Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bauer puodai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
vilmosius
4u.gif
kovo
QUOTE(barra @ 2008 11 30, 16:26)
Na, ir as ne perseniausiai isigijau BAUER puoda. Nedaug jame dar ka gaminau. Patiko plovas, virtos bulves, praktiskai be druskos tik vegetos ir krapu uzbarsciau, kai isvire.
Bet, zinokit ir pas mane termometras ne nuo pradines padalos rodo? Kaip cia yra? Gal taip turi but? g.gif
*

Aš taip pat turiu BAUER puodus ir dabar pažiūrėjau kad ir mano ne nuo pradinės padalos rodo, o rodyklė stovi per puse tarp dviejų mėlynų brūkšnelių.Aš manau user posted imagekad jei kambaryje šilčiau tai ir rodo ne nuo pradžių
barra
QUOTE(kovo @ 2008 12 02, 16:24)
Aš taip pat turiu BAUER puodus ir dabar pažiūrėjau kad ir mano ne nuo pradinės padalos rodo, o rodyklė stovi per puse tarp dviejų mėlynų brūkšnelių.Aš manau user posted imagekad jei kambaryje šilčiau tai ir rodo ne nuo pradžių
*

Tai gal tada viskas gerai su tuo termometru, o as jau susinervinau doh.gif
Kristule23
Sveikos mergaites 4u.gif ,turiu ir as nusipirkus visa komplekta BAUER puodu.galiu pasakyti tik tiek,na gal kaina is pradziu nuskausmina,bet pats maistas ir jo skonis yra tikrai geras, verta ir tuos pinigelius sumoketi. thumbup.gif
kristinalm
Nusipirkau ir aš Bauer puodą, dar turiu Zepter keptuvę-troškintuvę, tai kiek suprantu Bauer puode negalimas naudoti metalinių samčių ir kt. g.gif
barra
QUOTE(kristinalm @ 2008 12 14, 20:56)
Nusipirkau ir aš Bauer puodą, dar turiu Zepter keptuvę-troškintuvę, tai kiek suprantu Bauer puode negalimas naudoti metalinių samčių ir kt. g.gif
*

Kad galima, taip sake per prezentacija.
kovo
QUOTE(kristinalm @ 2008 12 14, 20:56)
*

Iš kur jūs tokia nesamones user posted image traukiat , kad negalima naudoti metalinių samčių.Aš naudoju ir metalinius samčius ir su metaliniu šveistuku user posted imageteko patrinti -nieko ir kas jiems gali nutikti , nesuprantu.
kristinalm
QUOTE(kovo @ 2008 12 15, 00:52)
Iš kur jūs tokia nesamones user posted image traukiat , kad negalima naudoti metalinių samčių.Aš naudoju ir metalinius samčius ir su metaliniu šveistuku user posted imageteko patrinti -nieko ir kas jiems gali nutikti , nesuprantu.
*

Kai buvau Zepter prezentac. kai sakė kad su metaliniais nenaudoti įrankiais, nes susibraižo g.gif , dėl Bauer tai nežinau, užtai ir klausiu g.gif
Bet klausykit viriau šiandien sriubą, pastačiau ant 2/3 temp. ir man vanduo užvirė tik ant raudono vidurio, kaip suprasti, čia termometras grybauja?
O trinti su metaline galima, bet tik ta brangia, tokia minkštutė, ir tik vidų (taip zepteristės sakė)
inqusiux
QUOTE(kovo @ 2008 12 02, 15:24)
*

