Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nuotraukų redagavimo programos
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Mamos kompiuteris
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Palemonas
QUOTE(RIKIS @ 2008 01 08, 15:12)
O yra kokia redagavimo programa su kuria gali ir foto pasendint? smile.gif
*

Aš su corel'iu sendinu.
RIKIS
galima issamiau butent kaip?
funnygirl-
Kaip galima pasidaryt nuotraukytes pasui,pakeist fona,sumazint,tarkim vienoj nuotraukoj 9 mazytes
Je t'aime
Gal žinote, su kokia programa būtų galima padaryti kad nuotrauka būtų nespalvota, o viena detalė spalvota? smile.gif
zbrckn
gal kas mokat kaip reikia dirbti su GIMP programa????? parsisiunčiau,labai panaši į photoshop programą,tik kad čia lkietuviška smile.gif
Antarė
gal kas galite patarti kaip ant normalios foto ikelti mazyte foto tos didziosios kampe... g.gif
bumbasi
QUOTE(Jenny;) @ 2008 01 19, 18:20)
Gal žinote, su kokia programa būtų galima padaryti kad nuotrauka būtų nespalvota, o viena detalė spalvota?  smile.gif
*

su gimp programa, photo pos pro

QUOTE(Antarė @ 2008 01 22, 10:42)
gal kas galite patarti kaip ant normalios foto ikelti mazyte foto tos didziosios kampe... g.gif
*

as su photomix tai darau thumbup.gif
Je t'aime
QUOTE(bumbasi @ 2008 01 22, 22:08)
su gimp programa, photo pos pro
*

Dėkoju. Reiks išbandyti 4u.gif
Bretany
Sveiki,labai reikia pagalbos.Parsisiunciau programa Magic photo editor su cracku suspausta rar .Tik kaip ji isarchyvuot,kaip nucrackint nemoku,gal kas galit patart kaip tai padaryt,busiu labai dekinga
Je t'aime
Nesuprantu atsisiunčiau GIMP ir kai paleidinėja, rašo kad kraunami šriftai, ir kai puse pakrauna ir užstringa išmeta errorą. kaip ją tada paleisti?
bumbasi
QUOTE(Jenny;) @ 2008 02 03, 13:00)
Nesuprantu atsisiunčiau GIMP ir kai paleidinėja, rašo kad kraunami šriftai, ir kai puse pakrauna ir užstringa išmeta errorą. kaip ją tada paleisti?
*

Man tai visad gerai paleidzia gimp. unsure.gif
Je t'aime
QUOTE(bumbasi @ 2008 02 03, 13:14)
Man tai visad gerai paleidzia gimp. unsure.gif
*

Perinstaliavau (pasisiunčiau) iš naujo-vis tiek tas pats. doh.gif KĄ DARYT? blink.gif
bumbasi
QUOTE(Jenny;) @ 2008 02 03, 13:27)
Perinstaliavau iš naujo-vis tiek tas pats.  doh.gif KĄ DARYT?  blink.gif
*

Na nezinau.Bandyk istrint ir siustis is naujo.
Je t'aime
QUOTE(bumbasi @ 2008 02 03, 13:35)
Na nezinau.Bandyk istrint ir siustis is naujo.
*

jau siunčiaus, Net 3 kartus. Tas pats. doh.gif
Airiduko mamyte
QUOTE(Dolitaz @ 2008 01 28, 17:27)
Sveiki,labai reikia pagalbos.Parsisiunciau programa Magic photo editor su cracku suspausta rar .Tik kaip ji isarchyvuot,kaip nucrackint nemoku,gal kas galit patart kaip tai padaryt,busiu labai dekinga
*

magic photo turiu nukrekinta,tik man atsiunte atskirai ir kreka ir programa,reikejo programele ikelt i kreka ir viskas nusikrekino thumbup.gif veikianti neribotai smile.gif jai neiseina parasyk atsiusiu kaip nors mirksiukas.gif
sayonara2
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 02 04, 21:59)
magic photo turiu nukrekinta,tik man atsiunte atskirai ir kreka ir programa,reikejo programele ikelt i kreka ir viskas nusikrekino thumbup.gif veikianti neribotai smile.gif jai neiseina parasyk atsiusiu kaip nors mirksiukas.gif
*

as irgi noriu mirksiukas.gif , drinks_cheers.gif
agutis
Aš irgi laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabai noriu mega_shok.gif Buvau atsisiuntusi MAGICPHOTO,patiko beprotiškai,bet baigėsi bandomasis laikotarpis tai ištryniau tą programą,apie visokius cracus,usernames neturiu žalio supratimo,bet reikia šios programos laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabai neribotam laikui,MALDAUJU padėkit kas nors!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sad.gif Liksiu visam gyvenimui dėkinga drinks_cheers.gif
Taktas
QUOTE(agutis @ 2008 02 05, 12:08)
Aš irgi laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabai noriu mega_shok.gif Buvau atsisiuntusi MAGICPHOTO,patiko beprotiškai,bet baigėsi bandomasis laikotarpis tai ištryniau tą programą,apie visokius cracus,usernames  neturiu žalio supratimo,bet reikia šios programos laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabai neribotam laikui,MALDAUJU padėkit kas nors!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sad.gif Liksiu visam gyvenimui dėkinga drinks_cheers.gif
*

