Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų redagavimo programos

QUOTE(vilma @ 2008 02 11, 18:28)
As turiu kažką panašaus ax.gif ,tik ant pakoreguotos nuotraukos uzsideda tos programos logotipas.

Na nesvarbu tongue.gif kaip ta programa vadinas? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikos
gal žinote su kokia programa galima btu padaryti toki kaip filmuka, kur nuotraukos keičiasi ir groja muzika blush2.gif
dėkui
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2008 02 12, 00:50)
sveikos
gal žinote su kokia programa galima btu padaryti toki kaip filmuka, kur nuotraukos keičiasi ir groja muzika blush2.gif
dėkui

as darau per vindows movie maker smile.gif ten gerai gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 02 12, 16:10)
as darau per vindows movie maker  smile.gif ten gerai gaunasi thumbup.gif



o kur ja čia gauti ar ieškoti kopiuteri ja? blush2.gif
Atsakyti
mergaites nesisiuskite 'vaistuku is nezinomu tinklalapiu,ten labai daug virusu,as jau prisigaudziau,o mano super antivirusine net nekvaktelejouser posted image
Atsakyti
QUOTE(lukox @ 2007 11 12, 14:58)
Sveikutes, gal zinot kaip naudotis photoshop'u, ar internete galkur yra parasyta nerandu  blush2.gif



Nu sveika,as turiu lietuviu kalbos fotoshopo pamokele galiu tau atsiusti jei reikia tai rasyk i az. book.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2008 02 13, 01:20)
o kur ja čia gauti ar ieškoti kopiuteri ja? blush2.gif

turetu buti kompe pas tave thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(sayonara2 @ 2008 02 09, 17:45)
Aciukas,bet man taip ir neisejo verysad.gif

nu nesuprantu kas cia yra jau kelintam zmogui kur siunciu neiseina naudotis, g.gif
Papildyta:
QUOTE(Renaty_te @ 2008 02 09, 14:35)
mamytes prasau jusu pagalbos is kur man gauti sita programa Photoshop? gal kas galit ja atsiusti?aciu jum

ijeik cia pasiskaityk ir parsisiusi mirksiukas.gif
http://hama.avita.lt...opic.php?t=1483

Papildyta:
QUOTE(braaskytea @ 2008 02 10, 16:39)
Sveikos.Gal žinote koke programele kuri pakeistu dantu spalva,arba kuno spalva naturaliai kad parudetu pvz vien tik kunas o ne visas fonas patamsetu.

su photoshopu manau tai tikrai imanoma thumbup.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vilma @ 2008 02 11, 18:28)
As turiu kažką panašaus ax.gif ,tik ant pakoreguotos nuotraukos uzsideda tos programos logotipas.

kas tai per programa? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2008 02 11, 18:47)
Noreciau paklausti kaip padaryti kad pirma programa kai atsidarai nuotrauka butu windows picture, o ne microsoft office picture manager?  blush2.gif  kazka cia pridariau, kad atidarineja su sita manager, o as noreciau padaryti kaip anksciau buvo, t.y. kad atidarytu su windows picture

paspausk ant nuotraukos desinini peleje atsidarys toke lentele o ten spausk atidaryti naudojant,ta paspaudus atsidarys visos per ka gali nuotrauka ziureti o ten jau uzimesi per ka nori ziureti ir bus viskas ok smile.gif jai gerai supratau apie ka klausi 4u.gif
Atsakyti
o nuorauku koregavimas tai mano hobis 4u.gif jau kas patinka tai patinka wub.gif o tu programu turiu tik kokias 4,bet jau pacias geriausias smile.gif ir ju man pilnai uztenka galiu keleta parasyti:photofiltre,photoscape,,,[sitos pacios geriausios blush2.gif ]seip jeinorit ka nors grazaus padaryti tai siuskite foto man vikos@mail.tele2.lt,butinai pasistenksiu kaip nors jums pagelbeti,juk negaila. 4u.gif [beja gal galit kuri pamokyti kaip ideti i si puslapi zinuteje foto?nes nemoku]
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2008 02 11, 23:50)
sveikos
gal žinote su kokia programa galima btu padaryti toki kaip filmuka, kur nuotraukos keičiasi ir groja muzika blush2.gif
dėkui


Galima tai padaryti su photobucket ir nereik siustis jokios programos ir virusu nepasigausi...ten yra -[create remix]-susikeli nuotraukas,gali remelius kokius nori uzsideti,gali uzrasus ant nuotrauku rasyti,ir muzika kokia nori gali pasirinkti,super thumbup.gif
kaip pvz.gali pasiziureti,po keliu dienu atsidarys nauja vakaru skotijos baltuju terjeru tema,ten gali pasiziureti,as padariau musu visu suniuku pristatyma su muzika smile.gif
sekmes 4u.gif beje ten dar bus su photoscape padaryta vinjete-galesite ivertinti blush2.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Gal kuri žinote su kokia programa būtų galima nubalinti dantis ir panakinti veido blizgesį. Aš anksčiau tokią turėjau, bet po kompiuterio perinstaliavimo ji dingo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(plastake33 @ 2008 02 17, 22:46)
Labas vakaras. Gal kuri žinote su kokia programa būtų galima nubalinti dantis ir panakinti veido blizgesį. Aš anksčiau tokią turėjau, bet po kompiuterio perinstaliavimo ji dingo  verysad.gif

su photoshop gali smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Raskila 7 @ 2008 02 17, 21:41)
Galima tai padaryti su photobucket ir nereik siustis jokios programos ir virusu nepasigausi...ten yra -[create remix]-susikeli nuotraukas,gali remelius kokius nori uzsideti,gali uzrasus ant nuotrauku rasyti,ir muzika kokia nori gali pasirinkti,super thumbup.gif
kaip pvz.gali pasiziureti,po keliu dienu atsidarys nauja vakaru skotijos baltuju terjeru tema,ten gali pasiziureti,as padariau musu visu suniuku pristatyma su muzika smile.gif
sekmes 4u.gif beje ten dar bus su photoscape padaryta vinjete-galesite ivertinti blush2.gif

o apie ta kur tu kalbi siustis nereikia?kaip ja gauti? 4u.gif
Atsakyti

Gal galite padeti, kaip sumazinti fotke iki :plotis 200 pixeliu, aukstis 200-270 pixeliu g.gif man mažina tik 200-300 arba 180-270 doh.gif
Atsakyti