Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bauer produkcija
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
rassius
QUOTE(pantera estera @ 2007 01 03, 17:04)
sveikos,
isigijom mes Bauer kasmyro vilnos patalyne, siaip esam labai patenkinti, tik va prie tos patalynes Bauer'is "dovanoja" kelione i Turkija dviem zmonem  bigsmile.gif  4u.gif 

Ar kam nors teko vaziuoti i kelione? kazkaip nesinori man tiketi, kad viskas ten taip gerai ir grazu kaip raso ir sako smile.gif esme ta, kad papildomai reikes susimoketi uz lektuvo bilieta, su mokesciais tai susidarys apie 1000 lt. + reikia primoketi jei nori gauti pietus ir vakariene (50 ir 70 EUR). Bet uz tai Baueris zada, kad gyvensim tik 4-5* viesbuciuose, vezios po ekskursijas ir t.t. kelione yra 7 dienu.

Gal Jums jau teko vaziuoti? Kaip manot ar verta? o gal cia tik dar vienas marketinginis triukas?
*

Labas
As irgi, tipo, laimejau ta poilsi Turkijoj. Dabar turiu galvos skausma. Nezinau, ar vaziuoti, siaip is tikro gaunasi gan brangus ju pasiulymas.

Tas Bueris, dar sumaste imti 100 lt. uz kura, kai nei viena agentura neima, skrendant i Trurkija, jau domejausi.

Atsiliepkite, gal kas jau buvo toje kelioneje, ji man labai miglota.
Man skambina ir skambina, vis ragina greiciau susimoketi, sako, paskutine diena, o kita diena ir vel paskutine, kad greiciau. ???

QUOTE(Dziaugsmukas @ 2007 02 19, 23:00)
Sveiki,Vakar man sese papasakojo,kad pirko is firmos "bauer"sauna ir laimejo kelione i Turkija g.gif .Irgi patiems susimoketi tik uz skrydi g.gif
Sesuo begalo uzsidegusi ir dziaugiasi,na o man visu tuo tiesiog sunku patiketi.Dabar perskaiciau,kad dar kazkam taip buve.Noreciau,kad atsilieptu tie,kurie istikro skrido i ta Turkija(Alanya).Ir papasakotu,kaip ten istikro viskas buvo.Nes man toks vaizdelis,kad nusipirksi ta skyrdi,nuskrisi ten,o niekas taves nelaukia.Joks viesbutis tavo vardu neuzsakytas?
*

Sveiki,
ir as laimejau ta nelemta kelione, tai man dabar skambina ir skambina, ragina greiciau susimoketi. Labai butu idomu susizinoti, ar tavo sesuo vaziavo i laimeta kelione? Zinau, kad reiktu sumoketi dar papildomai 1486 lt.
Daringa
Paskaičiau ir juokas ima biggrin.gif - jūs kaip vaikai, vis dar tikintys dovanų seneliu. Juk šiais laikais niekas už ačiū kelionių nedovanoja. O čia dar svarstymai vyksta - važiuoti ar ne. Jei mane kas spaustų greičiau susimokėti, iš karto pasiųsčiau kuo toliau mad.gif , o ne į SM forumą pasitarti lįsčiau. Na bet jūsų valia - galima rinktis prekę, kurios nereikia, bet ji įkyriai brukama, o galima rinktis ir pagal savo norą - perki ką nori ir kada pats nori.
Emoli
QUOTE(4mamyte @ 2007 03 05, 14:06)
kur kaune yra merkio parduotuve?as irgi planuoju pirkti lietuviska,nes visoki baueriai uzsiplesia nerealiai.nematau prasmes permoke doh.gif
*

Merkio patalynė smirda be galo. o bauer ne schmoll.gif tuo ir skiriasi mirksiukas.gif turiu ir merkio kaldrą bet miegu su baueriu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(rassius @ 2007 03 13, 22:10)
Sveiki,
ir as laimejau ta nelemta kelione, tai man dabar skambina ir skambina, ragina greiciau susimoketi. Labai butu idomu susizinoti, ar tavo sesuo vaziavo i laimeta kelione? Zinau, kad reiktu sumoketi dar papildomai 1486 lt.
*

Vyro sesuo važiavo su šeima į šitą kelionę. Tikslių detalių nežinau kiek ten primokėjo, bet kelionė patiko smile.gif
TUSINA
QUOTE(Dalbara @ 2007 03 17, 14:25)
Merkio patalynė smirda be galo. o bauer ne  schmoll.gif tuo ir skiriasi  mirksiukas.gif  turiu ir merkio kaldrą bet miegu su baueriu  ax.gif
*

ka reiskia "smirda"? Kas per kvapas? g.gif Gal isvedint galima?