O iš čia netinka? Visas komplektas.
agutis
O kur ką spausti ten,aš gi visiška VIŠTA,rusų k.-man neatrasta žemė.Aš buvau instaliavusi MAGICPHOTO 3.5 versiją,o čia kita,tai jei instaliuosiuos iš ten kur nurodei man ji visą laiką galios?(labai persiprašau už VIŠTIŠKUMĄ)labai prašau nurodykit kur ką spausti...Put pudak...put pudak...ko ko ko... lotuliukas.gif
Taktas
QUOTE(agutis @ 2008 02 05, 15:32)
O kur ką spausti ten,aš gi visiška VIŠTA,rusų k.-man neatrasta žemė.Aš buvau instaliavusi MAGICPHOTO 3.5 versiją,o čia kita,tai jei instaliuosiuos iš ten kur nurodei man ji visą laiką galios?(labai persiprašau už VIŠTIŠKUMĄ)labai prašau nurodykit kur ką spausti...Put pudak...put pudak...ko ko ko... lotuliukas.gif
*

Na kaip ir viskas aišku ten. Paeini į puslapio apačią randi žalią rodyklę o po ja net ir angiškas užrašas download-rapidshare. Žemiau yra paswordas archyvui.Be jo neis išskleisti archyvo.
agutis
Na paspaudžiu ant tos ŽALIOS RODYKLĖS,atsidaro naujas "langas",o kur tada spausti?
Taktas
QUOTE(agutis @ 2008 02 05, 16:20)
Na paspaudžiu ant tos ŽALIOS RODYKLĖS,atsidaro naujas "langas",o kur tada spausti?
*

doh.gif Pasirenki free. Sekanciam lange palauki kol bais skaičiuoti laiką, ir parodys koki kodą reikia rašyti. Ji irašai ir pradedi siuntimą. Parsisiuntus ji isskleidi, iki setupo ir paleidi instaliacija. po tgo atsidarai kreko papke nukopijuoji faila ir perkeli į instaliacijos aplankalą, dažniausia c-program file-photo magic...
agutis
Jau siunčiuosi!!!!!!!!!!!!!!!!AČIŪ tau taktas 4u.gif 4u.gif 4u.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
o tai dabar man neribotą laiką galios ši programikė?
Papildyta:
Ot tai prisidžiaugiau doh.gif ...Parsisiunčiau tą programą,išsisaugojau C diske,o išsiarchyvuoti nemoku.. doh.gif Prašo ENTER PASSWORD...Iš kur man žinoti tą passwordą?
Taktas
QUOTE(agutis @ 2008 02 05, 17:22)
Jau siunčiuosi!!!!!!!!!!!!!!!!AČIŪ tau taktas 4u.gif  4u.gif  4u.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif
o tai dabar man neribotą laiką galios ši programikė?
Papildyta:
Ot tai prisidžiaugiau doh.gif ...Parsisiunčiau tą programą,išsisaugojau C diske,o išsiarchyvuoti nemoku.. doh.gif Prašo ENTER PASSWORD...Iš kur man žinoti tą passwordą?
*

Taigi tame pačiame puslapyje buvo apačioje paswordas>www.2baksa.net
Rasiau, kad reikės archyvui pasw. Reiktu atidžiau skaityti.
O programa turėtu veikti neribotą laiką. Tik reikės ja pagydyti.
agutis
Na niekaaaaaaaaaaaaaaip nepavyksta man išsiarchyvuoti tos programos.... cry.gif cry.gif cry.gif Aš tikra VIŠTA fool.gif fool.gif fool.gif Tai ten į passwordą reikia rašyti:www.2baksa.net ar kitką... doh.gif doh.gif doh.gif O gal kas galėtų man tą programikę išarchyvuotą per skypą atsiūsti blush2.gif blush2.gif
Airiduko mamyte
QUOTE(sayonara2 @ 2008 02 05, 11:46)
as irgi noriu mirksiukas.gif , drinks_cheers.gif
*

parasyk i AZ atsiusiu mirksiukas.gif
Renaty_te
mamytes prasau jusu pagalbos is kur man gauti sita programa Photoshop? gal kas galit ja atsiusti?aciu jum
Taktas
QUOTE(Renaty_te @ 2008 02 09, 14:35)
mamytes prasau jusu pagalbos is kur man gauti sita programa Photoshop? gal kas galit ja atsiusti?aciu jum
*

