Įkraunama...
Įkraunama...

Bauer produkcija

Turim ir mes ta patalyne.Neverta ji tokiu pinigu, Kurimos produkcija pigesne vos ne 5-7 kartus, nors kupranugariu vilnos patalynes ten nemaciau.
O del skalbimo,tai pagalves skalbiu skalbimo masinoje,tai nieko.Bet del kitu daliu,tai abejociau,jei jau kabam apie Bauer. Man Jogle sugadino viena dali kaldros.Vilna sumauta, o medvilnes is ryskiu spalvu liko tik prisiminimas.Gerai,kad nesiau tik1, o ne visas tris.Norejau sutaupyti 35 litus nuo vienos. Pasimokiau.....Bauer producija vis gi reiketu nesti i ju specializuota valykla Svaros pasaulis, berods. Ten ja plauna su specialimis priemonemis ,issukuoja ir dziovina istiesta, o ne skalbimo masinoje.Manaja patalyne Jogleje matyt buvo imete i bendra katila.....
Atsakyti
Pirkau komplektą berods prieš kokius 6-7 metus, dabar nepirkčiau tongue.gif Smagiausia pagalvė, na o kita- smirdėjo ilgai, sunkoka, neapvilkta šiurkštoka, prižiūrėti namų sąlygom sunku, ne namų - brangu,o kaina kosminė schmoll.gif Dabar naudojam Merkio vilnonę- kuo puikiausia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamose @ 2005 12 30, 19:42)
Pirkau komplektą berods prieš kokius 6-7 metus, dabar nepirkčiau  tongue.gif Smagiausia pagalvė, na o kita- smirdėjo ilgai, sunkoka, neapvilkta šiurkštoka, prižiūrėti namų sąlygom sunku, ne namų - brangu,o kaina kosminė  schmoll.gif Dabar naudojam Merkio vilnonę- kuo puikiausia  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
patalynė nepigi, bet kad ten kažkas tokio būtų nepasakyčiau, Merkio ne ką prastesnė cool.gif Žodžiu nusivyliau Bauer unsure.gif Labai mes daug permokame už jų "pristatymus" ax.gif
Atsakyti
Taip is tiesu patalyne brangi,kaina neatitinka kokybes,ir ne is vieno girdziu kad sumoka nemazus pinigus ir nusivile.As manau musu lietuviska neprastesne ir pigesne.
Atsakyti
sveikos,
isigijom mes Bauer kasmyro vilnos patalyne, siaip esam labai patenkinti, tik va prie tos patalynes Bauer'is "dovanoja" kelione i Turkija dviem zmonem bigsmile.gif 4u.gif

Ar kam nors teko vaziuoti i tokia Bauerio organizuojama kelione? kazkaip nesinori man tiketi, kad viskas ten taip gerai ir grazu kaip raso ir sako smile.gif esme ta, kad papildomai reikes susimoketi uz lektuvo bilieta, su mokesciais tai susidarys apie 1000 lt. + reikia primoketi jei nori gauti pietus ir vakariene (50 ir 70 EUR). Bet uz tai Baueris zada, kad gyvensim tik 4-5* viesbuciuose, vezios po ekskursijas ir t.t. kelione yra 7 dienu.

Gal Jums jau teko vaziuoti? Kaip manot ar verta? o gal cia tik dar vienas marketinginis triukas?
Atsakyti
QUOTE(pantera estera @ 2007 01 03, 16:04)
sveikos,
isigijom mes Bauer kasmyro vilnos patalyne, siaip esam labai patenkinti, tik va prie tos patalynes Bauer'is "dovanoja" kelione i Turkija dviem zmonem  bigsmile.gif  4u.gif 

Ar kam nors teko vaziuoti i tokia Bauerio organizuojama kelione? kazkaip nesinori man tiketi, kad viskas ten taip gerai ir grazu kaip raso ir sako smile.gif esme ta, kad papildomai reikes susimoketi uz lektuvo bilieta, su mokesciais tai susidarys apie 1000 lt. + reikia primoketi jei nori gauti pietus ir vakariene (50 ir 70 EUR). Bet uz tai Baueris zada, kad gyvensim tik 4-5* viesbuciuose, vezios po ekskursijas ir t.t. kelione yra 7 dienu.

Gal Jums jau teko vaziuoti? Kaip manot ar verta? o gal cia tik dar vienas marketinginis triukas?

Va va, ir man tas pats rūpi, gal kas važiavote į šią kelionę? rolleyes.gif
Atsakyti
O man ta patalynė iš vis nepatinka. mad.gif
Nes nuo jos mane visą išbėrė - alergija. doh.gif
Nors ir sako, kad sveika, bet.... ne visems.
mad.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera estera @ 2007 01 03, 18:04)
sveikos,
isigijom mes Bauer kasmyro vilnos patalyne, siaip esam labai patenkinti, tik va prie tos patalynes Bauer'is "dovanoja" kelione i Turkija dviem zmonem  bigsmile.gif  4u.gif 

Ar kam nors teko vaziuoti i tokia Bauerio organizuojama kelione? kazkaip nesinori man tiketi, kad viskas ten taip gerai ir grazu kaip raso ir sako smile.gif esme ta, kad papildomai reikes susimoketi uz lektuvo bilieta, su mokesciais tai susidarys apie 1000 lt. + reikia primoketi jei nori gauti pietus ir vakariene (50 ir 70 EUR). Bet uz tai Baueris zada, kad gyvensim tik 4-5* viesbuciuose, vezios po ekskursijas ir t.t. kelione yra 7 dienu.