pas mane irgi bele ka rodo, girdziu puode jau kunkuliuoja,verda, o termometras dar ant melyno laukelio stovi blink.gif kad ir ant minimaliausios ugnies puodas- garai verzias kaip isproteje, kiek zinau taip neturetu but? g.gif
Papildyta:
QUOTE(gabe60 @ 2008 10 15, 09:49)
Turiu ir aš Bauer ir Zepterio puodus, tai galiu palyginti.
Bauerio nepatiko iš pat pradžių, kad išvynioto puodo termometras jau iš karto rodė temperatūrą  blink.gif , tipo taip turi būti, paaiškino konsultantė  blink.gif
O su Zepteriu man viskas aišku, termometras savo vietoje  biggrin.gif .
Ir dar, l didelis skirtumas dėl dangčio sandarumo. Bauer, kaip čia kitos SM pastebėjo, nors nepili daug vandens, išbėga, priešingai nei Zepterio. Zepterio pasiekia žalią rodyklę ir aš išjungiu, t.y. pabaigia virti maistas išjungtame, o puodui pravėsus, dangtis tarsi užsivakumuoja (norint jį atidaryti, reikia truputį pašildyti puodą). Baueris niekad neužsivakumuoja, tai spėju, kad nėra toks sandarus  schmoll.gif , vadinas valgio be vandens neišsivirsi, nes sudegs  g.gif
Ir dar tos rankenėlės tokios atsikišusios, vis turiu žiūrėti, kad mano vyrai nenusvilintų  ant didelės ugnies doh.gif
Manau, kad l apsigavau, kad pirkau puodą iš Bauer, tuo labiau, kad abiejų pnš. kainos. Man asmeniškai Zepterio mielesnis. Tai tokie mano pastebėjimai  4u.gif
O štai patalyne iš Bauer, tai esu l patenkinta.
*

jop, pritariu, as ir likau baueriu nusivylus,nuo pat nupirkimo man tas puodas itarima sukele, nes buvo tarsi visas pavirsius isbraizytas smulkiais ruozelias, o dabar isvis baisiai atrodo, nors niekad nesveiciu pavirsiaus su jokia siurkscia kempine ar priemone
kitakart jau zepter rinkciausi smile.gif
zeni
Gal kas zino kur nusipirkti BAUER puoda 5l g.gif
kristinalm
QUOTE(zeni @ 2008 12 19, 10:42)
Gal kas zino kur nusipirkti BAUER puoda 5l  g.gif
*

Žinau 4u.gif
Sunkissed
Turim keptuve,tikra nesamone,nepatinka svyla ir tikrai nerekomenduoju pirkti,nebent neturit kur pinigu deti,o su dovanom,kelionem tai afera gryna.
Geriau jau Tefal,turiu keptuve ir garu puoda,bepriekaistinga.
kristinalm
nemanau kad tokiose keptuvėse galima kepti, ypač be riebalų, ten gal daugiau troškinti. Turiu Bauer 3 puodus ir garinį puodą, na esu patenkinta, tik reikia su jais mokėti elgtis mirksiukas.gif , greitai užverda, nenaudoju garintuvo ir greitai išverda mirksiukas.gif EKONOMIJA
zeni
QUOTE(kristinalm @ 2009 01 05, 14:15)
Žinau 4u.gif
*

bigsmile.gif o kaina protinga? 4u.gif
laurija
tėvai turi Bauer, tai patenkinti
agute07
Gal kas turite kainyna puodu?Ar zinote nuoroda?Imeskite i az.Aciu 4u.gif
kristinalm
QUOTE(agute07 @ 2009 01 13, 14:51)
Gal kas turite kainyna puodu?Ar zinote nuoroda?Imeskite i az.Aciu 4u.gif
*

čia reikia klausti kas prekiauja, nes internete nieko nėra g.gif
_Kakava_
QUOTE(kristinalm @ 2009 01 15, 23:05)
čia reikia klausti kas prekiauja, nes internete nieko nėra g.gif
*

Sveikos smile.gif
mano teveliai irgi turi Bauer puodus ir labai jais yra patenkinti smile.gif as ir pati planuoju juos greitu laiku isigyti...
ypac mane zavi keptuve.. bet reikia moketi ja naudotis smile.gif ir butinai sekti naudojimosi instrukcijas, juk ne veltui yra termometrai ir trys ju padalos.
pvz norint, kad blynai keptuveje neprisviltu, reikia i tesla ipilti siek tiek aliejaus rolleyes.gif
Ice
QUOTE(inqusiux @ 2008 12 18, 21:58)
jop, pritariu, as ir likau baueriu nusivylus,nuo pat nupirkimo man tas puodas itarima sukele, nes buvo tarsi visas pavirsius isbraizytas smulkiais ruozelias, o dabar isvis baisiai  atrodo, nors niekad nesveiciu pavirsiaus su jokia  siurkscia kempine ar priemone
kitakart jau zepter rinkciausi smile.gif
*

