Įkraunama...
Įkraunama...

Bauer produkcija

Turiu aš juos gal kokius 7-8 metus. Labai dažnai nenaudoju, bet nepakeičiamas daiktas verdant sriubas, košes. Keptų bulvių ar blynų ant tos keptuvės šeima nemėgsta, nes neapskrunda. Šiaip esu patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2007 06 27, 11:55)
Sveikos mamos. Gal yrabesinaudojančių BAUER puodais? Aš pernai susigundžiusi nusipirkau, bet jau spėjau nusivilti. keptuvėje blynų be riebalų neiškepu - svyla. Daržovės garuose verda ilgai ir svyla. Mėsą greičiau išverdu Bergfoof puoduose. Gal kam nors geriau sekasi naudotis šiais puodais.
Mėsa keptuvėje gerai kepa ir troškinasi - patenkinta.


Labukas. Mes jau 5 metai turim BAUER puodus. Na labai geri. Tik pačioje pradžioje buvo sunku, kol išmokau. Labiausiai man patinka juose virti balandėlius thumbup.gif , skanu ir labai gražūs, negėda žmogui pasiūliti, na o rūkimo puodas tai išvis be žodžiu thumbup.gif
Atsakyti
kokia vilnonė patalynė neturi kvapo- man atrodo visa turi, bet juk visi vilnoniai gaminiai turi kvapą... g.gif
Atsakyti
siūlė kelionę į Turkiją, o dabar - ir į rodos Kiprą [ nepamenu gerai], žodžiu, priklauso nuo pirkinių sumos, bet į tąkitą kelionę daugiau mokėti reikia. Manu, kad nesąmonė.......važiuoti, nes agentūroje už mažesnę kainą galima važiuoti.

O tas keliones į turkiją primygtinai siūlo visiems, nes turbūt niekas nevažiuoja.
Susigundžiau vyrui padovanoti pagalvę Relax mirksiukas.gif Pinigai dideli [apie 600lt] bet nieko gero. Manau, kad į balą išmečiau. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2007 09 07, 19:43)
siūlė kelionę į Turkiją, o dabar - ir į rodos Kiprą [ nepamenu gerai], žodžiu, priklauso nuo pirkinių sumos, bet į tąkitą kelionę daugiau mokėti reikia. Manu, kad nesąmonė.......važiuoti, nes agentūroje už mažesnę kainą galima važiuoti.

O tas keliones į turkiją primygtinai siūlo visiems, nes turbūt niekas nevažiuoja.
Susigundžiau vyrui padovanoti pagalvę Relax mirksiukas.gif Pinigai dideli [apie 600lt] bet nieko gero. Manau, kad į balą išmečiau. doh.gif  doh.gif  doh.gif

O kodėl sprendi nieko gero g.gif
Atsakyti
nelabai patogu miegoti.... g.gif g.gif
Atsakyti
Siandien buvau pristatyme ir taip supratau kad blynus reikia kepti su riebalais, sake kas su miltais tai su riebalais 4u.gif
Atsakyti
Niu va. Dideliam mano nustebimui vakar laimėjau kelionę i Maltą nieko nepirkdama, o tik kažkada užpildžiusi anketą. Bauer pasikvietė į gaminių pristatymą: patalynės, puodų, čiužinių ir IR spindulių pirtelės. Pasiklausėm, padiskutavom. Buvo įdomu, bet įdomiausia buvo, žinoma, kelionė smile.gif
Apgyvendinimą viešbutyje 7 nakvynėms su pusryčiais 4* viešbutyje apmoka Bauer. Mums reikia apmokėti tik kelionę. Ką tik ieškojau bilietų pigiau, net pigiausia, ką radau, buvo apie 4000 Lt / žmogui. Nei šis nei tas, kadangi kelionę atsitiktinai laimėjom ir aš, ir draugas. Taigi, gaunasi 8000. Pristatymo metu už 2500 nusipirkom dar ir didelį paklotą ir 2 antklodes, gavom suvenyrų visokiausių, ir dar plius kelionę vienam vaikui. Mūsų mažoji yra penkerių, taigi, ją vežtis nebus problemų, o vat berniukui bus tuoj 7. Jam jau reikes bilieto.. Taigi... Apie 12000 Lt!!!
Bauer užsiminė, kad jie turi savo čarterius, skrendančius kas antradienį tiesiogiai į Maltą. Ten bilietas kainuos 1390 Lt/žm. Hmmmm.... 1390x4 = 5560 Lt... Gal vaikams suteiktų nuolaidą... Na, 5000 Lt. Keturiems žmonėms. 7 nakvynėms. Nežinau ar čia džiaugtis, ar čia smarkiai susirūpint... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija @ 2007 11 14, 10:39)
Nežinau ar čia džiaugtis, ar čia smarkiai susirūpint...  unsure.gif