Per bet kokia p2p programa. Arba gali pasiimti iš rapido čia tik truputi užtruks. Šito failo neišmėginęs, negaliu pasakyti ar tvarkingas archyvas.
sayonara2
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 02 09, 01:43)
parasyk i AZ atsiusiu mirksiukas.gif
*

Aciukas,bet man taip ir neisejo verysad.gif
braaskytea
Sveikos.Gal žinote koke programele kuri pakeistu dantu spalva,arba kuno spalva naturaliai kad parudetu pvz vien tik kunas o ne visas fonas patamsetu.
vilma
As turiu kažką panašaus ax.gif ,tik ant pakoreguotos nuotraukos uzsideda tos programos logotipas.
Au_soleil
Noreciau paklausti kaip padaryti kad pirma programa kai atsidarai nuotrauka butu windows picture, o ne microsoft office picture manager? blush2.gif kazka cia pridariau, kad atidarineja su sita manager, o as noreciau padaryti kaip anksciau buvo, t.y. kad atidarytu su windows picture
braaskytea
QUOTE(vilma @ 2008 02 11, 18:28)
As turiu kažką panašaus ax.gif ,tik ant pakoreguotos nuotraukos uzsideda tos programos logotipas.
*

Na nesvarbu tongue.gif kaip ta programa vadinas? ax.gif blush2.gif
vilite
sveikos
gal žinote su kokia programa galima btu padaryti toki kaip filmuka, kur nuotraukos keičiasi ir groja muzika blush2.gif
dėkui
Airiduko mamyte
QUOTE(**violeta** @ 2008 02 12, 00:50)
sveikos
gal žinote su kokia programa galima btu padaryti toki kaip filmuka, kur nuotraukos keičiasi ir groja muzika blush2.gif
dėkui
*

as darau per vindows movie maker smile.gif ten gerai gaunasi thumbup.gif
vilite
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 02 12, 16:10)
as darau per vindows movie maker  smile.gif ten gerai gaunasi thumbup.gif
*

o kur ja čia gauti ar ieškoti kopiuteri ja? blush2.gif
Bretany
mergaites nesisiuskite 'vaistuku is nezinomu tinklalapiu,ten labai daug virusu,as jau prisigaudziau,o mano super antivirusine net nekvaktelejouser posted image
Magonija
QUOTE(lukox @ 2007 11 12, 14:58)
Sveikutes, gal zinot kaip naudotis photoshop'u, ar internete galkur yra parasyta nerandu  blush2.gif
*

Nu sveika,as turiu lietuviu kalbos fotoshopo pamokele galiu tau atsiusti jei reikia tai rasyk i az. book.gif
Airiduko mamyte
QUOTE(**violeta** @ 2008 02 13, 01:20)
o kur ja čia gauti ar ieškoti kopiuteri ja? blush2.gif
*

turetu buti kompe pas tave thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(sayonara2 @ 2008 02 09, 17:45)
Aciukas,bet man taip ir neisejo verysad.gif
*

nu nesuprantu kas cia yra jau kelintam zmogui kur siunciu neiseina naudotis, g.gif
Papildyta:
QUOTE(Renaty_te @ 2008 02 09, 14:35)
*

ijeik cia pasiskaityk ir parsisiusi mirksiukas.gif
http://hama.avita.lt/viewtopic.php?t=1483

Papildyta:
QUOTE(braaskytea @ 2008 02 10, 16:39)
Sveikos.Gal žinote koke programele kuri pakeistu dantu spalva,arba kuno spalva naturaliai kad parudetu pvz vien tik kunas o ne visas fonas patamsetu.
*

su photoshopu manau tai tikrai imanoma thumbup.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vilma @ 2008 02 11, 18:28)
*

kas tai per programa? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2008 02 11, 18:47)
Noreciau paklausti kaip padaryti kad pirma programa kai atsidarai nuotrauka butu windows picture, o ne microsoft office picture manager?  blush2.gif  kazka cia pridariau, kad atidarineja su sita manager, o as noreciau padaryti kaip anksciau buvo, t.y. kad atidarytu su windows picture
*

paspausk ant nuotraukos desinini peleje atsidarys toke lentele o ten spausk atidaryti naudojant,ta paspaudus atsidarys visos per ka gali nuotrauka ziureti o ten jau uzimesi per ka nori ziureti ir bus viskas ok smile.gif jai gerai supratau apie ka klausi 4u.gif
drugys333
o nuorauku koregavimas tai mano hobis 4u.gif jau kas patinka tai patinka wub.gif o tu programu turiu tik kokias 4,bet jau pacias geriausias smile.gif ir ju man pilnai uztenka galiu keleta parasyti:photofiltre,photoscape,,,[sitos pacios geriausios blush2.gif ]seip jeinorit ka nors grazaus padaryti tai siuskite foto man vikos@mail.tele2.lt,butinai pasistenksiu kaip nors jums pagelbeti,juk negaila. 4u.gif [beja gal galit kuri pamokyti kaip ideti i si puslapi zinuteje foto?nes nemoku]
Raskila 7
QUOTE(**violeta** @ 2008 02 11, 23:50)
sveikos
dėkui
*