tai va, seniau rašiau šioje temoje, kad gavom puodus dovanų su ruožuotu vidiniu paviršiumi. po mėnesio ekspertizės Vokietijoje gavom naują didesnį puodą, na, ruoželių lyg ir mažiau, bet paviršius tikrai ne toks slidus, kaip Zepter puodų. Mažesnį puoduką jie iššveitė, tipo ir jūs gerai šveiskite ir paviršius nusipoliruos lotuliukas.gif
Na ką gi, naudojame mes tuos puodus, apsipratome lyg jau. Kartais prisvyla, kartais ne tongue.gif Bet jei pirkčiau dar, vis tiek Bauer nebepirkčiau (arba tik įdėmiai išnagrinėjusi visus paviršius rolleyes.gif ) ir rinkčiausi Zepter. Pas mano tėvus jie tarnauja jau apie 15 metų thumbup.gif
kristinalm
QUOTE(Ice @ 2009 01 16, 12:53)
tai va, seniau rašiau šioje temoje, kad gavom puodus dovanų su ruožuotu vidiniu paviršiumi. po mėnesio ekspertizės Vokietijoje gavom naują didesnį puodą, na, ruoželių lyg ir mažiau, bet paviršius tikrai ne toks slidus, kaip Zepter puodų. Mažesnį puoduką jie iššveitė, tipo ir jūs gerai šveiskite ir paviršius nusipoliruos  lotuliukas.gif
Na ką gi, naudojame mes tuos puodus, apsipratome lyg jau. Kartais prisvyla, kartais ne  tongue.gif Bet jei pirkčiau dar, vis tiek Bauer nebepirkčiau (arba tik įdėmiai išnagrinėjusi visus paviršius rolleyes.gif ) ir rinkčiausi Zepter. Pas mano tėvus jie tarnauja jau apie 15 metų  thumbup.gif
*

Aš irgi turiu ir Bauer ir zepter, tai zepter man labiau patinka mirksiukas.gif
Maikutee
Sveikutes 4u.gif turiu ir as bauer puodus, visa rinkini, ir visi jie naudojami, nuo maziausio iki didziausio ax.gif nenaudojamos tik tarkos tos, nes man jos nereikalingas daiktas atrodo doh.gif Gaminu viska, paprastus kasdieninius patiekalus, cipelinus garuose, tortu paplocius, cia taip mineta varskes apkepa, viskas pavyksta ir tikrai esu labai patenkinta siais puodais ax.gif bliudeliai ypac gerai tarnauja vasara, viename saslus marinuoju kitam sudedu ryzius,kurie ilgiau islieka silti smile.gif
Aisku nesakau kad super, turi ir minusu, tai yra prieziura, pasveisti tikrai tenka... ypac tuos puodus kurie verda be vandens ir keptuves.... bet visumoj esu patenkinta, tikrai nesigailiu juos isigijusi 4u.gif
P.S. karta buvau sudeginusi rankenele, per ziopluma pamirsau uzdejusi keptuve ant dujines tuscia, tai po geros valandos radau issilydziuse, doh.gif taciau be jokiu problemu ja pakeite smile.gif nors prie rinkinio priklauso ir atsargines rankeneles, taciau jas taupau ateiciai blush2.gif
kristinalm
QUOTE(Maikutee @ 2009 01 28, 15:52)
Gaminu viska, paprastus kasdieninius patiekalus, cipelinus garuose, tortu paplocius, cia taip mineta varskes apkepa, viskas pavyksta ir tikrai esu labai patenkinta siais puodais  ax.gif
*