Nes prisiskaiciau ir nutariau, kad pinigus geriau Zepter isleisiu nei Bauer....tai daba domiuosi Merkio produkcija.
Emoli
QUOTE(TUSINA @ 2007 03 17, 19:44)
ka reiskia "smirda"? Kas per kvapas? g.gif Gal isvedint galima?
Nes prisiskaiciau ir nutariau, kad pinigus geriau Zepter isleisiu nei Bauer....tai daba domiuosi Merkio produkcija.
*

Smirda avim ax.gif neišsivėdina schmoll.gif kažkur buvo tema apie merkio patalynę reik paieškot įmesiu nuorodą ax.gif
Dykuma5
Sveikos mamos. Gal yrabesinaudojančių BAUER puodais? Aš pernai susigundžiusi nusipirkau, bet jau spėjau nusivilti. keptuvėje blynų be riebalų neiškepu - svyla. Daržovės garuose verda ilgai ir svyla. Mėsą greičiau išverdu Bergfoof puoduose. Gal kam nors geriau sekasi naudotis šiais puodais.
Mėsa keptuvėje gerai kepa ir troškinasi - patenkinta.
Ligita69
Labutis 4u.gif Naudoju jau 9 metai ir esu jais patenkinta ax.gif
Edmė
QUOTE(dira @ 2007 06 27, 11:55)
Sveikos mamos. Gal yrabesinaudojančių BAUER puodais? Aš pernai susigundžiusi nusipirkau, bet jau spėjau nusivilti. keptuvėje blynų be riebalų neiškepu - svyla. Daržovės garuose verda ilgai ir svyla. Mėsą greičiau išverdu Bergfoof puoduose. Gal kam nors geriau sekasi naudotis šiais puodais.
*

Man tai patinka. Nors blynų juose taip pat nemoku iškepti. doh.gif
Estrea
*

g.gif , tikrai, mes dalyvavome pristatyme, pusesere nusipirko ju, jau ir mes susigunde buvom, svarsciau vasara pirkti, nes taip skaniai ir greitai mums atstove pagamino vakariene. thumbup.gif
O pagal taisykles gamini? Reikes puseseres paklausti, kaip jai su tais puodais sekasi? g.gif
rudens-vaikas
Turim ir esam patenkinti smile.gif
mamulė
Turiu aš juos gal kokius 7-8 metus. Labai dažnai nenaudoju, bet nepakeičiamas daiktas verdant sriubas, košes. Keptų bulvių ar blynų ant tos keptuvės šeima nemėgsta, nes neapskrunda. Šiaip esu patenkinta.
daiva26
*

Labukas. Mes jau 5 metai turim BAUER puodus. Na labai geri. Tik pačioje pradžioje buvo sunku, kol išmokau. Labiausiai man patinka juose virti balandėlius thumbup.gif , skanu ir labai gražūs, negėda žmogui pasiūliti, na o rūkimo puodas tai išvis be žodžiu thumbup.gif
mamuke68
kokia vilnonė patalynė neturi kvapo- man atrodo visa turi, bet juk visi vilnoniai gaminiai turi kvapą... g.gif
Dykuma5
siūlė kelionę į Turkiją, o dabar - ir į rodos Kiprą [ nepamenu gerai], žodžiu, priklauso nuo pirkinių sumos, bet į tąkitą kelionę daugiau mokėti reikia. Manu, kad nesąmonė.......važiuoti, nes agentūroje už mažesnę kainą galima važiuoti.

O tas keliones į turkiją primygtinai siūlo visiems, nes turbūt niekas nevažiuoja.
Susigundžiau vyrui padovanoti pagalvę Relax mirksiukas.gif Pinigai dideli [apie 600lt] bet nieko gero. Manau, kad į balą išmečiau. doh.gif doh.gif doh.gif
Emoli
QUOTE(dira @ 2007 09 07, 19:43)
siūlė kelionę į Turkiją, o dabar - ir į rodos Kiprą [ nepamenu gerai], žodžiu, priklauso nuo pirkinių sumos, bet į tąkitą kelionę daugiau mokėti reikia. Manu, kad nesąmonė.......važiuoti, nes agentūroje už mažesnę kainą galima važiuoti.

