Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų redagavimo programos

Laba,



Gal kas galettu pagelbeti? ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif

Man reikia paprastu paprasciausios programeles su kuria butu galima ant nuotraukos uzrasyti,uzdeti koki paveiksliuka,remeli ir pan. blush2.gif blush2.gif

Kur man tokia programele rasti ir is kur parsisiusti? 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif



Aciu rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif as zinau seijp galima daryt www.pixtar.lv bet ten tik yra rusu ir lenku kalba paspaudziat ant registracija ir uzpildot anketa i t.t.SEKMES ax.gif smile.gif 2.gif
Atsakyti
Aciu, bandysim 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mes naudojam NERO programele taisyt nuotraukom 4u.gif bet ji ten daro viska ko tik jums reikia ax.gif ne tik koreguoja nuotraukas mirksiukas.gif
Atsakyti
persisiunciau Photo frame show programa,gal kas zinok kaip nulauzti ja,kad nebutu trial? bigsmile.gif HELP blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

gal kuri zino is kur galima gaut rakta kad photoshopas butu ne demo versija? g.gif
Atsakyti
naudojuosi GIMP . man perprast ja buvo lengva rolleyes.gif galima uzdet remelius uzrasiuka ivairiu teptuku sukurt drobe lesi ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgiukste @ 2007 11 21, 15:48)
persisiunciau Photo frame show programa,gal kas zinok kaip nulauzti ja,kad nebutu trial? bigsmile.gif HELP blush2.gif


kokia to Photo frame versija? Paziureciau gal turiu pas save mirksiukas.gif arba jeigu naudojiesi torrentu siuntimo programa, galiu ideti torrenta ir atsisiusi smile.gif

Ir tau, EDEVA, galiu padeti, jei nori, rasyk man mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raasma: 29 lapkričio 2007 - 19:07
Labai gera programa Photofilter ax.gif
Atsakyti
Turiu tokį klausimą. Na, ne visai problemišką, bet, kadangi kantrybė senka, jis žada suproblemiškėt doh.gif

Gal galit patart, kaip sumažinti nuotrauką, kad ji būtų konkrečiai, tarkim, 300x300 pikselių? Bandau per MS Office Picture Manager, bet niekaip nepavyksta Gerai pamenu, kad kažkada mokėjau, bet dabar vėl reikia, ir nei per kur... Padėėėkit kas noooors 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ochra @ 2007 11 30, 11:33)
Turiu tokį klausimą. Na, ne visai problemišką, bet, kadangi kantrybė senka, jis žada suproblemiškėt  doh.gif

Gal galit patart, kaip sumažinti nuotrauką, kad ji būtų konkrečiai, tarkim, 300x300 pikselių? Bandau per MS Office Picture Manager, bet niekaip nepavyksta  Gerai pamenu, kad kažkada mokėjau, bet dabar vėl reikia, ir nei per kur... Padėėėkit kas noooors  4u.gif

atsidarai ta nuotrauka su tuo Manageriu, darai PICTURE> RESIZE ir ten desiniame sone pasirenki kad mazinsi pikseliais ir nurodai tuo norimus 300 simtus...
Na gaunasi 300 ant 249, bet manau Jums tiks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gilele: 30 lapkričio 2007 - 12:35
gal zinote kokia programele,kad butu galima ir kalendorius pasidaryti?
Atsakyti