi skausmai ir tempimai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Drusia @ 2007 09 04, 22:20)

aciukas wink.gif

seip jei papasakot trumpiau apie mano organizma tai buvau pastojus 4kartus bet 3 is ju iskeliavo ir va butent kai laukiaus tu tryju visus kartus skaudedavo pilva o ta vieninteli karta kur pasiseke ir pagimdziau grazu, sveika berniuka pilvuko neskaudejo g.gif

tik tu nelygink savo istorijos su mano nes kiekvieno organizmas skirtingas wink.gif
Atsakyti
Man gydytoja dar pirmojo vizito metu pasakė, kad gali paskaudėti, nes kai embrionas auga, tempiasi ir gimda. Pirmom savaitėm ji taip protestuoja priš tą tempimą 4u.gif Niu maždaug 8 - 9 savaitę turėtų praeiti. O jei skauda stipriai, taip kad net susirieti ar apsiverki, tai jau reiktų kreiptis į gydytoją... Nors iki 12 savaitės jie mažai kuom padėti gali, nebent lieps ilsėtis smile.gif

Niu man irgi skaudėdavo, nuo to tempimosi, bet ne pastoviai ir ne žiauriai, pergyvenau... bet su laiku išnyko smile.gif Tie skausmai grįžo apie 18 savaitę dėl magnio trūkumo smile.gif bet dabar jau nieko smile.gif Spardomės po truputuką. Tad nepergyvenk, saugok save ir tikėk kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Skaudėjo ir man, kelis kartus naktimis užeidavo spazmai pilvo apačioje, o dieną mausdavo daugiau vieną šoną. Jau pora dienų kaip nejaučiu tų skausmų. Stenkis daugiau pagulėti, man tą liepė gydytoja ax.gif
Atsakyti
Aciu, merginos! Is tiesu tai siek tiek nuraminote. Skausmai nestiprus, bet jau 9-ta savaite, o jie nesiliauja. Va, siuo momentu- nieko, atrodo, viskas gerai. Bet zinau,kad tuojau vel prades maust. Geriu magni- diasporal, bet jo "alia citrininis "skonis pradejo erzinti. Reiks paklaust, gal buna beskonio... O gal zinote? smile.gif
Atsakyti