O tas keliones į turkiją primygtinai siūlo visiems, nes turbūt niekas nevažiuoja.
Susigundžiau vyrui padovanoti pagalvę Relax mirksiukas.gif Pinigai dideli [apie 600lt] bet nieko gero. Manau, kad į balą išmečiau. doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

O kodėl sprendi nieko gero g.gif
Dykuma5
nelabai patogu miegoti.... g.gif g.gif
Babe
Siandien buvau pristatyme ir taip supratau kad blynus reikia kepti su riebalais, sake kas su miltais tai su riebalais 4u.gif
Pinavija
Niu va. Dideliam mano nustebimui vakar laimėjau kelionę i Maltą nieko nepirkdama, o tik kažkada užpildžiusi anketą. Bauer pasikvietė į gaminių pristatymą: patalynės, puodų, čiužinių ir IR spindulių pirtelės. Pasiklausėm, padiskutavom. Buvo įdomu, bet įdomiausia buvo, žinoma, kelionė smile.gif
Apgyvendinimą viešbutyje 7 nakvynėms su pusryčiais 4* viešbutyje apmoka Bauer. Mums reikia apmokėti tik kelionę. Ką tik ieškojau bilietų pigiau, net pigiausia, ką radau, buvo apie 4000 Lt / žmogui. Nei šis nei tas, kadangi kelionę atsitiktinai laimėjom ir aš, ir draugas. Taigi, gaunasi 8000. Pristatymo metu už 2500 nusipirkom dar ir didelį paklotą ir 2 antklodes, gavom suvenyrų visokiausių, ir dar plius kelionę vienam vaikui. Mūsų mažoji yra penkerių, taigi, ją vežtis nebus problemų, o vat berniukui bus tuoj 7. Jam jau reikes bilieto.. Taigi... Apie 12000 Lt!!!
Bauer užsiminė, kad jie turi savo čarterius, skrendančius kas antradienį tiesiogiai į Maltą. Ten bilietas kainuos 1390 Lt/žm. Hmmmm.... 1390x4 = 5560 Lt... Gal vaikams suteiktų nuolaidą... Na, 5000 Lt. Keturiems žmonėms. 7 nakvynėms. Nežinau ar čia džiaugtis, ar čia smarkiai susirūpint... unsure.gif
S*Mirna
QUOTE(Pinavija @ 2007 11 14, 10:39)
Nežinau ar čia džiaugtis, ar čia smarkiai susirūpint...  unsure.gif
*

jeigu tik kisene nesa,tai tik dziaugtis! thumbup.gif sveikinu! mirksiukas.gif nors as labai skeptiskai ziuriu i visa si reikala,bet jei jau gavot kelione seimai,tai ir vaziuokit.ir neklausykit,kad bauer keliones brangesnes ir bla bla bla...as neatsisakyciau smile.gif
aiskauda
Sveiki! mirksiukas.gif MAne domintu kokia kaina yra bauer pagalviu??? Vistiek pirkote kazkas, nes diskutuojate. Vienam psisakyme radau kad lygtai 600 lt doh.gif Kazkaip man cia daugokokai atrodo... Ju puslapyje kainu nera. matyt nenori zmoniu gasdinti... lotuliukas.gif
jei zinot tai ir eastcon pagalviu kaina parasykit...
Neryna
sveikos visos, mamytes,
esu siame puslapy naujoke, ka tik prisiregistravau, nes labai norejau papasakoti apie kelione i Turkija.
Mano mam ja laimjo,bet ji bijo skristi,taigi as sutikau.Mes skridome tryse: du suauge ir vaikai. Susimokejau uz bilietus,draudima ir vakariene apie 4000 litu. Nuskridome pilnas lektuvas,pasitiko nuveze i viesbuti.Grazu ir idomu.Po to info kokteilis kurio metu supazindina su programa,ka nori gali nusipirkti papildomas ekskurisijas.Nemokamaos ekskursijos yra sios:kelione iki artimiausio miestelio,jeigu kam nors reikia pinigu,vaistu ar dar ko nors.Po to kelione i odos ir juvelyrikos fabrikus,kur kainos ziaurios ir Antalijos senamiestis,bei kelione i Pamukale su nakvyne labai baisiame viesbuty, ir grizimas i kita viesbuty, vel gi gera. visa tai 2 dienos.
Mes labai norejom viska pamatyti - nusipirkome ir visas paildomas siulomas keliones uz 300 doleriu,jei gerai pamenu.Va cia ir prasidejo smagumai, nes laiko pabuti prie baseino ar juros visai neliko. Nors gidai labai graziai pasakojo,sake,kad jus cia atvaziavote pailseti,taigi nevarginsime - puse dienos ekskursija ir poilsis. Aisku,taip nebuvo isvaziuojam i ekskursija, o autobuse 60 zmoniu,prieky dar kitas autobusas tiek pat zmoniu.Uzsimano kazka pamatyti,visi stoja.Taigi daugiausia laiko praleidom autobuse. Jeigu nusiteike vaziuoti i pazintine kelione - vaziuokite - idomu,bet be vaiku,nes jie pervargs.
Maitinimas:pusrycius duoda ir ieina viskas:maistas ir gerimai.Mes pirkom vakariene- tada tik maistas,jokiu gerimu,netgi vandens neduoda,o jeigu nori perki.Buvo tokiu,kurie pirko ir pietus,ekskursiju metu reikedavo stoti ir laukti kol juos kur nors pamaitins.Vienu zodziu:pinigu isleidome labai daug.As patarciau geriau pasiieskoti paskutines minutes pasiulymu ir vaziuoti kur viskas iskaiciuota,nes pacios matote,kaip gaunasi su gerimais.Vandens butelis viesbuty kainuoja 5 doleriai.o is krano gerti negalima. Musu autobuse labai dag kas buvo nepatenkintas "laimeta" kelione.Isivaizduokite tuos,kurie negalejo skirti pinigu papildomoms islaidoms:vandeniui,gerimams.Ziauru.Gal tiek trumpai smile.gif
MELDA
QUOTE(aiskauda @ 2007 11 16, 13:08)
Sveiki!  mirksiukas.gif  MAne domintu kokia kaina yra bauer pagalviu??? Vistiek pirkote kazkas, nes diskutuojate. Vienam psisakyme radau kad lygtai 600 lt  doh.gif  Kazkaip man cia daugokokai atrodo... Ju puslapyje kainu nera. matyt nenori zmoniu gasdinti... lotuliukas.gif
jei zinot tai ir eastcon pagalviu kaina parasykit...
*

