Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai, plaukučiai....

šy mita kazkada musu mama izbandė ant musu su sese tai jokio rezultato negavo,o mano pačios dabar dukrytė gimė graziais tankiais plaukučiais tai kad net nuodėmė butu juos nuskusti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(trintuke @ 2008 09 13, 20:14)
šy mita kazkada musu mama izbandė ant musu su sese tai jokio rezultato negavo,o mano pačios dabar dukrytė gimė graziais tankiais plaukučiais tai kad net nuodėmė butu juos nuskusti wub.gif


sveikos mamytes,
gyvenu sveicarijoj ir labai nustebau kai mano pediatre patare mums nuskust mazylei plaukucius atseit bus veslesni ir stipresni...
manajai greit bus 4 men, tai va turiu dabar tokia dilema skust ar neskust g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
t
Atsakyti
netikiu kad tai tiesa blink.gif dar kad nukirpti su kirpimo masinele tai suprantu, bet skusti schmoll.gif kazkokia nesamone, juk nuskutus pries plauka gali visai neataugti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(RSebes @ 2008 09 16, 14:31)
netikiu kad tai tiesa blink.gif  dar kad nukirpti su kirpimo masinele tai suprantu, bet skusti schmoll.gif  kazkokia nesamone, juk nuskutus pries plauka gali visai neataugti... verysad.gif

Pritariu thumbup.gif esu girdejusi istorija kaip nuskuto plaukus ir jie visai nebeataugo...
Mane maza buvo nuskute, ale nepadejo ne kiek ax.gif
Atsakyti
neskutom ir neskusiu ax.gif plauku turim nemazai, kur jau ilgesni gerokai patrumpinu ir tiek ax.gif
Atsakyti
pas mano suneli,kuris dabar ketveriu menesiu plaukai kaip pas eziuka.visi stati,net negalvoju ju skusti,jei suguldau juos,tai visai ne tas vaikas.o del to kad geresni ataugs nuskutus g.gif nesamone lotuliukas.gif tikrai ne drauge nuskutusi savo mergaite buvo,o plaukai dabar jos visai silpnuciai,o merginai dabar 16 metu ax.gif
Atsakyti
mano draugei mažai buvo nuskutę, tai ji sako, kad tipo stipresni ataugo g.gif na aš tai nežinau g.gif mano sūnui nėra nei metai, bet plaukučiai gana ilgoki priekyje buvo, ta visus patrumpinau su mašinėle thumbup.gif o skusti tikrai neketinu schmoll.gif gal kam nors ir padeda, bet aš to nedarysiu schmoll.gif
Atsakyti
Aš tai neskusiu plikai,bet daugokai nukirpsiu.Dabar priekyje ilgi auga,net į akis lenda(segtuką išsirauna per 5s) smile.gif o pakaušis,kur nuplikes buvo trumpi. Na manau blogiau nei yra nebus. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif norejau paklausti kaip ten buna su kudikiu plaukiukais pakausyje.....mums jau 7 menesiai ir pakausiukas plikas (nors galvyte pilna tankiu plaukuciu) g.gif anksciau daktare liepe gerti daugiau vitamino D, bet zinau, kad perduozuoti negalima. Net nezinau ar cia laukti kol pradesime minimaliai guleti ir netrinsime galvytes i pagalve ar gal pas kokius rimtesnius daktarus kreiptis. Pasidalinkite savo patirtimi ax.gif
Atsakyti
na mums pradejo ataugintei kada pati sedet pradejo.apie 6men.maziau guli maziau trinasi ir uztat auga plaukuciai.
Atsakyti
na mano leliukui beveik 2 men., bet pakausis nenuplikes. tik man keista, kad gime leliukas su labai auksta kaktyte, plaukiukai prasideda ne kaip siaip zmonems, o auksciau virs kaktytes. Gal cia normalu greiciausiai tiek musu, tiek jusu atvejis, juk jie dar kudikeliai?
Atsakyti
Tai, kad mes jau sedime tik kazkaip neilgai yra tas noras sedeti blush2.gif daugiau norim stoveti. O tas pakausiukas nelabai ataugineja...... doh.gif
Atsakyti