Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietija

QUOTE(Moncius @ 2007 10 20, 12:50)
Sveiki,as uz poros dienu isvaziuoju i Berlyna,ka galetumet pasiulyt pamatyti,kas tikrai palieka ispudi?

Sėskite į autobusą kuris vežioja turistus ir apvažiuosite viską ką verta pamatyti. Kur norėsit - ten išlipsit.
Asmeniškai man Berlyne niekas nepaliko įspūdžio.
Atsakyti
QUOTE(Moncius @ 2007 10 20, 12:50)
Sveiki,as uz poros dienu isvaziuoju i Berlyna,ka galetumet pasiulyt pamatyti,kas tikrai palieka ispudi?

o man Berlyne viskas labai patiko... Nuvažiuok į POTSDAM PLATZ ..tikrai nepasigalėsi wub.gif Aišku, nepamiršk, aplankyti parlamento... netoli parlamento,matosi Angelo statula. tai patarčiau nusigauti iki jos ir į ją palipti..vaizdas daug įspūdingesnis už mūsų televizijos bokštą... wub.gif Pamenu kai nulipau, griūvau į pievelę ir gulėjau gerą valandą kol atsigavau nuo įspūdžių ir nuovargio ax.gif
Noriu gryžt db ten žiema, taigi jau žiūrinėjuos bilietėlius.. o miegot man pakako hosteli, netoli berlyno sienos, ten tik 10 eurų naktis, o ryte visada gaudavom karstos kavos su pienu.. wub.gif labai pasiilgau to miesto 4u.gif

QUOTE(Makalius @ 2007 10 22, 17:01)
Idile, aš irgi noriu gruodžio pradžioj nuvaryt ten  blush2.gif

mes planuojam gruodžio 12 diena ir gryšti 19diena. su airbaltic skristume, tai db ziurejau zmogui su skrydziu pirmyn atgal ir nakvyne iseina 400lt...skrydis pigiau uz nakvyne biggrin.gif
manau, jau tikrai bus pasipuoses miestas tomis dienomis, kadangi ten jau esu daug kur buvus tai dar reikes butinai i tv boksta pakilti, nes tada vis laiko nerasdavau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(idile @ 2007 10 22, 17:47)
mes planuojam gruodžio 12 diena ir gryšti 19diena. su airbaltic skristume, tai db ziurejau zmogui su skrydziu pirmyn atgal ir nakvyne iseina 400lt...skrydis pigiau uz nakvyne  biggrin.gif
manau, jau tikrai bus pasipuoses miestas tomis dienomis, kadangi ten jau esu daug kur buvus tai dar reikes butinai i tv boksta pakilti, nes tada vis laiko nerasdavau  doh.gif

Mes Berlyne buvom š.m.kovą, skridom su Easy Jet iš Rygos, 3 žmonėms kelionė pirmyn-atgal kainavo 600LTL.Jame praleidom 4 dienas, be jūsų minėtų vietų dar buvome Postdame (labai gražūs rūmai ir parkas), technikos muziejuje, Pergamono muziejuje. Pritrenkė technikos muziejus-aš labai nenorėjau į jį eiti, nes nesu technikos mylėtoja, bet jis padarytas būtent tokiems kaip aš. Praleidome ten apie 4 val. ir visiškai neprailgo. Jei susigundysite-patariu būtinai aplankyti ir šalia pagrindinio muziejaus esantį priestatą "Spectrum", kur galima pačiam daryti įvairius bandymus. Super.Vėl noriu į Berlyną.
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2007 10 22, 20:06)
Mes Berlyne buvom š.m.kovą, skridom su Easy Jet iš Rygos, 3 žmonėms kelionė pirmyn-atgal kainavo 600LTL.Jame praleidom 4 dienas, be jūsų minėtų vietų dar buvome Postdame (labai gražūs rūmai ir parkas), technikos muziejuje, Pergamono muziejuje. Pritrenkė technikos muziejus-aš labai nenorėjau į jį eiti, nes nesu technikos mylėtoja, bet jis padarytas būtent tokiems kaip aš. Praleidome ten apie 4 val. ir visiškai neprailgo. Jei susigundysite-patariu būtinai aplankyti ir šalia pagrindinio muziejaus esantį priestatą "Spectrum", kur galima pačiam daryti įvairius bandymus. Super.Vėl noriu į Berlyną.