drinks_cheers.gif
giege
Gal žinote, kiek šiuo metu kainuoja Bauer tapkės?
Lelija33
QUOTE(Pinavija @ 2007 11 14, 09:39)
Niu va. Dideliam mano nustebimui vakar laimėjau kelionę i Maltą nieko nepirkdama, o tik kažkada užpildžiusi anketą. Bauer pasikvietė į gaminių pristatymą: patalynės, puodų, čiužinių ir IR spindulių pirtelės. Pasiklausėm, padiskutavom. Buvo įdomu, bet įdomiausia buvo, žinoma, kelionė smile.gif
Apgyvendinimą viešbutyje 7 nakvynėms su pusryčiais 4* viešbutyje apmoka Bauer. Mums reikia apmokėti tik kelionę. Ką tik ieškojau bilietų pigiau, net pigiausia, ką radau, buvo apie 4000 Lt / žmogui. Nei šis nei tas, kadangi kelionę atsitiktinai laimėjom ir aš, ir draugas. Taigi, gaunasi 8000. Pristatymo metu už 2500 nusipirkom dar ir didelį paklotą ir 2 antklodes, gavom suvenyrų visokiausių, ir dar plius kelionę vienam vaikui. Mūsų mažoji yra penkerių, taigi, ją vežtis nebus problemų, o vat berniukui bus tuoj 7. Jam jau reikes bilieto.. Taigi... Apie 12000 Lt!!!
Bauer užsiminė, kad jie turi savo čarterius, skrendančius kas antradienį tiesiogiai į Maltą. Ten bilietas kainuos 1390 Lt/žm. Hmmmm.... 1390x4 = 5560 Lt... Gal vaikams suteiktų nuolaidą... Na, 5000 Lt. Keturiems žmonėms. 7 nakvynėms. Nežinau ar čia džiaugtis, ar čia smarkiai susirūpint...  unsure.gif
*

Gal jau buvot toj kelionėj? Mes irgi vakar laimėjom su vyru poilsį Maltoje. Manau, važiuosim, nors jau prisikeliavom šiemet, bet Maltą aplankyt norisi. Gal kokių atsiliepimų turite ar patarimų dėl tos kelionės?
Iš anksto dėkoju už atsakymus.
Astuliukas
mane domintu patalynes kaina. Nezinau ten komplektas yra kazkoks ar kaip? Reiketu dvigulio 180x200, pagalviu dvieju (jei yra standartiniu ismatavimu) ir vienguliu dvieju.
Emoli
QUOTE(Astuliukas @ 2008 01 09, 15:09)
mane domintu patalynes kaina. Nezinau ten komplektas yra kazkoks ar kaip? Reiketu dvigulio 180x200, pagalviu dvieju (jei yra standartiniu ismatavimu) ir vienguliu dvieju.
*