O tai koks skonis cepelinų garuose g.gif , ir kaip juos dedi į puodą, juk mažai tada išeina, vienas ant kito juk nedėsi, idomu.
Greit papasakok kaip darai, kaip apkepus kepi ir tortų blynus g.gif , labai mane suintrigavai g.gif g.gif g.gif
Gal Bauer yra kokia receptų knyga g.gif
Maikutee
QUOTE(kristinalm @ 2009 01 28, 22:35)
O tai koks skonis cepelinų garuose g.gif , ir kaip juos dedi į puodą, juk mažai tada išeina, vienas ant kito juk nedėsi, idomu.
Greit papasakok kaip darai, kaip apkepus kepi ir tortų blynus g.gif , labai mane suintrigavai g.gif  g.gif  g.gif
Gal Bauer yra kokia receptų knyga g.gif
*

Pirmiausiai apie cipelinus tai viena eile vardu vandenyje, kita eile garu puode, gaunas kazkur 16 cipelinu, verdu dideliame puode, vieno ant kito nededu nes tada garu puodas neuzsides.... O skonis tai geras, mums labiau patinka nei vandenyje virtu ax.gif
Apkepo ir torto blynu receptus radau cia forume smile.gif tema berods maisto gaminimas su zepter 4u.gif ten ir siaip yra visokiu patarimu ir recepteliu, tikrai verta pasiskaityti ax.gif
O del receptu knygos, tai turiu ir bauer knygele, dovana prie puodu buvo ir is zepterio ivairiu recepteliu atsisvietus 4u.gif
kristinalm
QUOTE(Maikutee @ 2009 02 09, 22:16)
Pirmiausiai apie cipelinus tai viena eile vardu vandenyje, kita eile garu puode, gaunas kazkur 16 cipelinu,  verdu dideliame puode, vieno ant kito nededu nes tada garu puodas neuzsides.... O skonis tai geras, mums labiau patinka nei vandenyje virtu  ax.gif 
Apkepo ir torto blynu receptus radau cia forume smile.gif tema berods maisto gaminimas su zepter  4u.gif  ten ir siaip yra visokiu patarimu ir recepteliu, tikrai verta pasiskaityti  ax.gif
O del receptu knygos, tai turiu ir bauer knygele, dovana prie puodu buvo ir is zepterio ivairiu recepteliu atsisvietus  4u.gif
*

Ačiū labai, einu skaitinėti mirksiukas.gif
Junda
Aš irgi turiu Bauer puodų visą rinkinį ir keptuvę, bliūdą ir tarką. Atsinešė vyras kaip kraitį smile.gif Seni jie, jau 10 metų, bet buvo beveik nenaudoti. Negaliu pasakyt, kad jie kuo nors ypatingi, visiškai ne. Mane nervina, kad rankenos jų svyla ant dujinės, nors dedu ant kuo mažesnės rinkės. Ir juoduoja (gal oksiduojasi) jie man. Turiu rinkinį Contacto puodų (jie panašūs į Berghoffus), tai jais esu kur kas labiau patenkinta. Greitai viskas užverda, niekas nesvyla, viskas ant garų puikiai verda ir ilgai lieka karšti. Tiesa, termometrų neturi, bet nelabai man jie ir reikalingi. Užtat Contacto puodai tik 600, o ne 2000 kainavo smile.gif Visos tos pasakos per prezentacijas Bauer (tyčia vasarą nuėjom pasicekavyt) apie medicininį plieną, tai nieko vertos, nes toks plienas neegzistuoja, paklauskite medikų.

QUOTE(Ligita69 @ 2008 10 10, 14:35)
Kugelio dar nekepiau  schmoll.gif bet užtat šiandien kepiau varškės apkepą, gavosi  thumbup.gif Receptą turiu jau seniai, bet su mano dujine orkaite visokių nesamonių būdavo, tai prisvyla, tai neiškepa doh.gif O patarimus kaip viską teisingai atlikti radau Zepter puodų temoje ax.gif Gal kas bandysit mirksiukas.gif                   

O kokiame puode tas apkepas kepamas? Ar tinka paprastas Bauer didelis puodas ar čia tos keptuvės reikia, ar dar koks kitas būna?

