Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė: Mirena ar paprasta?

Pasidalinsiu ir aš savo ptirtimi...Prieš metus vos nenumiriau dėl Nova T spiralės,kurią turėjau 3 metus.Visiems ją gyriau,nes jokių šalutinių pojūčių iki tol nebuvo.Ir tada,vieną vakarą prasidėjo baisūs skranžio ir pilvo skausmai aš net negalėjau pagalvoti,kad tai kažkas daugiau,nei buvo iš tiesų.Išgėriau vaistų nuo skrandžio ir kentėjau.Kol vieną kartą atsistojus nualpau,greitoji išvežė į ligoninę dar ir ten kančių keliai,nes nežinojo kas man yra,įtarė apendicitą,o pasirodo buvo negimdinis nėštumas,kuris plyšo ir kraujavo į pilvą,mirtis alsavo į nugarą .Po operacijos jaučiausi labai blogai.O daktarė,kuri nustatė diagnozę nepatikėjo,kad nebuvo jokių simtomų,kad laukiuos(sirgau normailiai ir reguliariai).Net negalejau patikėti,kad pastojau su Nova T spirale.Klausiau ar su Mirena to nebūtų nutikę,ji atsakė,kad tikimybė mažesnė,bet ji lieka.Nebenoriu to patirti,todėl į spirales,net nenoriu pažiūrėti. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(BasaRasa @ 2014 02 22, 02:53)
Labai viliuosi, kad ir ateityje nebus komplikacijų, kad ir po išėmimo vis dar būsiu vaisinga moteris, o ne sužalojusi savo organizmą.


Visos spiralės rekomenduojamos jau gimdžiusiom moterim, o dar geriau, jei ta moteris daugiau vaikų ir neplanuotų. Prišingu atveju, geriau rinktis kokią kitą priemonę. Vis tik įvesti svetimkūnį į save ne juokas, tai tikrai gali turėti paskmes, tad kol planavau vaikus, minties neturėjau. Dabar jau nebeplanuoju, todėl man visai nesvarbu paveiks ta spiralė mano vaisingumą ar ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(BasaRasa @ 2014 02 22, 02:53)
Man irgi kilo tas pats klausimas - kodėl abortuojanti?

Labai viliuosi, kad ir ateityje nebus komplikacijų, kad ir po išėmimo vis dar būsiu vaisinga moteris, o ne sužalojusi savo organizmą. Dėl patogumo... Po penkerių metų galėsiu parašyti atsiliepimą!  g.gif



Na bent jau man itakos neturėjo. isemus spirale, per antra cikla tapau nestuke.gif Atnesiojau 5 metus
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2013 08 29, 09:55)
Bet toks šalutinis poveikis būdingas visoms hormoninėms kontracepcijos priemonėms.
Man įdomu, ar tos moterys, kurioms netiko Mirenos spiralė prieš tai yra naudojusios kontraceptines tabletes? Ar jos tiko ar ne?

As turiu mirena,po 7men naudojimo imsiu lauk,o pries tai geriau kt ir jokiu problemu nebuvo.
Skaiciau ir as apie mirena,bet gydymo tikslams vistiek pasiryzau deti nes neturejau jokiu problemu su kt,o va nuo mirenos slenka plaukai,skauda nugara po 6men pertraukos pradejau vel kraujuoti, priaugau 6kg nors net nestumo metu sveriau maziau,beja buvau kvaila ir paskubejau detis po gimdymo tai pasekme dar viena,kad vaikas atsisake mano pieno,nors iki tol gere,kartais labai skauda pilva,skrandi,galva dazniau ir ilgiau skauda,su nervais tikrai blogai pasidare,tai rekiu,tai verkiu ir isdyksta kartais skaudus spuogai,nemanau kad cia sutapimas,nes iki mirenos to nebudavo ir su kontraceptinem tabletem to nera buve,o skaudziausia tai,kad nors ir prisiziuriu mityba ir sportuoju,ko anksciau nedarydavau pilvas didesnis uz krutine tapo doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikos.
Gal žinot, ar mirena spiralė neblokuoja kiaušidžių veiklos?
Ir ar ją nešiojant galima gerti Mastodynon lašiukus?
Ačiū smile.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuos ir as i Mirenu turetoju rata. Paskaitinejau jūsu komentarus, su "ta" drauge as jau 3mėnesiai. Is pradziu kaip ir didzioji dalis jusu, terliojaus ir as, lyg diskomforta koki tai jutau, bet po to nurimo viskas. Iki sios savaites.....Menesines lyg uzejo, bet taip ir neatejo.....jauciu sleikstuli, galva tokia ne sava, neskauda, bet lyg suspausta, jauciu toki keista sunkuma tiek pilve tiek paciam visam kune.....ar tik ne arteja atsisveikinimas su ja.....
Atsakyti