Mes už dvigulė lamos vilnos mokėjom apie 3000lt tiksliai nebepamenu. Dydis 200*160
varnikė
man ir paskambino baueriai, tipo laimejau priza (koki, suzinosiu atvykus) jei atsivesiu dar 4 suaugusius žmones, tai vienas is musuburtu tvarka, laimes kelione. as taip uzsidegiau, greit suorganizavau reikiama zmoniu skaiciu biggrin.gif juk kazkas is mano draugu galbut laimes kelione, o ir as kazkoki priza laimesiu (sarase buvo cekiai i grozio salona uz300lt, abonentas spa centre, nakvyne prabangiam vilniaus viesbuty, puodu komplektas, kelionio ir dar daug). vienzo, man dave traukt kortele, ir istraukiau kelione, tom kambary buvo dar vieni zmones, kurie taip pat istrauke kelione, veliau mano vyras slapta pavarte viena papke su anketom kitu zmoniu, ten buvo viosi isitrauke keliones. toks vaizdas, kad ten visos korteles su kelionem, toki ir loterija doh.gif o dar jei paskaiciuosim, kad ta kelione tu kaip ir issiperki pats, tai visai apsurdas. kaip ju niekas neparisa, juk tai zmoniu mulkinimas, negi nera kokiu istaigu, kurios galetu patikrinti tokiu saraskino kontoru veikla. mano draugai per prezentacija susigunde pledu, paklause kainos, tai moteriske issitrauke savo masineles, dokumentus, pradejo piest ant lapo, tipo skaiciuoti (tipo dar iki siol nezino, kokia kaina standartinio dviguliu pledo) juokinga buvo ziuret, ir sako ne tikra suma, o tik pradini inasa, nors jei niekas nesake, kad nores pirkti issimoketinai. as tiem savo draugam garsiai pasakiau, kad nebandykit siandien jokiu pradiniu inasu daryti, atsikelsit rytoj blaivia galva, gerai apmastysit, ar tikrai sis daiktas siuo metu jiems reikalingas, ir galesit grist su visa suma ir isigyt. tai jus butumet mate tos moteriskes ipykusi veida, is malonios ir draugiskos, tikra ziezula patapo, atsistojo viska susirinkus, pasake kad cia blefas jog rytoj grysim ir ismove neatsisveikinus, o mums tik juokas pradejo imt, ispudiu visai dienai uzteko, gyvenime daugiau neisiu i jokias prezentacijas.
nu vat kiek prirasiau, bukit labai atsargus, pirkit tik tai ko patys norit, tokius brangius pirkinius reik is anksto apgalvot, juk neesam milijonieriu tauta.
ir dar del puodu norciau pasakyti, turim viena nemaza zeppter firmos puoda, kuri pirkom pries 7 metus(apie 600lt kainavo) ir mums jo pilnai pakanka, atstoja ir dideli, ir maza, ir keptuve ir troskintuva, o daugiau ir nereikia, juk ne kasdien darote karaliska 7 patiekalu vakariene. daiktas tikrai labai geras, bet tos kruvos kuria jie siulo, tikrai nereikia.
Merii
O man vyras vakar nupirko Bauer patalyne ax.gif
Sianakt miegojau, tai l fainai jauciausi jau vien nuo to, kokius kosminius pinigus uz ja paliko doh.gif , jau vien zinant koks jis "skrudzas" biggrin.gif .
Tikiuosi, kad ji pateisins save, juk jei butu bloga, nieks nemoketu tokiu pinigu, nes neturetu paklausos wub.gif
Tai va, garantijoje parasyta, kad keleta pirmuju savaiciu reikia ja ivilkti (jei antklode), uztiesti paklode (jei paklotas), kad geriau sugultu puko danga..
Pinavija
QUOTE(Lelija33 @ 2007 12 20, 11:05)
Gal jau buvot toj kelionėj? Mes irgi vakar laimėjom su vyru poilsį Maltoje. Manau, važiuosim, nors jau prisikeliavom šiemet, bet Maltą aplankyt norisi. Gal kokių atsiliepimų turite ar patarimų dėl tos kelionės?
Iš anksto dėkoju už atsakymus.
*

