Įkraunama...
Įkraunama...

Anturis

Jus pamatytumet pas mane kokio dydzio anturis blink.gif gigantas blink.gif ir pagaliau pradejo ziedus leisti! Irgi nuo orchideju trasas supilu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 06 17, 23:00)
Jus pamatytumet pas mane kokio dydzio anturis  blink.gif gigantas  blink.gif ir pagaliau pradejo ziedus leisti! Irgi nuo orchideju trasas supilu  lotuliukas.gif

O kur foto ? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 06 18, 19:03)
O kur foto ?  mirksiukas.gif


Va prazys tie ziedeliai ir idesiu. Nes kolkas normaliai tik lapija matosi smile.gif
Atsakyti
as turiu anturi su violetiniais ziedais. gana smulkus. neseniai gavau dovanu tai dar nesuprantu ar gerai jam cia pas mane ar ne biggrin.gif
Atsakyti
Vitalija,
na aš pabandysiu dar pašnekinti saviškį... O gal pagrasinsiu išmesti.. biggrin.gif ... Trąšas naudojau lapinėms gėlėms... Gal tu ir tiesą sakai, reiktų pabandyti orchidėjoms... Jau kai pražys būtinai jums pasirodysim 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, nesena įsigjau anturį - nukainotą Maxmoje pirkau. Sen žiedai jau buvo negražūs, bet dabar jau 5 naują žiedelį bando "išsukti"

user posted image user posted image
Atsakyti
Bandau įkelti jums foto, radau senose nuotraukose netyčia i kadrą pakliuvusį saviškį.
Laukiu atsiliepimų.. Tai matyt bus pirmasis baltas Anturis šioje temoje wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oniukas: 24 birželio 2009 - 21:12
Labai grazus augintinis smile.gif Oniuke, o ir Gaurė puikų naujoką nusičiupo smile.gif
Atsakyti
labai gražūs jūsų anturiukai wub.gif maniškis sėkmingai augina naujus lapukus, ir dar iš vienos forumietės tikiuosi, kad rytoj pasiimsiu balto anturio vaikiuką wub.gif bet tas sužydės dar negreit smile.gif
Atsakyti
4u.gif blush2.gif 4u.gif
Ačiū jums draugutės ... Va tik matyt kažkur nuskriaudžiau saviškį sad.gif ... nei lapų, nei žiedų...Patręšiau trąšomis skirtomis orchidėjoms... Dabar lauksiu pasikeitimų ir jums duosiu žinoti kaip pasiseks.
Atsakyti
O man niekaip nepavyksta atgaivinti verysad.gif Jei tik būčiau Kaunietė ar Vilnietė,iškart globon kuriai duočiau.Tikrai gaila kaip nyksta cray.gif
Atsakyti
Gavau dovanu anturi - grazi gelyte, tik kazin ar mokesiu priziureti... Iki siol tik kaktusa turejau blush2.gif
Atsakyti