Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė: Mirena ar paprasta?

QUOTE(Merisa @ 2010 12 31, 22:17)
tai gal paklausti kokios gydytojos-ginekoleoges... g.gif

Informacijos galima rasti daug, tiesiog reikia jos ieškoti, pvz.,:

Yra keli spiralės veikimo mechanizmai. Palaipsniui išsiskiriančios iš spiralės medžiagos tirština gimdos kaklelio gleives, todėl spermatozoidams yra sunkiau iš makšties patekti į gimdos ertmę ir apvaisinti kiaušialąstę. Jos refleksiškai pagyvina kiaušintakių peristaltiką, todėl net ir apvaisinta kiaušialąstė patenka į gimdą anksčiau, kai gimdos gleivinė dar nepasirengusi jos priimti, todėl neprisitvirtina ir nėštumas toliau nesivysto. Be to, dėl nuolatinio spiralės, kaip svetimkūnio, dirginimo, prasideda gimdos gleivinės silpna uždegiminė reakcija, kapiliarų trombozė, pakinta gimdos gleivinės sekreto sudėtis, daugiau išsiskiria prostaglandinų, padidėja gimdos tonusas, todėl apvaisintai kiaušialąstei yra dar sunkiau įsitvirtinti gimdos ertmėje, ji žūsta ir sunyksta.

Daugiau: http://www.sveikas.l.../#ixzz19o4i8A5a
Atsakyti
sweikos o man idomu pvz myledamasi su vyru jis pajus ta spirale manyje ar ne? unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievute02 @ 2011 01 16, 13:21)
sweikos o man idomu pvz myledamasi su vyru jis pajus ta spirale manyje ar ne? unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif


pagal viska neturetu jausti. jei jaus, tai siula, kuri reiks pataisyti. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas dėjotės varinę Gyneplus spiralę? smile.gif
Atsakyti
Sveikos, šiandien grįžau iš savo ginės. Man pačiai labai įdomu buvo ką gydytoja mano apie Mireną. Vien paklausus ar Mirena geriau už varinę, švelniai tariant, buvai nuauklėta biggrin.gif. Griežtai man atsakė, kad Mireną ji skiria, tik gydymo tikslais t.y. jei moteris turi kažkokių sutrikimų ar susirgimų ir Mirena yra naudojama, ne tik kaip kontraceptikas, bet kaip ir vaistas. O su normaliai funkcijuonuojančiomis kiaušidėmis, Mirena, kaip kontraceptikas neskiriamas. Be to yra sutrikdoma visa organizmo veikla ir hormoninė pusiausvyra.
Taigi, gal kam padės apsispręsti, toks mano ginės komentaras 4u.gif
Atsakyti
As mastau, kokia spirale deti, ar mirena ar be hormonu, labiau noreciau be hormonu, truputi paskaitinejau cia, ziuriu, kad yra daugiau tu behormoniu spiraliu rusiu. Man daktare uzsimine tik apie mirena, sidabrine? ir auksine? (jos lyg Lietuvoje nera). Gal jus ka girdejote apie jas ka? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(amazing @ 2011 01 24, 15:21)
Sveikos, šiandien grįžau iš savo ginės. Man pačiai labai įdomu buvo ką gydytoja mano apie Mireną. Vien paklausus ar Mirena geriau už varinę, švelniai tariant, buvai nuauklėta biggrin.gif. Griežtai man atsakė, kad Mireną ji skiria, tik gydymo tikslais t.y. jei moteris turi kažkokių sutrikimų ar susirgimų ir Mirena yra naudojama, ne tik kaip kontraceptikas, bet kaip ir vaistas. O su normaliai funkcijuonuojančiomis kiaušidėmis, Mirena, kaip kontraceptikas neskiriamas. Be to yra sutrikdoma visa organizmo veikla ir hormoninė pusiausvyra.
Taigi, gal kam padės apsispręsti, toks mano ginės komentaras  4u.gif


pilnai pritariu! drinks_cheers.gif bet kartais ner pasirinkimo!!! paziuresim kokios bus pasekems pas mane.
Atsakyti
nesu girdėjus, kad su Mirena būtų pastojusių. O štai su kitom spiralėm-pilna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amazing @ 2011 01 24, 18:21)
Sveikos, šiandien grįžau iš savo ginės. Man pačiai labai įdomu buvo ką gydytoja mano apie Mireną. Vien paklausus ar Mirena geriau už varinę, švelniai tariant, buvai nuauklėta biggrin.gif. Griežtai man atsakė, kad Mireną ji skiria, tik gydymo tikslais t.y. jei moteris turi kažkokių sutrikimų ar susirgimų ir Mirena yra naudojama, ne tik kaip kontraceptikas, bet kaip ir vaistas. O su normaliai funkcijuonuojančiomis kiaušidėmis, Mirena, kaip kontraceptikas neskiriamas. Be to yra sutrikdoma visa organizmo veikla ir hormoninė pusiausvyra.
Taigi, gal kam padės apsispręsti, toks mano ginės komentaras  4u.gif

Ne visiškai sutikčiau su argumentais, nes hormoninė pusiausvyra trikdoma visada: ar tu su KT ar tu su spirale, bet Mirena užkerta kelią cistoms ir pan.negerovėms.
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2011 01 25, 13:23)
nesu girdėjus, kad su Mirena būtų pastojusių. O štai su kitom spiralėm-pilna biggrin.gif

mano kaimyne pastojo 4u.gif pasidare valyma ir vel mirena isidejo, nes jos gine patare biggrin.gif arba kitaip mate, kad bapkiu turi ir ,,patare" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruduoke @ 2011 01 25, 20:35)
mano kaimyne pastojo  4u.gif pasidare valyma ir vel mirena isidejo, nes jos gine patare biggrin.gif arba kitaip mate, kad bapkiu turi ir ,,patare" biggrin.gif


Su Mirena pastojo ir vel Mirena isidejo blink.gif ?

Cia turbut antras variantas greiciau buvo biggrin.gif Lietuvoje visi sukasi kaip ismano, visi dabar kazkaip nori isgyventi mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bauziukas: 26 sausio 2011 - 09:05
pasakykit man konkreciai, kas turi dabar kokia spirale ir yra butent ja patenkinta.Aciu.
Atsakyti