Įkraunama...
Įkraunama...

Bauer produkcija

QUOTE(Lauryte82 @ 2007 02 20, 11:54)
aš savo lialkai pirkau merkio adijaliuką (tokį plonesnį) kad žiemą vežime nesušaltų. labai liuks daiktas. o kai prasidėjo žiema supratom kad patalikai į lovytę per ploni nes rinkausi prekę lietuvišką ir nusipirkau tik medvilninę patalynę. teko vėl važiuoti ir pirkti vilnos. neapsigavau ir nupirkau normalaus dydžio kaldrą 140*200 kainavo 160lt bet vaikui bus ilgam... o patys sau pasidovanojom irgi vilnonę patalynę 200*220 kainavo 200lt bet atsidžiaugti negaliu labai super nei per karšta nei per šalta o aš tokia šaltmirė hihihi.gif pirkom merkio produkcija, todėl manau neverta mokėti didelių pinigų už nežinia kur pagamintą prekę ax.gif



kur kaune yra merkio parduotuve?as irgi planuoju pirkti lietuviska,nes visoki baueriai uzsiplesia nerealiai.nematau prasmes permoke doh.gif
Atsakyti
merkio pardtuve yra bazej geltonam pasaze paciam prieky.. tikrai viskas super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera estera @ 2007 01 03, 17:04)
sveikos,
isigijom mes Bauer kasmyro vilnos patalyne, siaip esam labai patenkinti, tik va prie tos patalynes Bauer'is "dovanoja" kelione i Turkija dviem zmonem  bigsmile.gif  4u.gif 

Ar kam nors teko vaziuoti i kelione? kazkaip nesinori man tiketi, kad viskas ten taip gerai ir grazu kaip raso ir sako smile.gif esme ta, kad papildomai reikes susimoketi uz lektuvo bilieta, su mokesciais tai susidarys apie 1000 lt. + reikia primoketi jei nori gauti pietus ir vakariene (50 ir 70 EUR). Bet uz tai Baueris zada, kad gyvensim tik 4-5* viesbuciuose, vezios po ekskursijas ir t.t. kelione yra 7 dienu.

Gal Jums jau teko vaziuoti? Kaip manot ar verta? o gal cia tik dar vienas marketinginis triukas?


Labas
As irgi, tipo, laimejau ta poilsi Turkijoj. Dabar turiu galvos skausma. Nezinau, ar vaziuoti, siaip is tikro gaunasi gan brangus ju pasiulymas.

Tas Bueris, dar sumaste imti 100 lt. uz kura, kai nei viena agentura neima, skrendant i Trurkija, jau domejausi.

Atsiliepkite, gal kas jau buvo toje kelioneje, ji man labai miglota.
Man skambina ir skambina, vis ragina greiciau susimoketi, sako, paskutine diena, o kita diena ir vel paskutine, kad greiciau. ???

QUOTE(Dziaugsmukas @ 2007 02 19, 23:00)
Sveiki,Vakar man sese papasakojo,kad pirko is firmos "bauer"sauna ir laimejo kelione i Turkija g.gif .Irgi patiems susimoketi tik uz skrydi g.gif
Sesuo begalo uzsidegusi ir dziaugiasi,na o man visu tuo tiesiog sunku patiketi.Dabar perskaiciau,kad dar kazkam taip buve.Noreciau,kad atsilieptu tie,kurie istikro skrido i ta Turkija(Alanya).Ir papasakotu,kaip ten istikro viskas buvo.Nes man toks vaizdelis,kad nusipirksi ta skyrdi,nuskrisi ten,o niekas taves nelaukia.Joks viesbutis tavo vardu neuzsakytas?


