Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias gėles auginate?

Is tiesu ir mane striokas ima,kur reiks visus augalelius sutalpinti 2kambariu bute,kurio palanges nudestytos klivijukem.O is lauko jau ruosiamos elioto kalijos,arizemos,brugmansija geltona pilnavidure,kelios ivairiaspalves begonijos.O dar kur balkone isgabentos geles..Iskyla dilema-kur padeti?smile.gif)
Atsakyti
net nezianu tikslaus skaiciaus geliu,bet daugiausiai tai yra kaktusu,apie 17 turbut,o dar yra fikusai du maziukai,agavos 2 mazos ir viena didele,na nors visa vasara prasedi lauke,dracena, monstera,chlorofitas, 2 vazonai su "kardais"(pamirsau pavadinima,gal sansverija?), kalanke,gerbera,dar ten tokia,kur pavadinimo nezinau,lyg ir i folodendra panasi,tai gal kokia rusis, vaskuole,citrinmedis,storalapis,vezdune..na gal visas isvardinau...noreciau dar daugiau,tai kad jau vietos nebera cry.gif
Atsakyti
Na ir aš pasidžiaugsiu savo turtais-auginu kaktusų gal 26 vazonėlius,po to gebenę,fatsiją,zamiokulką,filodendrus 2,stromantę,fikusus 2,draceną,singonį,uolaskėles 2,karolinę žilę,chlorofitą,plaušuotąją agavą,ciką,sanpaulijas 2,karpažolę,ripsalį,smidrą,echmėją,rožytę,kalankę,bilbergiją,gloksiniją,medvilnę,achimenę,driežažolę,amarilius,episciją,strptokarpą,rochiją...Na nebežinau gal panašiai ir viskas.Bet irgi norisi dar,dar,dar yahoo.gif g.gif
Atsakyti
Na ir as pasigirsiu ka auginu:
3 phalaenopsius,2dendrobiumus,2euphorbijas,nolina,2piniguocius,2fikusus(vienas is ju supintas kaip medis),opuncija,anturis,klivija,nediduke agava,2sansevjeras,sanpaulija,ciklamena.Na ir bambukas vazoje imerktas. 4u.gif
Atsakyti
Viena palangė apkrauta kaktusais ir sukulentais. Kitur -fikas, kažkoks papartis, kažkas panašaus į papirusą, laimės medžiai keli, anturis, krūva įvairių euforbijų, citrinmedis, storalapių eilė. ai ir dar kartais kas užklysta dovanų pavidalu. Lieka atkakliausiai norintys gyventi
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2005 02 07, 12:07)
Jie raso abstrakciai..o laikymo vieta ir budas priklauso nuo to,kokioj temperaturoj laikysi per ziema.Jei sausai,bet vesiai(rusyje),tai gali kaip kanus isimtus laikyt,bet ir tai,kad bent svoguno apacia i zeme rentusi.O jei tik bute,tada is zemes isimti nereikia,nes butuose sausa,silta-svogunas sudzius.Zeme neleidzia taip svogunui isdziuti.Tad,aklai remtis ju rasymais negali,nes kiekvienas mes gyvenam vis kitokiose salygose.As visada bute laikau ir visada zemeje,kurios per ziema nelaistau.Lieti po truputi pradedu tik tada,kai juntamas pabudimas,daigelis.