jeigu tik kisene nesa,tai tik dziaugtis! thumbup.gif sveikinu! mirksiukas.gif nors as labai skeptiskai ziuriu i visa si reikala,bet jei jau gavot kelione seimai,tai ir vaziuokit.ir neklausykit,kad bauer keliones brangesnes ir bla bla bla...as neatsisakyciau smile.gif
Atsakyti
Sveiki! mirksiukas.gif MAne domintu kokia kaina yra bauer pagalviu??? Vistiek pirkote kazkas, nes diskutuojate. Vienam psisakyme radau kad lygtai 600 lt doh.gif Kazkaip man cia daugokokai atrodo... Ju puslapyje kainu nera. matyt nenori zmoniu gasdinti... lotuliukas.gif
jei zinot tai ir eastcon pagalviu kaina parasykit...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiskauda: 16 lapkričio 2007 - 12:10
sveikos visos, mamytes,
esu siame puslapy naujoke, ka tik prisiregistravau, nes labai norejau papasakoti apie kelione i Turkija.
Mano mam ja laimjo,bet ji bijo skristi,taigi as sutikau.Mes skridome tryse: du suauge ir vaikai. Susimokejau uz bilietus,draudima ir vakariene apie 4000 litu. Nuskridome pilnas lektuvas,pasitiko nuveze i viesbuti.Grazu ir idomu.Po to info kokteilis kurio metu supazindina su programa,ka nori gali nusipirkti papildomas ekskurisijas.Nemokamaos ekskursijos yra sios:kelione iki artimiausio miestelio,jeigu kam nors reikia pinigu,vaistu ar dar ko nors.Po to kelione i odos ir juvelyrikos fabrikus,kur kainos ziaurios ir Antalijos senamiestis,bei kelione i Pamukale su nakvyne labai baisiame viesbuty, ir grizimas i kita viesbuty, vel gi gera. visa tai 2 dienos.
Mes labai norejom viska pamatyti - nusipirkome ir visas paildomas siulomas keliones uz 300 doleriu,jei gerai pamenu.Va cia ir prasidejo smagumai, nes laiko pabuti prie baseino ar juros visai neliko. Nors gidai labai graziai pasakojo,sake,kad jus cia atvaziavote pailseti,taigi nevarginsime - puse dienos ekskursija ir poilsis. Aisku,taip nebuvo isvaziuojam i ekskursija, o autobuse 60 zmoniu,prieky dar kitas autobusas tiek pat zmoniu.Uzsimano kazka pamatyti,visi stoja.Taigi daugiausia laiko praleidom autobuse. Jeigu nusiteike vaziuoti i pazintine kelione - vaziuokite - idomu,bet be vaiku,nes jie pervargs.
Maitinimas:pusrycius duoda ir ieina viskas:maistas ir gerimai.Mes pirkom vakariene- tada tik maistas,jokiu gerimu,netgi vandens neduoda,o jeigu nori perki.Buvo tokiu,kurie pirko ir pietus,ekskursiju metu reikedavo stoti ir laukti kol juos kur nors pamaitins.Vienu zodziu:pinigu isleidome labai daug.As patarciau geriau pasiieskoti paskutines minutes pasiulymu ir vaziuoti kur viskas iskaiciuota,nes pacios matote,kaip gaunasi su gerimais.Vandens butelis viesbuty kainuoja 5 doleriai.o is krano gerti negalima. Musu autobuse labai dag kas buvo nepatenkintas "laimeta" kelione.Isivaizduokite tuos,kurie negalejo skirti pinigu papildomoms islaidoms:vandeniui,gerimams.Ziauru.Gal tiek trumpai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aiskauda @ 2007 11 16, 13:08)
Sveiki!  mirksiukas.gif  MAne domintu kokia kaina yra bauer pagalviu??? Vistiek pirkote kazkas, nes diskutuojate. Vienam psisakyme radau kad lygtai 600 lt  doh.gif  Kazkaip man cia daugokokai atrodo... Ju puslapyje kainu nera. matyt nenori zmoniu gasdinti... lotuliukas.gif
jei zinot tai ir eastcon pagalviu kaina parasykit...

drinks_cheers.gif
Atsakyti