Sveiki,
ir as laimejau ta nelemta kelione, tai man dabar skambina ir skambina, ragina greiciau susimoketi. Labai butu idomu susizinoti, ar tavo sesuo vaziavo i laimeta kelione? Zinau, kad reiktu sumoketi dar papildomai 1486 lt.
Atsakyti
Paskaičiau ir juokas ima biggrin.gif - jūs kaip vaikai, vis dar tikintys dovanų seneliu. Juk šiais laikais niekas už ačiū kelionių nedovanoja. O čia dar svarstymai vyksta - važiuoti ar ne. Jei mane kas spaustų greičiau susimokėti, iš karto pasiųsčiau kuo toliau mad.gif , o ne į SM forumą pasitarti lįsčiau. Na bet jūsų valia - galima rinktis prekę, kurios nereikia, bet ji įkyriai brukama, o galima rinktis ir pagal savo norą - perki ką nori ir kada pats nori.
Atsakyti
QUOTE(4mamyte @ 2007 03 05, 14:06)
kur kaune yra merkio parduotuve?as irgi planuoju pirkti lietuviska,nes visoki baueriai uzsiplesia nerealiai.nematau prasmes permoke doh.gif

Merkio patalynė smirda be galo. o bauer ne schmoll.gif tuo ir skiriasi mirksiukas.gif turiu ir merkio kaldrą bet miegu su baueriu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(rassius @ 2007 03 13, 22:10)
Sveiki,
ir as laimejau ta nelemta kelione, tai man dabar skambina ir skambina, ragina greiciau susimoketi. Labai butu idomu susizinoti, ar tavo sesuo vaziavo i laimeta kelione? Zinau, kad reiktu sumoketi dar papildomai 1486 lt.

Vyro sesuo važiavo su šeima į šitą kelionę. Tikslių detalių nežinau kiek ten primokėjo, bet kelionė patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 03 17, 14:25)
Merkio patalynė smirda be galo. o bauer ne  schmoll.gif tuo ir skiriasi  mirksiukas.gif  turiu ir merkio kaldrą bet miegu su baueriu  ax.gif

ka reiskia "smirda"? Kas per kvapas? g.gif Gal isvedint galima?


Nes prisiskaiciau ir nutariau, kad pinigus geriau Zepter isleisiu nei Bauer....tai daba domiuosi Merkio produkcija.
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2007 03 17, 19:44)
ka reiskia "smirda"? Kas per kvapas? g.gif Gal isvedint galima?
Nes prisiskaiciau ir nutariau, kad pinigus geriau Zepter isleisiu nei Bauer....tai daba domiuosi Merkio produkcija.

Smirda avim ax.gif neišsivėdina schmoll.gif kažkur buvo tema apie merkio patalynę reik paieškot įmesiu nuorodą ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamos. Gal yrabesinaudojančių BAUER puodais? Aš pernai susigundžiusi nusipirkau, bet jau spėjau nusivilti. keptuvėje blynų be riebalų neiškepu - svyla. Daržovės garuose verda ilgai ir svyla. Mėsą greičiau išverdu Bergfoof puoduose. Gal kam nors geriau sekasi naudotis šiais puodais.
Mėsa keptuvėje gerai kepa ir troškinasi - patenkinta.
Atsakyti
Labutis 4u.gif Naudoju jau 9 metai ir esu jais patenkinta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2007 06 27, 11:55)
Sveikos mamos. Gal yrabesinaudojančių BAUER puodais? Aš pernai susigundžiusi nusipirkau, bet jau spėjau nusivilti. keptuvėje blynų be riebalų neiškepu - svyla. Daržovės garuose verda ilgai ir svyla. Mėsą greičiau išverdu Bergfoof puoduose. Gal kam nors geriau sekasi naudotis šiais puodais.
Mėsa keptuvėje gerai kepa ir troškinasi - patenkinta.


Man tai patinka. Nors blynų juose taip pat nemoku iškepti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2007 06 27, 11:55)
Sveikos mamos. Gal yrabesinaudojančių BAUER puodais? Aš pernai susigundžiusi nusipirkau, bet jau spėjau nusivilti. keptuvėje blynų be riebalų neiškepu - svyla. Daržovės garuose verda ilgai ir svyla. Mėsą greičiau išverdu Bergfoof puoduose. Gal kam nors geriau sekasi naudotis šiais puodais.
Mėsa keptuvėje gerai kepa ir troškinasi - patenkinta.



g.gif , tikrai, mes dalyvavome pristatyme, pusesere nusipirko ju, jau ir mes susigunde buvom, svarsciau vasara pirkti, nes taip skaniai ir greitai mums atstove pagamino vakariene. thumbup.gif
O pagal taisykles gamini? Reikes puseseres paklausti, kaip jai su tais puodais sekasi? g.gif
Atsakyti
Turim ir esam patenkinti smile.gif
Atsakyti