Galima tai padaryti su photobucket ir nereik siustis jokios programos ir virusu nepasigausi...ten yra -[create remix]-susikeli nuotraukas,gali remelius kokius nori uzsideti,gali uzrasus ant nuotrauku rasyti,ir muzika kokia nori gali pasirinkti,super thumbup.gif
kaip pvz.gali pasiziureti,po keliu dienu atsidarys nauja vakaru skotijos baltuju terjeru tema,ten gali pasiziureti,as padariau musu visu suniuku pristatyma su muzika smile.gif
sekmes 4u.gif beje ten dar bus su photoscape padaryta vinjete-galesite ivertinti blush2.gif
plastake33
Labas vakaras. Gal kuri žinote su kokia programa būtų galima nubalinti dantis ir panakinti veido blizgesį. Aš anksčiau tokią turėjau, bet po kompiuterio perinstaliavimo ji dingo verysad.gif
Airiduko mamyte
QUOTE(plastake33 @ 2008 02 17, 22:46)
Labas vakaras. Gal kuri žinote su kokia programa būtų galima nubalinti dantis ir panakinti veido blizgesį. Aš anksčiau tokią turėjau, bet po kompiuterio perinstaliavimo ji dingo  verysad.gif
*

su photoshop gali smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Raskila 7 @ 2008 02 17, 21:41)
Galima tai padaryti su photobucket ir nereik siustis jokios programos ir virusu nepasigausi...ten yra -[create remix]-susikeli nuotraukas,gali remelius kokius nori uzsideti,gali uzrasus ant nuotrauku rasyti,ir muzika kokia nori gali pasirinkti,super thumbup.gif
kaip pvz.gali pasiziureti,po keliu dienu atsidarys nauja vakaru skotijos baltuju terjeru tema,ten gali pasiziureti,as padariau musu visu suniuku pristatyma su muzika smile.gif
sekmes 4u.gif beje ten dar bus su photoscape padaryta vinjete-galesite ivertinti blush2.gif
*

o apie ta kur tu kalbi siustis nereikia?kaip ja gauti? 4u.gif
lijo

Gal galite padeti, kaip sumazinti fotke iki :plotis 200 pixeliu, aukstis 200-270 pixeliu g.gif man mažina tik 200-300 arba 180-270 doh.gif
Liumix
QUOTE(lijo @ 2008 02 18, 11:18)
Gal galite padeti, kaip sumazinti fotke iki :plotis 200 pixeliu, aukstis 200-270 pixeliu  g.gif man mažina tik 200-300 arba 180-270  doh.gif
*

vat vat ir man tas pats klausimelis iskilo g.gif gelbekit mamytes help.gif
4u.gif
bumbasi
QUOTE(Liumix @ 2008 02 18, 11:50)
vat vat ir man tas pats klausimelis iskilo  g.gif  gelbekit mamytes  help.gif 
4u.gif
*

man rodos kad negalima kitaip.bent jau kiek bandziau neduoda.ir juk nuotrauka deformuotusi g.gif
Liumix
QUOTE(bumbasi @ 2008 02 18, 12:30)
man rodos kad negalima kitaip.bent jau kiek bandziau neduoda.ir juk nuotrauka deformuotusi g.gif
*

hmmm tai kodel tokie tada reikalavimai yra kaip imanoma tada taip fotke sumazint? g.gif nu nebesuprantu jau pasimeciau blink.gif
braaskytea
Sveikos.Na parsisiunciau photoshopa,bet man dave tik 30 dieneliu verysad.gif is kuriu beliko 27 ir labai noreciau kad visada jis butu.gal zinote kaip tai padaryti? verysad.gif cry.gif is anksto dekui uz pagalba smile.gif
insi
QUOTE(Liumix @ 2008 02 18, 11:50)
vat vat ir man tas pats klausimelis iskilo  g.gif  gelbekit mamytes  help.gif 
4u.gif
*

gimp 2 susiinstaliuokit. ten galim nustatyti dydį koks patinka rolleyes.gif
Airiduko mamyte
QUOTE(braaskytea @ 2008 02 23, 22:43)
Sveikos.Na parsisiunciau photoshopa,bet man dave tik 30 dieneliu verysad.gif is kuriu beliko 27 ir labai noreciau kad visada jis butu.gal zinote kaip tai padaryti? verysad.gif  cry.gif is anksto dekui uz pagalba smile.gif
*

parasyk i AZ padesiu tau thumbup.gif mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.