Gal Jums jau teko vaziuoti? Kaip manot ar verta? o gal cia tik dar vienas marketinginis triukas?


gavau ir as ta kelione, tik ji man toks kvailas dalykas atrodo.... juk viska pats turi nusipirkti. jie tik apmoka viesbuti, pusrycius ir tris eskursijas. kur tai matyta???? eilinis reklaminis triukas ir tiek.
Atsakyti
Sveiki,Vakar man sese papasakojo,kad pirko is firmos "bauer"sauna ir laimejo kelione i Turkija g.gif .Irgi patiems susimoketi tik uz skrydi g.gif
Sesuo begalo uzsidegusi ir dziaugiasi,na o man visu tuo tiesiog sunku patiketi.Dabar perskaiciau,kad dar kazkam taip buve.Noreciau,kad atsilieptu tie,kurie istikro skrido i ta Turkija(Alanya).Ir papasakotu,kaip ten istikro viskas buvo.Nes man toks vaizdelis,kad nusipirksi ta skyrdi,nuskrisi ten,o niekas taves nelaukia.Joks viesbutis tavo vardu neuzsakytas?
Atsakyti
aš savo lialkai pirkau merkio adijaliuką (tokį plonesnį) kad žiemą vežime nesušaltų. labai liuks daiktas. o kai prasidėjo žiema supratom kad patalikai į lovytę per ploni nes rinkausi prekę lietuvišką ir nusipirkau tik medvilninę patalynę. teko vėl važiuoti ir pirkti vilnos. neapsigavau ir nupirkau normalaus dydžio kaldrą 140*200 kainavo 160lt bet vaikui bus ilgam... o patys sau pasidovanojom irgi vilnonę patalynę 200*220 kainavo 200lt bet atsidžiaugti negaliu labai super nei per karšta nei per šalta o aš tokia šaltmirė hihihi.gif pirkom merkio produkcija, todėl manau neverta mokėti didelių pinigų už nežinia kur pagamintą prekę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauryte82: 20 vasario 2007 - 10:56
Sveikutės. Gruodžio mėn. Ermitaže aš užpildžiau Bauer firmos anketą apklausą. Vasario mėn. viduryje man skambina Bauer konsultantė ir sako, kad aš laimėjau kelionę į Turkiją į Antalyją. Vakar buvome gaminių prezentacijoje kur buvo man įteiktas tas "atseit" laimėtas kelialapis. Bet kai aš pastudijavau tai ši kelionė poilsis yra vienam asmeniui, už skrydį , tai yra už kelionę reikia susimokėti pačiam apie 826 litus + oro uosto mokesčiai, ekskursijos ir pažintinės kelionės kaip rašoma programėlėje (kai kurios yra mokamos). Tai neaišku koks čia vadinamas "laimėjimas". Kaip mums aiškino, kad jeigu nori vykti kitas asmuo, ta prasme, gauti kelionę tą patį paketą reikia pirkti Bauer gaminių iki 2500 lt. Bet čia gaunas kažkoks pasityčiojimas iš žmonių. Atsiliepkite dar kas gavote tokius pasiūlymus? O gal kas jau buvote tokioje kelionėje, kaip ten buvo, ar viskas sklandžiai?
Atsakyti
QUOTE(Dukrytė @ 2007 02 20, 16:59)
Sveikutės. Gruodžio mėn. Ermitaže aš užpildžiau Bauer firmos anketą apklausą. Vasario mėn. viduryje man skambina Bauer konsultantė ir sako, kad aš laimėjau kelionę į Turkiją į Antalyją. Vakar buvome gaminių prezentacijoje kur buvo man įteiktas tas "atseit" laimėtas kelialapis. Bet kai aš pastudijavau tai ši kelionė poilsis yra vienam asmeniui, už skrydį , tai yra už kelionę reikia susimokėti pačiam apie 826 litus + oro uosto mokesčiai, ekskursijos ir pažintinės kelionės kaip rašoma programėlėje (kai kurios yra mokamos). Tai neaišku koks čia vadinamas "laimėjimas". Kaip mums aiškino, kad jeigu nori vykti kitas asmuo, ta prasme, gauti kelionę tą patį paketą reikia pirkti Bauer gaminių iki 2500 lt. Bet čia gaunas kažkoks pasityčiojimas iš žmonių. Atsiliepkite dar kas gavote tokius pasiūlymus? O gal kas jau buvote tokioje kelionėje, kaip ten buvo, ar viskas sklandžiai?

Sveikute:)
As irgi kaip tik gavau sita laiska siandien.. tai galvoju SM tikrai tureciau kazka rasti thumbup.gif Tai net nereikes vargintis eiti ir klausyti makaronu kabinimo ant ausu.. gaunasi taip,kad nusiperki kelione pats doh.gif uz tokius pinigus gali nuvaziuoti 2 se su visu maitinimu, gerimais ir pakankamai gera viesbuti... nesamone.. cia kaip su Alma litera doh.gif kazkoks pigus zmoniu viliojimas...
Atsakyti