Dar turiu kitą klausimą kaip jūs bulves be vandens verdate? Su lupenom ar be? Dedate 'cielas' ar smulkinate kūbeliais?
Ligita69
O kokiame puode tas apkepas kepamas? Ar tinka paprastas Bauer didelis puodas ar čia tos keptuvės reikia, ar dar koks kitas būna?

Dar turiu kitą klausimą kaip jūs bulves be vandens verdate? Su lupenom ar be? Dedate 'cielas' ar smulkinate kūbeliais?
*

[/quote]

Apkepą kepu troškintuve tokiam su dvien rankenom, jis žemas ir plačiu dugnu, todėl patogu jau iškepusį apkepą išimti. Manau, kad eiliniame puode taip pat turėtų iškepti, tik būtų storesnis g.gif Bulves verdu dažniausiai be lupenų ir pjaunu jas į 4 dalis, jei bulvė didesnė - dar smulkiau smile.gif
Papildyta:
Per 10 naudojimo metų nesusvilinau nei vienos rankenėlės smile.gif Todėl manau daug kas priklauso nuo šeimininkės mirksiukas.gif
Junda
QUOTE(Ligita69 @ 2009 02 11, 00:43)
Per 10 naudojimo metų nesusvilinau nei vienos rankenėlės smile.gif Todėl manau daug kas priklauso nuo šeimininkės mirksiukas.gif
*

O jūs ant dujinės gaminat? Man jos labai kaista, jei padedu ant vidutinės rinkės, ant didelės išvis negaliu, o mažiausia nieko nekaitina. Tai gaunasi karštos plastikinės rankenos, tai visai nemalonu smile.gif Contacto puodai su metalinėm rankenėlėm, kurios taškiniu būdu prilydytos, tai nekaista.
Ligita69
QUOTE(Junda @ 2009 02 12, 19:15)
O jūs ant dujinės gaminat? Man jos labai kaista, jei padedu ant vidutinės rinkės, ant didelės išvis negaliu, o mažiausia nieko nekaitina. Tai gaunasi karštos plastikinės rankenos, tai visai nemalonu smile.gif Contacto puodai su metalinėm rankenėlėm, kurios taškiniu būdu prilydytos, tai nekaista.
*

Gaminu ant dujinės, didžiausios kaitvietės nebelabai ir naudoju, su šiais puodais man gana ir vidutinių smile.gif
kriro
4u.gif šiandien ir man pristatė BAUER puodą.. tik vis tiek aš neįkertu sistemos, tai kaip ten sriubą virt? kiek to vandenio reikia? kada nukelt tą dangtį, kada atgal uždėt? g.gif jau norėtųsi kąžką vyrui pagaminti šiandien, bet kad p[rotas neišnešą - ką? kaip? g.gif
Saja
QUOTE(kriro @ 2009 03 04, 13:26)
4u.gif šiandien ir man pristatė BAUER puodą.. tik vis tiek aš neįkertu sistemos, tai kaip ten sriubą virt? kiek to vandenio reikia? kada nukelt tą dangtį, kada atgal uždėt?  g.gif  jau norėtųsi kąžką vyrui pagaminti šiandien, bet kad p[rotas neišnešą - ką? kaip? g.gif

Na, sriubą tai ten galima kaip bet kokiame kitame puode virti. O kai norėsite virti ką nors be vandens - čia jau sunkiau, bet kai kas išmoksta (aš - ne blush2.gif).
kriro
nu tai va, vyras mano labai džiaugiasi tais puodais.. aš tai jų bijau lotuliukas.gif o tai be vandens pvz. bulves, tai taip suprantu, kad sudedi į šaltą puodą , uždengi ir verdi, ar kaip? kaip troškinį kokį pagamint? Juk vis tiek kažkiek to vandens reikia? g.gif
neturėjo boba bėdos, tai pasidarėsmile.gif
barra
QUOTE(kriro @ 2009 03 04, 14:23)
nu tai va, vyras mano labai džiaugiasi tais puodais.. aš tai jų bijau lotuliukas.gif  o tai be vandens pvz. bulves, tai taip suprantu, kad sudedi į šaltą puodą , uždengi ir verdi, ar kaip? kaip troškinį kokį pagamint? Juk vis tiek kažkiek to vandens reikia? g.gif
*

