Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė: Mirena ar paprasta?

nu *****, paskaicius apie tuos pastojimus su spiralem doh.gif
tai kaip atsipalaiduot ir nebesibaimint g.gif
Atsakyti
100% saugo tik susilaikymas su kiekviena apsaugos priemone yra pastojama. Ar zinot kas nors tokia priemone su kuria niekada neiviena nera pastojusi.? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 10 18, 14:10)
100% saugo tik susilaikymas su kiekviena apsaugos priemone yra pastojama. Ar zinot kas nors tokia priemone su kuria niekada neiviena nera pastojusi.? 4u.gif

kiausidziu perrisimas 4u.gif nu zinojau,kad imanoma pastoti,bet cia kai pasiskaiciau tai labai daug moteru pastoja su spirale doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2012 10 18, 13:11)
kiausidziu perrisimas 4u.gif nu zinojau,kad imanoma pastoti,bet cia kai pasiskaiciau tai labai daug moteru pastoja su spirale doh.gif


as galvojau pasidaryti sita operacija, bet pasirodo ir tai nera 100 %, va vyru vasektomija - tai taip.

Atsimenu nuejau pas savo gydytoja kai laukiuasi 3, ir klausiau ar jis kada turejo paciente pastojusia po kiausydziu perrisimo, ir jis sako taip, per 25 metu praktika, buvo 2. Tai vat.
Atsakyti
QUOTE(oreganas @ 2012 10 18, 23:41)
as galvojau pasidaryti sita operacija, bet pasirodo ir tai nera 100 %, va vyru vasektomija - tai taip.

Atsimenu nuejau pas savo gydytoja kai laukiuasi 3, ir klausiau ar jis kada turejo paciente pastojusia po kiausydziu perrisimo, ir jis sako taip, per 25 metu praktika, buvo 2. Tai vat.

blink.gif as tai galvoju,taip nu jei ir tokiais ekstramaliais atvejais pastojama,reiskia reikejo i zeme atetit tam zmoguciui 4u.gif


Pas mane mmm parsivilko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2012 10 18, 14:10)
100% saugo tik susilaikymas su kiekviena apsaugos priemone yra pastojama. Ar zinot kas nors tokia priemone su kuria niekada neiviena nera pastojusi.? 4u.gif

Tabletė tvirtai suspausta tarp kojų biggrin.gif
Atsakyti
Man varine spirale iskrito blink.gif . Kaip manot ar organizmas atmestu ir mirena?
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 04 21, 20:57)
Nebandysiu jusu asmeniskai itikineti  smile.gif  Parasiau ne tam ,kad kazkam kazka bandyciau irodyti ,o tam ,kad perspeti kitas moteris , nes yra tokia galimybe netekti plauku . Jeigu vienai tiko ,tai nereiskia ,kad ir kitai tiks  smile.gif  Na bet cia ir taip aisku .  doh.gif


Sveikos merginos,ilgai skaiciau jusu diskusijas,nes pati esu suinteresuota Mirena.Pas mane pasidare labai gausios mm.ir hemoglobinas aisku "parejo".Tai nusprendziau,kad Mirena pades issprest sia problema.Mano galva Mirena daugiausia dedasi moterys po gimdymo noredamos apsisaugoti nuo nepageidaujamo nestumo.O kaip dauguma zinot po gimdymo praejus 2,3 men. ziauriai slenka plaukai.Todel ir manau,kad cia paprasciiausiai sutapimas.Moteris isideda po gimdymo Mirena,plaukai ima slinkti ir visa kalte verciama tada Mirenai.As taip manau,nes man 2,3men. praejus po gimdymo laaabai slinko plaukai ir atrode,kad puse plauku netekau.Jau maniau nupliksiu,o jokiu kontraceptiku ir Mirenos nevartojau ir neturejau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzis7 @ 2012 12 11, 16:50)
Sveikos merginos,ilgai skaiciau jusu diskusijas,nes pati esu suinteresuota Mirena.Pas mane pasidare labai gausios mm.ir hemoglobinas aisku "parejo".Tai nusprendziau,kad Mirena pades issprest sia problema.