kaleda, kur isvardinai visur pabuvojau thumbup.gif tikrai ten super thumbup.gif todel, ir vel irganizuojuos ten vykti ir draugams parodyti sia sali... wub.gif sakiau jei niekas nevaziuos, vaziuosiu viena wub.gif
Atsakyti
Berlynas labai grazus miestas. Didziausia ispudi man paliko Kaizerio Vilhelmo baznycia ir Pergamono muziejai (pries 2 metus kai buvau, tai 2 is ju buvo remontuojami ir dalis ekspoziciju buvo perkelta i kitus, o 2009 metais bus ir tie atidaryti). Dar verta aplankyti televizijos boksta, Zoologijos soda, Brandenburgo vartai, Reichstagas, Potsdamo aiksteje Neptuno fontanas...
Dar patarciau nuvaziuot i Potsdama, visai salia Berlyno. Tam reiktu maziausiai vienos dienos thumbup.gif Ir kunas, ir siela atsigaus nuo graziu vaizdu tongue.gif
Rugen sala, siaures Vokietijoje su savo skardziais thumbup.gif
Neubrandenburgas - garsejantis tuo, kad visas centras atitvertas gynybine siena su 4 vartais, vienuose vartuose yra muziejus apie miesta, kituose - bokstas, buves kalejimas. Dar ten yra modeliu muziejus (mini skulpturos, izymiu Vokietijos vietoviu).
Frankfurtas - dangoraiziu miestas. Ypatingai vakare grazu, kai jie apsviesti. I viena is ju galima pakilti i virsu, apziuret miesta is virsaus. Grazus botanikos sodas, dinozauru muziejus (gal labiau vaikams idomus), zoologijos sodas. Televizijos bokstas uzdarytas. Nemazas raudonuju zibintu kvartalas, netycia pirma vakara uzklydom blush2.gif
Atsakyti
Bet kiek domėjausi apie Berlyno zoologijos muziejų - radau, kad yra du: Zoo Berlin ir Tierpark Berlin. Kaip suprantu tam Zoo Berlin yra ir akvariumas didžiulis...
O tai kurį zoologijos sodą reikia aplankyti, o gal tn jie vienas šalia kito yra?
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2007 10 26, 10:54)
Bet kiek domėjausi apie Berlyno zoologijos muziejų - radau, kad yra du: Zoo Berlin ir Tierpark Berlin. Kaip suprantu tam Zoo Berlin yra ir akvariumas didžiulis...
O tai kurį zoologijos sodą reikia aplankyti, o gal tn jie vienas šalia kito yra?

as tai nebuvau, bet pagal adresus, tai zoo ir aqua yra tuo paciu adresu, o tierpark yra kitur.
siulyciau pasiziureti atskirus puslapius, palyginti ir rinktis, bent jau as taip daryciau.
http://www.tierpark-berlin.de

http://www.zoo-berlin.de
http://www.aquarium-berlin.de


Atsakyti
Labas visiems drinks_cheers.gif . Gal kam yra teke keliauti su auto Bavarijos romantiniu keliu "Romantische strasse"? Kaip ispudziai? Ar verta pravaziuoti ji visa? g.gif Planuojam pakeliauti po Bavarija balandzio pabaigoj, gal kas duotu patarimu ka verta pamatyti ax.gif Aciu. 4u.gif
Atsakyti
Mes važiavom vasarą savu auto po Vokietiją. Viso romantinio kelio nepravažiavom.Iš visos pilių gausybės išsirinkom tik dvi gražiausiais: Eltzo pilį netoli Mozelio upės. Pasivažinėjom palei upę tuo slėniu. Labai gražios vietos. Ir pilis labai įdomi.Ir dar nudūmėm prie Nošvanštaino pilies. Iš grožio net žiaunos atvipo. Agentūros jaučiu siūlo įdomią kelionę, bet mes šitam forume prisiskaitę įspūdžių susidarėm savo maršrutą. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saron @ 2008 03 04, 11:55)
Mes važiavom vasarą savu auto po Vokietiją. Viso romantinio kelio nepravažiavom.Iš visos pilių gausybės išsirinkom tik dvi gražiausiais: Eltzo pilį netoli Mozelio upės. Pasivažinėjom palei upę tuo slėniu. Labai gražios vietos. Ir pilis labai įdomi.Ir dar nudūmėm prie Nošvanštaino pilies. Iš grožio net žiaunos atvipo. Agentūros jaučiu siūlo įdomią kelionę, bet mes šitam forume prisiskaitę įspūdžių susidarėm savo maršrutą. mirksiukas.gif

Na mes irgi savo marsruta susidarem. rolleyes.gif .Dar sugalvojom iki "Europa Park" palekti. Esam buve "Heide Parke", tai idomu gal kas buvo abiejuose ir galetu parasyt ar jie skiriasi stipriai g.gif ?
Atsakyti
Pora kartu pervaziavau vikietija pirmyn iki triro (trier)- ir atgal ... tiktai mano asmenine nuomone, niekuo manes ta salis nenustebino, o dukros komentaras - pilys, pilys ir vel pilys kas 3 km, o potstdamo aikste berlyne jai labai patiko
Atsakyti
Sveikutės,"prijaučiančios" Vokietijai,
Mes su šeima praeitą savaitę 5 dienas keliavom po Bavariją wub.gif
Susidarėm patys maršrutą ir -pirmyn.Atskridę į Miuncheną,išsinuomojom automobilį ir nulėkėm į superinį miestuką Rothenburg ob der Tauber. Jei kuri keliausit po Bavariją,neaplenkit šio senovinio nepaprastą dvasią turinčio miestelio.Visą senamiestį juosia nuo viduramžių laikų išlikusi gynybinė siena,kuri driekiasi keletą kilometrų.Miestelis garsus ypatingais suvenyrais (geriau ten eiti be pinigų,nes yra pavojus viską išleisti lotuliukas.gif ).Yra žavingas Kalėdinis muziejus,veikiantis ištisus metus.Žodžiu,yra kur pasidairyti,ką mes sėkmingai ir darėm pora dienų.
Po to grįždami į Miuncheną pakeliui užsukome į AUDI gamyklą.Išsipirkome ekskursiją po gamybines patalpas.Patiko ne tik mano vyrui,bet ir man bei vaikams.Tikrai labai įspūdinga.Tiek naujų blizgančių AUDI vienoj vietoj dar nematėm biggrin.gif
Kelionę baigėm Miunchene,kur irgi praleidom 2 dienas.Lankėmės garsiajame Nymphenburge ir šiaip grožėjomės miestu.
Žodžiu,kelionė buvo super.Grįžom patenkinti. Rekomenduoju visoms Bavariją 4u.gif
Atsakyti