Na, pvz as bulves verdu tik su 3-4 saukstais vandens.
Ligita69
QUOTE(kriro @ 2009 03 04, 14:23)
nu tai va, vyras mano labai džiaugiasi tais puodais.. aš tai jų bijau lotuliukas.gif  o tai be vandens pvz. bulves, tai taip suprantu, kad sudedi į šaltą puodą , uždengi ir verdi, ar kaip? kaip troškinį kokį pagamint? Juk vis tiek kažkiek to vandens reikia? g.gif
*

Šiaip tai konsultantės turėtų apmokyti žmones, nusipirkusius iš jų puodus, kvieskitės į namus ir tegu mokina smile.gif
kriro
4u.gif na, nereikėjo man konsultančių. Tai, va, galiu trumpai papasakot kaip man sekėsi, gal kam nors bus įdomu blush2.gif
Pirmiausia, perskaičiau garantinį ( nes tik jame radau parašyta, kad pirmą kartą naudojant reikia tą puodą išplauti su pasta ir išvalyti sausai), tada perskaičiau tą knygą, kur pradžioje yra šiokia tokia instrukcija ir pradėjau procesą. Kažkas minėjo dėl dangčio.. šiaip aš radau parašyta, kad uždengus puodą dangčiu, tą dangtį reikia pasukti 180 laipsnių kampu.
Tia va, sudėjau į sausą puodą nuplautas bulves, o ant jų vištienos filė tik su mairūnu ir kariu, uždengiau puodą ir viriau.. neprisvilo, neprisitaškė.. skonis įdomus, bet man labai patiko .. va tokia mano pirmoji patirtis su Bauerio puodais 4u.gif
Saja
QUOTE(kriro @ 2009 03 05, 10:13)
šiaip aš radau parašyta, kad uždengus puodą dangčiu, tą dangtį reikia pasukti 180 laipsnių kampu.
Tia va, sudėjau į sausą puodą nuplautas bulves, o ant jų vištienos filė tik su mairūnu ir kariu, uždengiau puodą ir  viriau.. neprisvilo, neprisitaškė.. skonis įdomus, bet man labai patiko .. va tokia mano pirmoji  patirtis su Bauerio puodais 4u.gif

Sveikinu, kad iš pirmo karto viskas pavyko thumbup.gif.
Įdomu, kam reikia dangtį sukti 180 laipsnių kampu? g.gif
Ligita69
Na užsisuka sriegis yra gi lotuliukas.gif O jei rimtai, tai ir aš puodo dangtį pasukioju, kol jis lygiau į savo vietą atsistoja ax.gif
Ligita69
Mėgstančiom sveikai maitintis, vienas recepčiukas : į šaltą troškintuvą (galima ir į puodą, bet ten bus labai storai) sluoksniuoju atšildytą žuvį( menkė, jūrų lydeka ir t.t.), smulkintus svogūnus, pjaustytus grybus, tarkuotas morkas, tarkuotą sūrį sumaišytą su česnaku ir majonezu. Tarp sluoksnių barstau druską, pipirus, galima žuvies prieskonius(bet man tie rūgštūs - neskanu). Statome puodą ant ugnies ir neatidenginėjant !!! laukiam kol rodyklė pakils iki žalio laukelio vidurio, tada ma-žinam ugnį, pakeliam rodyklę iki raudono laukelio ir išjungiam. Neatidengtą puodą palieku dar pusei valandos. Vandens pilti nereikia nes žuvis pakankamai šlapias produktas smile.gif . Valgom mes šitą apkepą su skrudinta balta duona thumbup.gif Parašiau sudėtį, kokią pati gaminu, o variantų gali būti n. Vietoj žuvies - mėsa, daržoves irgi galima naudoti kokias mėgstat smile.gif Jei kas gaminsit, skanaus 4u.gif
kriro
Gal kas dar kokių receptčiukų???smile.gif smile.gif
Brigitag
QUOTE(kriro @ 2009 03 06, 16:34)
Gal kas dar kokių receptčiukų???smile.gif smile.gif
*