man ir buvo gausios mm,tai Mirena padejo,dar buvo migreniniai galvos skausmai naudojan KT,o siuo metu viskas susitvarke.
Atsakyti
QUOTE(ramzis7 @ 2012 12 11, 17:50)
Sveikos merginos,ilgai skaiciau jusu diskusijas,nes pati esu suinteresuota Mirena.Pas mane pasidare labai gausios mm.ir hemoglobinas aisku "parejo".Tai nusprendziau,kad Mirena pades issprest sia problema.Mano galva Mirena daugiausia dedasi moterys po gimdymo noredamos apsisaugoti nuo nepageidaujamo nestumo.O kaip dauguma zinot po gimdymo praejus 2,3 men. ziauriai slenka plaukai.Todel ir manau,kad cia paprasciiausiai sutapimas.Moteris isideda po gimdymo Mirena,plaukai ima slinkti ir visa kalte verciama tada Mirenai.As taip manau,nes man 2,3men. praejus po gimdymo laaabai slinko plaukai ir atrode,kad puse plauku netekau.Jau maniau nupliksiu,o jokiu kontraceptiku ir Mirenos nevartojau ir neturejau. 4u.gif

Laba. AS irgi perskaiciau labai daug ir baisu darosi nuo komentaru. Nesu naivi ir tikrai zinau, kad rizikuosiu dedamasi mirena, bet bandyti verta, arba tiks arba ne, kol nepabandysiu nezinosiu. O del visu salutiniu poveikiu, tai manau nemazai atveju yra tiesiog sutapimai. As nusprendziau detis tik tada, kada nustosiu maitinti, atsiras mm ir atsistatys normali hormonu pusiausvyra Mano mazajai dsabar puse metu, iki siol slenka plaukai, liko trecdalis tik, galvos skausmas ir nuotaiku kaita periodiskai kankina, jei jau buciau su mirena galeciau jai visa kalte suverst.
Atsakyti
QUOTE(ramzis7 @ 2012 12 11, 17:50)
<...>O kaip dauguma zinot po gimdymo praejus 2,3 men. ziauriai slenka plaukai.Todel ir manau,kad cia paprasciiausiai sutapimas.Moteris isideda po gimdymo Mirena,plaukai ima slinkti ir visa kalte verciama tada Mirenai.As taip manau,nes man 2,3men. praejus po gimdymo laaabai slinko plaukai ir atrode,kad puse plauku netekau.Jau maniau nupliksiu,o jokiu kontraceptiku ir Mirenos nevartojau ir neturejau. 4u.gif


Man plaukai neslinko po gimdymo . Mirena dejausi kai buvo praeje 9 menesiai po gimdymo . Ir tik po dar poros menesiu jie eme slinkti . Sutapimas ? Nemanau .
Nezinau kaip kitoms, bet man viskas del mirenos ,as tuo esu isitikinusi . Tiesiog neinterpretuokit mano zodziu savaip . Geriau isidejus mirena ,pati aprasykit savo pojucius 4u.gif
P.S. ne visu organizmai vienodai toleruoja hormonus, todel vienoms tinka ,kitoms ne 4u.gif
Atsakyti
Ar mirena ar implantas ar tabletes visiems itikti negali. Ne visu organizmai priima. Mano pvz 3 metus prieme implanta po triju metu isemus ir idejus nauja prasidejo negerumai. Geriau tab viskas ok. Po antro vaiko isidejau mirena. Menesi buvo nesamones tai teplioja tai ne. O dabar jau 6 menesiai pm kaip laikrodukas ta pacia diena kiekviena menesi. Del to esu labai patenkinta. Mano nuo pat vaikystes nebuvo normalios. Niekada. O dabar net dziugu kaip zinau kada bus. Negerumu man tikrai jokiu nera. :-)
Atsakyti