Dar nebuvau smile.gif Važiuosiu kovo mėn.
Merii
nzn, kol kas mano Bauer patalyne nesipukuoja, o ir jokio kvapo nejauciu smile.gif Na ten buvo visokiu rusiu vilnos, as pasiemiau, kuri man buvo svelniausia ir rudos spalvos.
O kos miegelis ant jos saldus tongue.gif Del skalbimo, tai konsultante aiskino, kad geriausia yra ant svaraus sniego isdauzyti, na, kaip kilimus valome. Ir negalima vedinti sauleje, kad saules spinduliai nenublukintu..
Jei mano dukte suprastu, ir jai itaisyciau Bauer ir Zepter produkcijos, bet deja, ji labiau vertina maximinius ir linkusi viska daznai keisti naujais, o ant manes baisiausiai pyksta, kad savo uzdirbtus pinigus leidziu tokiems daiktams.
O as is praktikos zinau, geriau vienas geras, negu kalnai visokiu trantu, kur guli nenaudojami metu metais ir tik vieta uzima, o ismesti ar kam atiduoti kaip ir gaila, nes tas amzinas klausimas, o gal prireiks..
varnikė
QUOTE(gabe60 @ 2008 02 27, 12:39)
nzn, kol kas mano Bauer patalyne nesipukuoja, o ir jokio kvapo nejauciu  smile.gif Na ten buvo visokiu rusiu vilnos, as pasiemiau, kuri man buvo svelniausia ir rudos spalvos.
O kos miegelis ant jos saldus  tongue.gif Del skalbimo, tai konsultante aiskino, kad geriausia yra ant svaraus sniego isdauzyti, na, kaip kilimus valome. Ir negalima vedinti sauleje, kad saules spinduliai nenublukintu..
Jei mano dukte suprastu, ir jai itaisyciau Bauer ir Zepter produkcijos, bet deja, ji labiau vertina maximinius ir linkusi viska daznai keisti naujais, o ant manes baisiausiai pyksta, kad savo uzdirbtus pinigus leidziu tokiems daiktams.
O as is praktikos zinau, geriau vienas geras, negu kalnai visokiu trantu, kur guli nenaudojami metu metais ir tik vieta uzima, o ismesti ar kam atiduoti kaip ir gaila, nes tas amzinas klausimas, o gal prireiks..
*

bet jei galima nusipirkt gera ir nemoket tokiu kosminiu pinigu, tai kam moketi daugiau ? o kad bauer patalyne yra pati paciausia, galima gincytis tongue.gif giminaite nesenai nusipirko, gyre gyre, ana diena uzejau i svecius, ziuriu isgirtoji patalyne su uzvalkalais, taip ir nepriprat prie siurkstumo...
vien bauerio reklamos lygis man siurpa kelia mad.gif bash.gif protest.gif tokio spaudimo, kaip pas juos prezentacijoj, dar nebuvau patyrus.
*Loli*

Aš taip pat nieko ypatingo Bauer patalynėje nematau. Mano vaikui padovanojo šios patalynės komplektą. Bet jis joje nemiega. Priežastis akivaizdi - apklotas vaikui per sunkus, sunkiai lankstosi ir t.t. Taigi kol kas Bauer vieta - spinta thumbup.gif
zaraja
Pati niekad nebuciau tiek pinigų už patalyne paklojusi, na bet vyrelis siurpraiza padare kaledu proga. Bet dabar esu labai patenkinta, miegu kaip meskos ausy.
Iki tol be kojiniu neidavau miegoti, dabar ju net neprisimenu.
katyte55
Sveikos , as esu kalevus per bauer firma i turkija .Galiu pasakyti kad visos 4keliones viesbuciai tikrai geri viskas yra ten gerai biggrin.gif tik nebijokite nes mes su vyru kaip skridom tai daugiausia buvo su laimetom kelionem thumbup.gif
gincevince
vasara pazystama laimojo kelione, bet reikejo dar pirkti prekiu kad ji galiotu smile.gif)) ir tas kelione tai buvo skrydis ir apgyvendinimas su pusryciais maltoje o visa kita is savo kisenes moketi reikejo biggrin.gif
tad tiek ja ir mate su kelione biggrin.gif
geri apgavikai jie wink.gif
varnikė
QUOTE(katyte55 @ 2008 03 18, 16:53)
Sveikos , as esu kalevus per bauer firma i turkija .Galiu pasakyti kad visos 4keliones viesbuciai tikrai geri viskas yra ten gerai  biggrin.gif tik nebijokite nes mes su vyru kaip skridom tai daugiausia buvo su laimetom kelionem thumbup.gif
*

