Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias gėles auginate?

QUOTE(SECREAT @ 2007 11 14, 10:14)
bent jau kiek mergaites man aiskino,tai kad cia karpazole..ji tokia kaip palme buna graziais lapais virsuneleje..o va kas liko sad.gif nznau ka daryt,lb prasau,padekit kas nors  verysad.gif

Tavo vietoje bandychiau ja sodinti i lengva substrata ir ishaknydinti ish naujo (Tikrai nelaikychiau vandenyje. Karpazhole - sukulentas, vandenyje gali pradeti puti...). Priesh sodinant duochiau keleta dienu pjuvio vietai apdzhiuti (pjuvio vieta pabarstychiau ishaknydinimo hormonu)... Sekmes, megink gaivinti geliuka. Pas mane, beje, viena irgi visus lapelius numete. Itariu, kad ash ja perlaischiau sad.gif
Atsakyti
O man graziausios vazonines geles yra tos kurios nezydi rolleyes.gif Na nebent orchideja noreciau isigyti g.gif g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Iš Tailando parsivežiau va tokį augalėlį, tiksliau po palmėmis pasirinkau sėklų ir štai kas išdygo tongue.gif

http://images32.fotk....jpg?1195644271
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2007 11 21, 13:35)
Iš Tailando parsivežiau va tokį augalėlį, tiksliau po palmėmis pasirinkau sėklų ir štai kas išdygo  tongue.gif

http://images32.fotk....jpg?1195644271


panašu į palmę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 11 21, 15:13)
panašu į palmę  rolleyes.gif


Šiaip tai po palme ir sėklas rinkau tongue.gif Tikiuosi neaugs bais greitai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2005 01 28, 10:54)
Tiesiog įdomu, kokius augalus auginate savo namuose? Gal turite visą oranžeriją? O gal auginate tą vieną vienintelę - mylimiausią? Gal jau žinote ir įvairių gėlių auginimo ypatumų? Pasidalinkime patirtimi!  biggrin.gif

augalu nemazai turiu,net ir pavadinimu nezinau g.gif
Atsakyti
Man patika bambukai grazus, zalias daug prieziuros nereik ir visad madinga bigsmile.gif
Atsakyti
pas mane kambariuose auga monstera, 2 difenbachijos, alokazija, 2 marantos, pileja, singonis, kalija, 2 orchidejos, dracena, dracena (bambukas), dizigoteka, euforbija, vaskuole, sansevjera, anturis, 3 beloperones, apelsinas, fuksija, 14 kaktusu ir dar sejinuku truputis. Kai susiskaiciavau atrodo daugoka, bet noreciau dar keliu orchideju smile.gif
Atsakyti
pas mane gelyciu nedaug ax.gif yra keli miniatiuriniai alijosiai, kuriuos isgelbejau nuo mirties, dar bandau isaugint sanpauliju is lapuko, nedidute gebene, asotenis, kalediny kaktusiuka, kaledine zvaigzde ir dar viena gelyte, net nezinau koks pavadinimas blush2.gif tai tiek smile.gif
Atsakyti
O as auginu iki apsivemimo daug augaliuku...
Tik labai jau nebeapsiziuriu... kaip kokia pamote. Labiausiai siuo metu priziurimi yra rusyje tamsoje "uzkonservuoti" vazoniukai su kakusais. Tai ramybe... Stovi salia uogieniu biggrin.gif ir nei man vargas, nei jiems. Ir galvoju kam dar tam rusy patiktu?? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2007 12 20, 11:06)
O as auginu iki apsivemimo daug augaliuku...
Tik labai jau nebeapsiziuriu... kaip kokia pamote. Labiausiai siuo metu priziurimi yra rusyje tamsoje "uzkonservuoti" vazoniukai su kakusais. Tai ramybe... Stovi salia uogieniu biggrin.gif ir nei man vargas, nei jiems. Ir galvoju kam dar tam rusy patiktu?? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

man ir reiktu kaktusiuku ysigyt, tik dar nezinau kokiu blush2.gif seniau daug turejau, bet isdalinau visus, dabar tik neseniai kalediny ysigijau.. rolleyes.gif kai turejau niekur ju nenesdavau vesiai... ax.gif pas mus dar visad labai silta budavo, bet jiem nieko buvo, augo kaip nt mieliu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Iiudna @ 2007 12 20, 13:18)
man ir reiktu kaktusiuku ysigyt, tik dar nezinau kokiu blush2.gif  seniau daug turejau, bet isdalinau visus, dabar tik neseniai kalediny ysigijau.. rolleyes.gif kai turejau niekur ju nenesdavau vesiai... ax.gif  pas mus dar visad labai silta budavo, bet jiem nieko buvo, augo kaip nt mieliu cool.gif


Man tai kyla tik klausymas- KUR ???
O kokiu- tai jau aisku. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti