Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūros matavimas

Kaip tik siandien ir keikiau ta elektronini termometra bash.gif Sunus ryskiai karciuoja,as skubu,kad greiciau,o sis man rodo 36.6 doh.gif pamatuoju gyvsidabriniu - 38
Nepasitikiu... g.gif
Atsakyti
Mes naudojam elektronini su lanksciu galiuku, po signalo dar palaikom 2 minutes
Atsakyti
Gal kas turit infraraudonųjų spindulių termometrą(kur prie kaktytės matuojasi)? Kokie atsiliepimai g.gif Nors labai jau noriu jo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(milkshake @ 2009 03 18, 15:58)
Mes naudojam elektronini su lanksciu galiuku, po signalo dar palaikom 2 minutes

Mes irgi taip matuojames temp., nors sako, kad gyvsidabrio termometrai patikimesni. Kazkada turejau ciulptuka termometra, tai tas isvis kazkoks Š... buvo, atidaviau ji draugei.
Atsakyti
Matuojamės termometru be gyvsidabrio.Jis atrodo kaip gyvsidabrinis,bet viduje yra kažkokia aplinkai visiškai nekenksminga medžiaga.Matuot reik apie 5 minutes,bet parodo labai tiksliai! thumbup.gif
Atsakyti
Mes matuojam skaitmeniniu pažasty ir kol kas pasitikiu, nes bandziau lygint su gyvsidabriniu, labai panašūs rezultatai gavosi, tai daug lengviau su tuo skaitmeniniu.
Atsakyti
tik vieną kartą mano mažė yra turėjusi temperatūros,tai matavau elektroniniu termometru,turim ir sioskutę dar neišbandyta,tikriausiai ir nebeteks išbandyti biggrin.gif
Atsakyti
Aš taip pat nepasitikiu tais elektroniniais schmoll.gif matuoju užpakaliuke su gyvsidabriniu. Lb greitai sukyla, nereikia ilgai laukti, tik 5 daleles numetu ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
as saviskei matuoju senuoju gyvsidabriniu uzpakaliuke. aisku numetu 5 dalis, man taip lengviausiai ir greiciausiai. pazasty niekaip neduoda pamatuot, o elektroninis tai puliuoja konkreciai.
Atsakyti
QUOTE(shara @ 2009 01 30, 23:36)
Naudojam elektronini termometra, kol kas nenusivyliau thumbup.gif  Matuojam pazastuke.



mes taip pat... mums jis patogiausia, ir geriausias budas thumbup.gif
Atsakyti
naudojam elektronini termometra, tiesiog su juo greiciau pamatuoju temperatura
Atsakyti
paprasta naudojam,tik reik atmest 5 dalis jei per uzpakaliuka
Atsakyti