labiausia patinka tokio stiliaus zinutes, kurias paraso zmogus tik prisiregines forume thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif doh.gif
rutajon
QUOTE(*Loli* @ 2008 03 05, 14:49)
Aš taip pat nieko ypatingo Bauer patalynėje nematau. Mano vaikui padovanojo šios patalynės komplektą. Bet jis joje nemiega. Priežastis akivaizdi - apklotas vaikui per sunkus, sunkiai lankstosi ir t.t. Taigi kol kas Bauer vieta - spinta  thumbup.gif
*

nu as ir noreciau pritarti del sunkumo.as gavau dovanu didele dvigule "kaldra" kurios viena puse kailis kita medvilne su satinu
tai po ta medziagine tikrai fainai miegot,bet tai as tada nesuprantu kaip daznai ja reikes i plovyklas tampyt,o sveria tai nemazai,o ir vietos kiek uzima.todel as ja apvelku kaip ir visas patalynes tai baueris man kaip ir dingsta,iprasta kaldra pasidaro.nu zodziu,tikrai neverta moketi tokiu pinigu uz tokia patalyne
Emoli
QUOTE(gincevince @ 2008 03 18, 21:18)
vasara pazystama laimojo kelione, bet reikejo dar pirkti prekiu kad ji galiotu smile.gif)) ir tas kelione tai buvo skrydis ir apgyvendinimas su pusryciais maltoje o visa kita is savo kisenes moketi reikejo biggrin.gif
tad tiek ja ir mate su kelione biggrin.gif
geri apgavikai jie wink.gif
*

Taigi nieks neverčia keliaut jei nenorit biggrin.gif

QUOTE(rutajon @ 2008 03 29, 11:45)
nu as ir noreciau pritarti del sunkumo.as gavau dovanu didele dvigule "kaldra" kurios viena puse kailis kita medvilne su satinu
tai po ta medziagine tikrai fainai miegot,bet tai as tada nesuprantu kaip daznai ja reikes i plovyklas tampyt,o sveria tai nemazai,o ir vietos kiek uzima.todel as ja apvelku kaip ir visas patalynes tai baueris man kaip ir dingsta,iprasta kaldra pasidaro.nu zodziu,tikrai neverta moketi tokiu pinigu uz tokia patalyne
*

g.gif o paprasta kaldra kiba lengvesnė g.gif ir ji vietos irgi nemažai užima

Mes 6 metai miegam Bauer patalynėj į nieką nekeisčiau schmoll.gif
Semile
QUOTE(Astuliukas @ 2008 01 09, 15:09)
*

viengule mazdaug 2500 lt mirksiukas.gif
gramara
Turiu Bauer patalyne jau sesi metai,buvau ir esu labai patenkinta,tik jau valymas galvos skausmas...kai pirkau nebuvau girdejusi Merkio patalynes,tai kai nusipirko drauge ir palyginau,tai Bauer tik ortopedine pagalve pranasesne,o jau kainos skirtumas doh.gif ,tai jau dabar susimastyciau...
Edmė
QUOTE(gramara @ 2008 03 31, 00:14)
Turiu Bauer patalyne jau sesi metai,buvau ir esu labai patenkinta,tik jau valymas galvos skausmas...kai pirkau nebuvau girdejusi Merkio patalynes,tai kai nusipirko drauge ir palyginau,tai Bauer tik ortopedine pagalve pranasesne,o jau kainos skirtumas doh.gif ,tai jau dabar susimastyciau...
*

Pritariu. Patogu miegoti, valymas -galvos skausmas...ir dabar jau aš nepirkčiau bauerio.
Emoli
QUOTE(Edmė @ 2008 03 31, 10:18)
Pritariu. Patogu miegoti, valymas -galvos skausmas...ir dabar jau aš nepirkčiau bauerio.
*

O man merkys smirda ....
Jasumi
QUOTE(Astuliukas @ 2008 01 09, 16:09)
*

mums paskaiciavo dviguli komplekta apie 2800 Lt (cia avinelio vilna)
i tai ieina:
1 vnt paklode 1,6m x 2 m
2 vnt pagalves
1 apklotas 2m x 2 m

