Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų redagavimo programos

QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 03 05, 01:11)
magic turiu ir as mirksiukas.gif nebloga ji smile.gif

bandziau tos ulead ieskot nieko neradau t.y.vaistuku jam
Atsakyti
labutis gal kas zino iskur atsisiusti programa kad butu remeliai ant nuotraukos uzdet aciu
Atsakyti
QUOTE(MALUMA @ 2008 03 06, 14:39)
labutis gal kas zino iskur atsisiusti programa kad butu remeliai ant nuotraukos uzdet aciu

programu yra daug ziurin kokios tau reikia?
Atsakyti
QUOTE(pukute27 @ 2008 03 05, 09:45)
bandziau tos ulead ieskot nieko neradau t.y.vaistuku jam

ulead ir as nezinau kur vaistukai mano drauge buvo radusi tai turi ta programa bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 03 06, 16:08)
ulead ir as nezinau kur vaistukai mano drauge buvo radusi tai turi ta programa bigsmile.gif

as radau bet senesnes 10versijos mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pukute27 @ 2008 03 06, 18:16)
as radau bet senesnes 10versijos mirksiukas.gif  ax.gif

bet toj senesnej manau viska galima daryti ta pati?o tu ja nukrekinta turi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 03 07, 01:56)
bet toj senesnej manau viska galima daryti ta pati?o tu ja nukrekinta turi? smile.gif

aha blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pukute27 @ 2008 03 07, 14:32)

taip ir galvojau aisku smile.gif
Atsakyti
nzn. ar as cia teisingai g.gif ,atsitiko man nelaime su nuotraukomis. Vakar jas is fotiko i kompiuteri persisiunciau ir istryniau is fotiko ax.gif (kaip visada) . Kompiuteryje ju tikrai nera verysad.gif Zinau,jog yra programu,kuriu pagalba 2k. galima nuotraukas parsisiusti is fotiko,gal zinote sias programas ar kt. budus ...
Atsakyti
sveikos, kazkada turejau kazkokia programa, kur galedavau paversti nuotraukas i piesinius, labai graziai gaudavosi, kaip tikri piesiniai budavo... Dabar prisiminiau, bet niekaip negaliu atsiminti, kokia tai programa buvo... g.gif Gal kuri nors galetu kazka bent panasaus pasiulyti? Nepamenu, is kur ja buvau gavusi, bet ji tikrai buvo ne kokia trial versija, tai gal nemokamai kur internete radau g.gif
Papildyta:
QUOTE(MALUMA @ 2008 03 06, 11:39)
labutis gal kas zino iskur atsisiusti programa kad butu remeliai ant nuotraukos uzdet aciu

Photo Scape labai paprasta, paieskok internete, as nemokamai parsisiunciau mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos noreciau kad jau butu remeliai kad tik reiktu ikelti nuotrauka aciu
Atsakyti
QUOTE(MALUMA @ 2008 03 09, 18:26)
sveikos noreciau kad jau butu remeliai kad tik reiktu ikelti nuotrauka aciu

pabandyk sita
http://www.photoscap.../main/index.php
cia daugybe visokiu remeliu ir labai paprasta naudoti mirksiukas.gif
Atsakyti