Labas visom super mamom . 4u.gif
Ir aš įsigijau bauer firmos puodus, unsure.gif svajojau šeimai gaminti sveika maistą ir greitai ir patogiai, bet nusivyliau schmoll.gif net nenoriu nieko gaminti, o sumokėjau tokius pinigus.
Garai veržiasi per kraštus , termometras nepakyla iki reikiamos temperatūros, rodo nesąmones, kad ir kiek kaitintum temperatūra tiek nepakyla kaip rašo literatūroje. O kaip ji pakils, kad puodas nesandarus ir visa drėgmė su garais išgaruoja ir pradeda svilti.
Kreipiausi į konsultantę , mokė gaminti , demonstravo kaip daryti. Jų puode troškinamos daržovės išsitroškino puikiai, greitai kaip ir šaunu viskas... Bet aš nusinešiau savo puodą, kad pagamintu su mano puodu, nu ir ką? garai pasipylė ta pati problema su termometru... Tada jos pradėjo aiškinti kad taip turi būti, Bet prieš valgio gaminimą teigė , kad gaminu ant didelės ugnies todėl ir eina garai, nors gaminau viską pagal taisykles. Nu dėl termometro sakė pasiteiraus pas kitus pirkėjus, kaip ten kitiem su tais termometrais, ir galima bus termometrą pakeisti man parašius prašymą.
Aš apžiūrėjau ten esančius puodus ir dėja pastebėjau g.gif kad puodų termometrai skiriasi, jų puodai su kitokiais termometrais ( panašus, bet skiriasi) ir pasukus puodo dangtį 180 laipsnio kampu jis kaip ir užsifiksuoja, blink.gif o mano puodas suk kiek nori ir nieko.... doh.gif
Kaip paklausiau kodėl taip neužsifiksuoja mano puoda kaip jų, tai konsultantė nustebo, kad taip ji niekada nesukinėja ir aplamai nieko nežino apie dangčio sukimą 180 laipsniu kampu. Bet apie tai yra rašoma knygelėje kur dovanojo prie puodų. Apsimeta ir tiek. Tik pasakė, kad galima puodą duoti į ekspertizę....
Su manim tą diena buvo 3 moteris ir visos su tokiais pačiais nusiskundimais. Reiškia parduoda brokuotus - fuflekiškus puodus.Užkibau kai kavaiša doh.gif
Gal galite ką patarti , gal buvote susidūrusios su puodu ekspertize.
Lauksiu žinučių.
Saja
QUOTE(Brigitag @ 2009 03 17, 20:55)
Bet aš nusinešiau savo puodą, kad pagamintu su mano puodu,  nu ir ką? garai pasipylė ta pati problema su termometru...  Tada jos pradėjo aiškinti kad taip turi būti, Bet prieš valgio gaminimą teigė , kad gaminu ant  didelės ugnies todėl ir eina garai, nors gaminau viską pagal taisykles.

O tai joms pavyko ką nors pagaminti su tavo puodu?
kriro
Kadangi aš irgi dar šviežiai iškepta gamintoja su tais puodais, tai pastebėjau štai ką.
Pirmą kartą kai gaminau, viską dariau pagal taisykles ir viskas pavyko puikiai. Sukau tą dangtį ir t.t.
Kai viriau ryžius tam puode ( beje, tikrai skonis kitoks), tai man irgi veržėsi garai, nors lygiai taip pat sukau tą dangtį. Taigi , pasidariau dvi išvadas:1. mano viryklė stovi kreivai ( tikrai, ištyriau biggrin.gif ), antra, matyt per daug vandens pripyliau ( labai bijojau, kad neprisviltų)smile.gif .
Termometras man pakyla puikiai... na čia tokie mano pastebėjimai, beje, puodą aš įsigijau prieš mėnesį g.gif
Brigitag
QUOTE(Saja @ 2009 03 18, 02:07)
O tai joms pavyko ką nors pagaminti su tavo puodu?
*

mano puodo dangtį gali sukti kiek nori jis sukasi ir sukasi doh.gif , o turėtų pasukus 180 laipsniu kampu užsifiksuoti.
o gaminau daržoves, kepiau kotletus.