Merkys labai panasia kaina siulo, gal net kokiu 100 Lt brangiau g.gif

Mes irgi sprendziam dabar didiama kurios firmos patalyne pirkti doh.gif
keistuole
QUOTE(Edmė @ 2008 03 31, 11:18)
*

as tai apvelku paprasta patalyne, tai ir valau dau reciau. Gal dalis tu savybiu
ir dingsta, bet uzsikloji paprasta kaldra iskart pajauti skirtuma. Nors kaina vis gi
manau labai uzkelta

QUOTE(Dalbara @ 2008 03 31, 11:38)
O man merkys smirda ....
*

po keliu menesiu nebe, nezinau ar pripranti, ar issigaruoja, bet tokio kvapo,
kaip is pradziu tikrai nebesijaucia
goya
QUOTE(*Loli* @ 2008 03 05, 14:49)
Aš taip pat nieko ypatingo Bauer patalynėje nematau. Mano vaikui padovanojo šios patalynės komplektą. Bet jis joje nemiega. Priežastis akivaizdi - apklotas vaikui per sunkus, sunkiai lankstosi ir t.t. Taigi kol kas Bauer vieta - spinta  thumbup.gif
*

Pas mus tokia pati situacija, pilnai sutinku dėl sunkumo drinks_cheers.gif Vaikutis po anklode labai prakaituodavo. Padėjau į spinta. doh.gif
Praverčia tik vienu atveju, labai tinka jei pritrūkstu vietos svečiams miegoti. Perlenkta per puse atstoja 150% paprastą čiužinį thumbup.gif , minkšta ir šilta thumbup.gif
Bonzile
QUOTE(sherla @ 2008 04 08, 18:07)
mums paskaiciavo dviguli komplekta apie 2800 Lt (cia avinelio vilna)
i tai ieina:
1 vnt paklode 1,6m x 2 m
2 vnt pagalves
1 apklotas 2m  x 2 m

Merkys labai panasia kaina siulo, gal net kokiu 100 Lt brangiau  g.gif

Mes irgi sprendziam dabar didiama kurios firmos patalyne pirkti  doh.gif
*

Kokia Merkio ziurejot kad sakot kad panasi kaina?
As turiu Merkio apklota Emile 2.00x2,20, labai patenkinta ir visai nesmirdi(nes is merinosu vilnos, smirdi is paprastos), o kaina apie 460lt. Dar galvoju ir dukrai pirkt.
zaliaake25
BAUERIO patalyne gera musu seimyna naudoja, tik va galvoju apie ciuzini sios firmos nes kaina akis drasko. Kai paklauseme kiek kainuo ja dvigulei lovai tai sake apie 5000lt tai nezinau ar verta ar efektas ten koks yra ar ne. Gal kas turite? 4u.gif
pelytė
QUOTE(goya @ 2008 04 11, 13:26)
Pas mus tokia pati situacija, pilnai sutinku dėl sunkumo  drinks_cheers.gif  Vaikutis po anklode labai prakaituodavo. Padėjau į spinta. doh.gif
Praverčia tik vienu atveju, labai tinka jei pritrūkstu vietos svečiams miegoti. Perlenkta per puse atstoja 150% paprastą čiužinį thumbup.gif , minkšta ir šilta  thumbup.gif
*

Bauer komplektą dukrai pirkau prieš du metus,ir labai patenkinta esu,ir dukra tikrai miega jokio prakaitavimo. g.gif
Merii
jau keturi mėnesiai kaip miegu Bauer merinosų patalynėje smile.gif , nieko blogo nepastebėjau ax.gif .
Nors konsultantė patarė nevilkti į užvalkalus, bet aš vistiek velku dėl higienos smile.gif Kažkaip man nesmagu miegoti vien kailiuose tongue.gif
Vaikams tai aš jos nerekomenduoju ir pati nekločiau, nes gali ir apsisioti ir apvemti, o paskui tikrai prasidėtų valymo problemos, visgi naturali vilna schmoll.gif, gal ji daugiau suaugusiems pritaikyta smile.gif
giedrezu
Sveikos, aš turiu Bauer patalynę ir ji man patinka. thumbup.gif Tiesa su ja miega sūnus. Jis sako kad jam būna karšta po ja miegot, o man tai pats tas. Ji pas mus jau beveik 10 m. Aš velku į užvalkalą. Sau nusipirkome Arviko firmos patalynę. Tai tikrai nelyginti su Bauer. Nors ji šiek tiek pigesnė už Bauer, bet nelabai jau gera. Šeriasi ir dėvisi. O dar ja naudojam tik pusę metų. Taigi jei dabar pirkčiau tai Bauer.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2016 Invision Power Services, Inc.