Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo skausmai

QUOTE(Spinduliuote @ 2007 09 05, 09:25)
Aciu, merginos! Is tiesu tai siek tiek nuraminote. Skausmai nestiprus, bet jau 9-ta savaite, o jie nesiliauja. Va, siuo momentu- nieko, atrodo, viskas gerai. Bet zinau,kad tuojau vel prades maust. Geriu magni- diasporal, bet jo "alia citrininis "skonis pradejo erzinti. Reiks paklaust, gal buna beskonio... O gal zinote? smile.gif

o tau yra galimybe pagulet ant kairio sono kai skauna? pabandyk ir pasakyk ar pades nes man kazkada kazkuti gyd buvo sakius kad padeda g.gif
ir seip sveika pradzioje nestuke.gif pagulinet
Atsakyti
Namie tik tai ir darau, kad guliu... O darbe dar niekas nezino naujienos, tai nesinori lakstyt ant sofutes smile.gif
Atsakyti


Labas mamytės 4u.gif aš irgi "pradinukė" - dar tik 3 savaitėlės, pilvuką padilgčioja, irgi neramu, reikės pasitarti su daktaryte, bet jau ramiau, kad, kaip jūs sakot, nieko baisaus... sakot, reikia gerti magnį dėl to?
Atsakyti
man liepe magni gerti du kartus - ryte ir vakare. pasakys ir tau gydytoja, kaip matau , cia visoms bene ta pati rekomenduoja , tai, matyt, tikrai taip reikia smile.gif
Atsakyti
man pirmas 5-8 sav. mausdavo pilva, kaip per menesines..o paskui truputi patemdavo..teko 2syk paguleti ligonineje: 1 karat 5-6 sav. nes truputi -truputi patepliojo, tai gydytoja 3 naktim i ligonine pagulde ir laseline lasino po 1l, kas dien..bet viskas buvo gerai..dagiau po to nebetepliojo..2 kart tai teko guleti kai buvo 13-14sav., nes darbe pasinervavau ir kelias dienas is eiles tempe pilva taip kitaip nei visada, tai gydytoja liepe tris dienas atvaziuoti is eiles, kad laseline sulasintu, bet nakvojau namie..zodziu reikalingas buvo poilsis..tai israse biuleteni 10d. liepe save myleti labiau:)miegoti..valgyti ir ilsetis..
Atsakyti
QUOTE(IevaIevute @ 2007 09 06, 12:05)
Labas mamytės  4u.gif  aš irgi "pradinukė" - dar tik 3 savaitėlės, pilvuką padilgčioja, irgi neramu, reikės pasitarti su daktaryte, bet jau ramiau, kad, kaip jūs sakot, nieko baisaus... sakot, reikia gerti magnį dėl to?


IevaIevute,o kokie dar pozymiai,kai laukiesi trecia savaite,m?Butu idomu suzinoti.
Is anksto,didelis dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klein @ 2007 09 05, 07:00)
Skaudėjo ir man, kelis kartus naktimis užeidavo spazmai pilvo apačioje, o dieną mausdavo daugiau vieną šoną. Jau pora dienų kaip nejaučiu tų skausmų. Stenkis daugiau pagulėti, man tą liepė gydytoja  ax.gif


Pagal skaičiavimus man ir eina 7 savaitė dabar - ir tik dabar, savaitės gale nebėra tokio tempimo smile.gif Užtat dabar pykinti rytais pradėjo doh.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Drusia @ 2007 09 06, 23:24)
Pagal skaičiavimus man ir eina 7 savaitė dabar - ir tik dabar, savaitės gale nebėra tokio tempimo  smile.gif  Užtat dabar pykinti rytais pradėjo  doh.gif  tongue.gif

Man lygiai tas pats, 7 savaitė: baigėsi pilvo tempimas, bet prasidėjo rytinis "padraugavimas" su tualetu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klein: 07 rugsėjo 2007 - 08:20
QUOTE
IevaIevute,o kokie dar pozymiai,kai laukiesi trecia savaite,m?Butu idomu suzinoti.
Is anksto,didelis dekui


pirmi požymiai kaip prieš mėnesines - pilvo apačios skausmas, krūtų skausmas, mane pms'o metu anksčiau ir papykindavo, tai ir dabar tas buvo, nevalgumas toks, o svarbiausia - pritrūksta oro, silpnumas, galva sukasi... man "pompų" tokių niekad nebūdavo, tai tas man keisčiausia yra...

Šiaip čia ne į temą, bet... kitoj temoj vieną mergina nusistebėjo, kad man 3-ią savaitę nėštumą pamatė - atseit labai anksti... tai prisigalvojau jau visko - gal ne nėštumas čia man... verysad.gif bet juk matė gydytoja per echo, o ir ji pati geriau gal žino, iškart pasakė, kad "yra"... ką manot, ar verta jaudintis? 4u.gif
Atsakyti
[quote=IevaIevute,2007 09 07, 11:11]
pirmi požymiai kaip prieš mėnesines - pilvo apačios skausmas, krūtų skausmas, mane pms'o metu anksčiau ir papykindavo, tai ir dabar tas buvo, nevalgumas toks, o svarbiausia - pritrūksta oro, silpnumas, galva sukasi... man "pompų" tokių niekad nebūdavo, tai tas man keisčiausia yra...

Šiaip čia ne į temą, bet... kitoj temoj vieną mergina nusistebėjo, kad man 3-ią savaitę nėštumą pamatė - atseit labai anksti... tai prisigalvojau jau visko - gal ne nėštumas čia man... verysad.gif bet juk matė gydytoja per echo, o ir ji pati geriau gal žino, iškart pasakė, kad "yra"... ką manot, ar verta jaudintis?
o tu testa darei? manau, pasidaryk nestumo testa, bet jei taip anksi, kazin ar jis ka rodys? nebent kraujo tyrimas. Nes as irgi svieziai nusiminusi esu, nes gydytoja keliom dienom iki mmmmpasake, kad kazkas ten yr....ir as tikejausi, bet testas buvo neigiamas, ir paskui mmmm atejo. O ziurejo per echo....
nenoriu nuliudinti, bet negerai, akd leidi sau apsidziaugti ir pasijusti nestuke.gif
o is ties, linkiu , kad ir butum nestuke.gif , nuosirdziai linkiu, kad gydytoja butu pataikiusi. supper, profesionale:-)
Atsakyti


Nu nieko nebesuprantu verysad.gif šiaip žiūrėjo Vaisingumo Klinikoj, gydytoja super unsure.gif ir vėluoja jau nuo 24-tos rugpjūčio... ir labai aiškiai matėsi...
Atsakyti
manau, pilvo skausmus nėštumo pradžios visos mes jaučiame mirksiukas.gif pirmiausia, kai kiaušinėlis kiaušintakiu eina (šitas gali priminti į mmm panašų tempimą). paskui - kai lialius prisitvirtina (čia jau laaabai panašu į mmm).
dar vėliau - kai pradeda augti gimta ir temptis raiščiai.

nebijokit irnesakyk.gif viskas jusm ir jūsų pilvelinukams gerai

beje, linkiu visoms, kurios dar nėra įsitikinusios, kad nestuke.gif, greitesnio šio fakto patvirtinimo :mirksiukas
Atsakyti