O mano mama šitą lavongėlę visada laikydavo sausai per žiemą spintos stalčiuje, t.y. be žemių, o kai pradėdavo leisti daigelius,pasodindavo. mirksiukas.gif Bet kad ir koks didelis svogūnas beužaugtų, niekada nežydėjo. schmoll.gif schmoll.gif
O pas mane irgi jau nemažai gėlių ; 2 rūšių dracenos, singonis, 2 klivijos, orchidėja, difenbachija,sanpaulija, fikas, nolina, labai gražiai auga alijošius (man jis niekad nepatiko, bet jam taip pas mane patinka, kad nekyla rankos atsikratyti. biggrin.gif ) ir dar viena svyranti, nežinau pavadinimo, žali lapeliai, o žiedeliai ant galūnių oranžinai, atrodo, kad dega blush2.gif blush2.gif Norėtųsi ir man jų daugiau, bet kažkaip jau ir dėti nebėta kur. Dar į baloną prisisėjau visko, laukiu kol išdygs, kasdien vis apžiūriu, gal išdygo kokia gėlelė, pasikalbu su kiekviena, pagiriu. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Suregistruosiu ir aš savo ūkį ax.gif biggrin.gif Smulkusis fikusas, kalankė, siauralapis krotonas, barščialapė begonija, difenbachija, grakščioji chamedorėja (kaip užkeikta visą laiką tik su 4 lapais - jei išleidžia naują, iš senesnių vienas nugelsta blink.gif ), sanpaulija, 1 kaktusas dėl kvapo tongue.gif , meilenis, euphorbia leuconeura (iš karpažolių). Turėjau daugiau, bet atsiradus mažyliui deportavau didesnes į kaimą - dviejų kambarių butukyje ne itin daug vietos unsure.gif Svajoju apie nuosavą namą su žiemos sodu wub.gif Utopijų utopija hihihi.gif
Atsakyti
Turiu ir aš tokią utopiją, bet... Negaliu ramiai praeiti pro gėlių parduotuves: pamatai gėlę, kurios dar neturi ir susigundai, nors parsineši namo ir matai, kad nelabai, kur beturi padėti doh.gif . Auginu: gardeniją, 17 skirtingų kaktusų, 2 skirtingas stapelijas, karolinę žilę, 3 avortijas, 2 skirtingas euforbijas, alijošių (variegata), 2 klivijas, 3 kalijas ( baltą, geltoną ir rausvą), marantą, zamiokulką. ktenantę (oppenhaimiana), kalatėją (lubbersii), 2 skirtingas stromantes, 2 skirtingus asparagus plimosa, 2 skirtingus skindapus 3 skirtingas gebenes, 3 fikus benjamina, fikus lyrata, fikus microcarpa, draceną, juką, raudminą, 2 skirtingas sansevjeras, 3 davalijas, 3 mini paparčius, 10 sanpaulijų, 4 skirtingas peperomijas, rėjų, 3 eševerijas, gasteriją, šiloką araukariją, noliną, ripsalį. Bandžiau vazonus skaičiuoti, tai ir pačią siaubas apėme- 78. Bet bus dar naujų...
Atsakyti
Ir kur tiek reikia deti? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa-rasa @ 2006 05 02, 20:42)
Bandžiau vazonus skaičiuoti, tai ir pačią siaubas apėme- 78. Bet bus dar naujų...


blink.gif Gal nekukliai paklausiu: kaip tu ir sutelpi bei spėji prižiūrėti tokią gausybę rolleyes.gif
Atsakyti
Nerandu tinkamesnės temos paklausti smile.gif
Praeitos vasaros gale nusipirkau gerberą. (turbūt?... )
Žydi ji iki šiol - nebuvo nei vienos dienos, kad nebūtų didelio raudono žiedo ax.gif ale žiūriu, kad lapeliai jau tokie nuvargę, matyt reikia jai poilsio... Kaip dabar priversti ją pailsėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2006 05 03, 07:26)
Nerandu tinkamesnės temos paklausti smile.gif
Praeitos vasaros gale nusipirkau gerberą. (turbūt?... )
Žydi ji iki šiol - nebuvo nei vienos dienos, kad nebūtų didelio raudono žiedo  ax.gif  ale žiūriu, kad lapeliai jau tokie nuvargę, matyt reikia jai poilsio... Kaip dabar priversti ją pailsėti?  g.gif

Pas mane lygiai tokia pat situacija buvo, tik kad geltonziede buvo. ZYdejo visa vasara, rudeni, kazkur spalio men. nustojo. Po to nei is sio nei is to, vasario mnen vel pradejo leisti ziedus, bet taip ir neisiskleide, nes matyt nebera jegu, ir dabar pradeda vel leisti ziedukus, bet nezinau ar sugebes iki galo, nes lapai iki siol neatsigavo.. Galbut dar tavajai dregmes truksta? ne? reikia ja kasdien lieti. Na gali pabandyti nukirpti kelis ziedus, kad maziau energijos jiems naudotu, nors gaila, grazus ziedai wub.gif arba jai dar ko truksta, gal trasu? arba ji jau nuvargo bezydedama....
Atsakyti