Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūros matavimas

Labutis.Mes turime irgi tris, justele,elektronini ir gyvsidabrini,bet nei vienu is ju neesu patenkinta verysad.gif juostele tokias nesamones rodo,elektroninis irgi kazkoks nesamoningas,na o su gyvsidabriniu neimanoma pamatuoti,i pazasti neikisi, o i subiniuka kazkaip kisti nesinori,bet kazkaip pamatuoti tai reikia. Noriu nusipirkti ta kur i ausyte,tai butu idomu isgirsti mamyciu atsiliepimus apie ji.
Is anksto dekoju.
Atsakyti
Turim du: gyvsidabrinį ir čiulptuką, bet naudojam pirmąjį biggrin.gif , maniškė nesusidraugavo su čiulptukais, tai ir tas termometras tik dulka doh.gif Nors kelis kartus išbandėm jį, teisingai rodė.
Atsakyti
Siaip dazniausiai elektroniniu, bet ligoninej su maze kai gulejom, pavyko ir su gyvsidabriniu pamatuot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aura4 @ 2006 01 20, 17:41)
O kokios firmos pirkot,kad taip tiksliai rodo/?Ar čia man tik paprasčiausiai nesisekė?

pas mus AEG
Atsakyti
Turim elektroninį, bet kadangi jis vėjus rodo doh.gif tai naudojam patikimą gyvsidabrinį.
Atsakyti
Tikrai jis nesamones rodo mano mergina buna karsta o jis tik rodo kita karta tik kelias daleles ir sesei tas pats buvo su vaikiukais pamatavo paskui su kitu tuo paprastu o temperaturos rode virs 38
Atsakyti
Pritariu Tilei. Mes irgi, kai norim patikimų rodmenų, naudojam gyvsidabrinį. O kai tik šiaip sau, apytiksliai, tai tada elektroninį, bet man asmeniškai gyvsidabrinis atrodo užtikrinčiau.
Atsakyti
Nuo gimimo naudojome tik gyvsidabrinį termometrą, nes jis mums tiksliausias, nes elektroniniai, kartais į tokias pievas nugrybaudavo doh.gif
Atsakyti
Mes irgi naudojam tik gyvsidabrinį rolleyes.gif
Atsakyti
Aš naudoju tik gyvsidabrinį jis parodo tiksliausiai thumbup.gif turime ir skaitmeninį bet jis parodo kilometrus doh.gif skiriasi net penkiais brūkšniukais tai jau reiškia kad labai daug aš tik už gyvsidabrinius drinks_cheers.gif jie parodo tiksliausiai o skaitmeninio nerekomenduoju,net į kelione važiuojant imu tik gyvsidabrinį susuku į kokį drabužėlį ir įsidedu į dėžutę kad nesudužtų ir clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Tilė @ 2006 02 11, 15:26)
naudojam patikimą gyvsidabrinį.



QUOTE(Mojo @ 2006 02 14, 15:35)
naudojam gyvsidabrinį



QUOTE(vytule @ 2006 02 15, 21:47)
Nuo gimimo naudojome tik gyvsidabrinį termometrą



QUOTE(KRISTIDA @ 2006 02 18, 12:14)
Mes irgi naudojam tik gyvsidabrinį  rolleyes.gif



QUOTE(Lina444 @ 2006 02 25, 18:43)
Aš naudoju tik gyvsidabrinį jis parodo tiksliausiai thumbup.gif


mes irgi tik uz gyvsidabrini (jau daug kartu esu isitikinusi, kad sie elektroniniai nera patikimi ir ta patvirtino ir ligonineje ir greitoji, min. skirtumas yra 1; tai ar 39 ar 40 laip. doh.gif - yra juk skirtumas)
Atsakyti
Kaip tik siandien isitikinau, kad gyvsidabtinis termometras nepakeiciamas! schmoll.gif Priglaudziu lupas prie galvytes - karsta. doctor.gif Idedu elektronini termometra - 36.1 g.gif nu, nieko sau, galvoju, negi meluoja testas "lupos prie galvytes"? As gi jauciu, kad vaikas karstas. Tada issitraukiau sena gera gyvsidabrio termometra. 38.1 Nieko sau paklaidele! doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grytute: 26 vasario 2006 - 17:19