Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų redagavimo programos

QUOTE(Indriuske @ 2007 12 01, 12:36)
gal zinote kokia programele,kad butu galima ir kalendorius pasidaryti?


Va va, šito ir aš norėčiau 4u.gif Atsisiunčiau photoshop, bet sunkoka man ten ax.gif Gal kokia paprastesnė programėlė yra, kad galima būtų uždėt foną gražų, kelias fotkes įmest, ir dienas surašyt g.gif Pageidautina lietuviška blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2007 12 04, 11:48)
Va va, šito ir aš norėčiau 4u.gif Atsisiunčiau photoshop, bet sunkoka man ten ax.gif Gal kokia paprastesnė programėlė yra, kad galima būtų uždėt foną gražų, kelias fotkes įmest, ir dienas surašyt g.gif Pageidautina lietuviška blush2.gif

Žiūrėk temą KALENDORIUS.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 12 04, 11:12)
Žiūrėk temą KALENDORIUS.


Ačiukas, nepastebėjau, kad tokia yra blush2.gif
Atsakyti
Nuotraukų redagavimui dažniausiai naudoju Picasa ir Gimp. Kartais KolourPaint arba Krita (dėl šių dviejų pastarųjų programų nežinau, ar veikia ant Windows`ų) rolleyes.gif Gimp`as tai tikrai veikia ant Windows ir yra nemokama programa... beje, labai nebloga thumbup.gif
Atsakyti
neskaiciau visu psl gal turit ir atskira tema del to gliterfy kaip pasidarai nuotrauka tai jau butinai ja turi issisaugot ir kazkur isikelt i koki albuma ar kaip tas mirgejimas veikia ir ar imanoma didele nuotrauka pasidaryt ir issisaugot ant destkopo? g.gif labai jau nieko nzn, lauksiu zinoviu ir zinovu atsiliepimu... 4u.gif
Atsakyti
Versija lyg ir aiški. Corel Paint Shop Pro Photo XI (devinta, kiek supratau). Taigi, paspaudžiu aš ant šios programos ir štai ką man išmeta:

user posted image

user posted image

Tai aš turiu spausti Buy now ar Enter Key? Bet to Key tai visvien aš nežinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 12 17, 01:02)
Versija lyg ir aiški. Corel Paint Shop Pro Photo XI (devinta, kiek supratau). Taigi, paspaudžiu aš ant šios programos ir štai ką man išmeta:

user posted image

user posted image

Tai aš turiu spausti Buy now ar Enter Key? Bet to Key tai visvien aš nežinau schmoll.gif

Aš tai niekaip nesuprantu kam tau tokios programos, instaliuokis picasa arba Paint.NET ir viską pasidarysi ką ir su Paint Shop'u.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 12 17, 10:31)
Aš tai niekaip nesuprantu kam tau tokios programos, instaliuokis picasa arba Paint.NET ir viską pasidarysi ką ir su Paint Shop'u.

Tai va, kad picasa programos neužtenka unsure.gif O Paint.NET neina instaliuotis kažkodėl schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes drinks_cheers.gif gal kartais atsirastu paneliu kurios zino kaip prasitesti galiojima magic photo ir ulead photo 6.0 schmoll.gif pasibaige o taip noretusi prasitest mirksiukas.gif buciau dekinga jai kas pagelbetu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2007 12 21, 03:21)
Sveikutes drinks_cheers.gif gal kartais atsirastu paneliu kurios zino kaip prasitesti galiojima magic photo ir ulead photo 6.0 schmoll.gif pasibaige o taip noretusi prasitest mirksiukas.gif buciau dekinga jai kas pagelbetu blush2.gif

Viską galima rasti, reikia tik gerai paieškoti.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 12 21, 10:30)
Viską galima rasti, reikia tik gerai paieškoti.

Seip tai reikia zinoti kur jieskoti jai nezinai tai nieko ir nerasi unsure.gif
Atsakyti
gal zinot kas, ka reikia padaryt kad atsirastu gimp programoje langas kur su fonais ir t.t. kazka suspaudziau ir jis man dingo blink.gif
Atsakyti