o verdant ryžius reikia 1 stiklinė ryžių ir 2 stiklinės vandens. rolleyes.gif
kriro
kadangi tų tikrų stiklinių neturiu ( standartinių), tai matuoju puodeliais, manau , kad tikrai per daug pripyliua blush2.gif
beje, savo puode kepiau karbonadus be aliejaus, ale tikrai mėsos skonis pasijautėsmile.gif lotuliukas.gif
pluke1
Labukas visoms ... 4u.gif

Isigyjau ir as siu puodu .Dar nedaug bandziau .Troskinau balandelius - gavosi labai skanus , kopustas minkstas . Tik va , bulves sudejau i perforuota puoda , galvojau nusausiu du zuikius iskarto .Nusivylimas - bulves pajuodavo , isvirt isvire , bet vaizdelis nelabai ...

Troskinau mesa su darzovem .Gavosi gerai viskas .

Norejau paklausti kas naudojasi - kaip verdate ryzius jus tuose puoduose .Ar imanoma juos isvirt perforuotame puode ? Nes man - neisvire ...liko kieti . Gal juos reikia pamirkyti vandenyje pries verdant? g.gif

Ruosiuos virt cepelinus ..bet vel bijau kaip tame perforuotame virs .Ar nepajuoduos ? doh.gif
kriro
nu nžn, man tai bulvės skanios gavosi g.gif
vat dėl ryžių, tai jau išsiaiškinau, skanūs tikrai būna, tik vandens nepadaugink, nes bus kaip man, puodo dangtis kilnojosi lotuliukas.gif
tiesa, rašiau rašiau ir viskas išsitrynė doh.gif
šiaip dėl tų dangčių, tai pastebėjau, kad vieną kart jis užsifiksuoja, kitą kartą ne, bet.. ogi pasirodo, mano viryklė truputį kreivai stovi doh.gif dabar žinau, kad su baueriu tik ant vienos skylės virsiu lotuliukas.gif
Ligita69
Jeigu bulvės juoduoja, tai ir kaltinti reikia jas, o ne puodus smile.gif Vieną kartą nusiperki bulves ir išverda ir košė normali gaunasi, o iš kitų bulvių toks š...gaunasi doh.gif Nežinia ko ten būna prifarširuota, kokios chemijos unsure.gif
pluke1
QUOTE(Ligita69 @ 2009 03 24, 00:21)
Jeigu bulvės juoduoja, tai ir kaltinti reikia jas, o ne puodus smile.gif Vieną kartą nusiperki bulves ir išverda ir košė normali gaunasi, o iš kitų bulvių toks š...gaunasi doh.gif Nežinia ko ten būna prifarširuota, kokios chemijos unsure.gif
*

Bulves atsiveztos is mamos , namines , taigi nera jokios chemijos mirksiukas.gif
Ligita69
QUOTE(pluke1 @ 2009 03 24, 09:05)
Bulves atsiveztos is mamos , namines , taigi nera jokios chemijos  mirksiukas.gif
*

Tada galbūt dėl puodų ax.gif
kriro
nu man paskutinį kartą kai viriau ( irgi namines, be chemijos) bulves, tai irgi truputį pajuodo, bet .. galvoju juk visada į pavasarį bulvės būna ne tokios skanios kaip rudenį, tai labai ir nesistebiu. g.gif
izabele111
g.gif sveikos,ir as nusipirkau Bauer puodus,ir siandien pirma karta gaminau:kotletus kepiau be riebalu-prisvilo ir isiro,troskinau zuvi keptuveje be riebalu-gavosi labai skani,ir viriau bulves be vandens-tai truputi prikepe dugne,bet skanu. Siap pirmas ispudis -5is 10 balu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.