Įkraunama...
Įkraunama...

Anturis

QUOTE(SuperMeska @ 2009 07 13, 12:42)
Gavau dovanu anturi - grazi gelyte, tik kazin ar mokesiu priziureti... Iki siol tik kaktusa turejau  blush2.gif


maniškiam labai patinka šiltas dušas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 07 13, 12:47)
maniškiam labai patinka šiltas dušas mirksiukas.gif


Tikrai? bigsmile.gif Kiek kartų per mėnesį neši į dušą ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 07 13, 12:57)
Tikrai?  bigsmile.gif  Kiek kartų per mėnesį neši į dušą ?  biggrin.gif


kai ateina laikas laistyt smile.gif t.y. išmaudau, kartu ir palaistau duše... lapukus leidžia ax.gif gal po kiek laiko reikės nebedušint, o laistyt patręšiant, kad žydėt sugalvotų g.gif
Atsakyti
Reikės kada ir maniškius nešti, tuo pačiu dulkės nusiplaus ir pasilaistys biggrin.gif
Atsakyti
As irgi kartais nunesu i dusa smile.gif Turiu 2. Kazkada skundziausi, kad runda lapai, o dabar jau grazuoliai -ir lapus leidzia, ir ziedus thumbup.gif Isitikinau, kad jiems labai patinka dregme, trasos ir sviesa....
Atsakyti
O kas kiek laiko laistot savo anturius?
As kas antra diena, nezinau, ar gerai g.gif Naujus lapus leidzia, tai gal patinka kol kas.

Ir del duso. Tiesiog paprastai imat ir pakisat po dusu? bigsmile.gif
Atsakyti
Pagaliau ir aš vakar saviškes nunešiau į dušą - dabar žiūrėsiu jų reakciją, bet manau, kad turėtų patikti biggrin.gif
Atsakyti
Mano anturis numirė, tikriausiai perlaisčiau savo gėlytę. Nupjoviau kelis lapus ir pamerkiau į vandenį, kažin išleis šaknytes ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2009 07 20, 10:21)
Mano anturis numirė, tikriausiai perlaisčiau savo gėlytę. Nupjoviau kelis lapus ir pamerkiau į vandenį, kažin išleis šaknytes ar ne.


neišleis....
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 07 20, 09:24)
neišleis....

Gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2009 07 20, 10:52)

Neliūdėk, gal rasi kur nukainuotą ir tuomet galėsi vėl auginti mirksiukas.gif
Atsakyti
verysad.gif
Atsakyti