Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė: Mirena ar paprasta?

QUOTE(Blueta @ 2013 01 04, 23:13)
Nea,nėra jokių tepliojimų man  schmoll.gif
Trys metai su mirena.
Papildyta:

Nieko aš ten neieškau ir netikrinu. Neieškau jokių  siūlų  schmoll.gif
Ir nemanau,kad nepastebëčiau spiralës iškritimo.



O gydytoja nesake paciai pasiziureti karts nuo karto?
Tai iskritima manau dauguma pastebetu, visgi ne trupinelis smile.gif tik va dar buna atveju, kad ji kazkaip gimdoj pasislenka, tada tampa maziau veiksminga, bet manau, kad jeigu tinkamai ja istate, tai turetu buti viskas ok.
Papildyta:
QUOTE(pauliausirmosmama @ 2013 01 04, 19:14)
pas mane siuliuku nesijaucia, juos po kokiu trijumenesiu, gydytoja smarkiai nutrumpino ir taip gyvenu jau 5 metus. viskas ok.

dabar kyla kitas klausimas: baigiasi 5 metai  liepa, ar as galiu laukt iki tos liepos ar reiktu anksciau susimastyt? kazi,  ar nesusilpneja spirales poveikis pacioj pabaigoj. gal kas su tuom susiduret?




Aciu, vis ramiau, kad ne as viena be siuliuku gyvensiu smile.gif tikiuos antradieni echo parodys gerus rezultatus smile.gif

Kiek man teko dometis, moterys issima anksciau, nei suejus terminui, nors sako spirales buna siek tiek ilgesnio veikimo, nei diena i diena su lyg 5 metais. As pati turiu dabar 3 metams, bet issiimsiu, jei viskas gerai, po kokiu 2 metu ir 8 menesiu panasiai. Nors cia dar reiktu su gydytoja pasitarti.

O kaip spirales idejimo prazdioj? maude pilva? man pirma diena maude, vakar nieko, o siandien tvarkiaus namus, daug judejau, tai vel pamaudena karts nuo karto... Gal reiktu nesitampyt.
Atsakyti

Ir nemanau,kad nepastebëčiau spiralës iškritimo.

ir as taip galvoju, juk ji nekoks grudelis, kad nepajusi, jei iskrito, jei iskrito, juk kazkur nukris, juk neisgaruos...


Papildyta:
QUOTE(grazinasp @ 2013 01 05, 03:11)


Kiek man teko dometis, moterys issima anksciau, nei suejus terminui, nors sako spirales buna siek tiek ilgesnio veikimo, nei diena i diena su lyg 5 metais. As pati turiu dabar 3 metams, bet issiimsiu, jei viskas gerai, po kokiu 2 metu ir 8 menesiu panasiai. Nors cia dar reiktu su gydytoja pasitarti.

O kaip spirales idejimo prazdioj? maude pilva? man pirma diena maude, vakar nieko, o siandien tvarkiaus namus, daug judejau, tai vel pamaudena karts nuo karto... Gal reiktu nesitampyt.


siandien skambinau savo gydytojai, ji sake, kad, jei deta ji pries 5 metus liepa, tai dabar galiu drasiai vaiksciot iki liepos (jei viskas tvarkoj, neturiu prie ko kibt pati), o tada ateit pasirodyt ir bus matyt, ar reik traukt ar kaip toliau elgtis.

o tos pacios pradzios as jau ne nepamenu, bet, matyt, dideliu bedu nebuvo, kitaip isiminciau:)

Atsakyti
Va 5 metus atnesiojau Mirena pries kelias dienas issiemiau,nes nenorejau ilgiau 5 metu jos nesiot;)
Tai man ji pasaka buvo, buvau pamirsusi skausmus ir 7 dienu "begima kaip is krano". Tai siandien prisiminiau visus 'smagumus' ...
Atsakyti
QUOTE(Al14ma @ 2013 01 19, 03:29)
Va 5 metus atnesiojau Mirena pries kelias dienas issiemiau,nes nenorejau ilgiau 5 metu  jos nesiot;)
Tai man ji pasaka buvo, buvau pamirsusi skausmus ir 7 dienu "begima kaip is krano". Tai siandien prisiminiau visus 'smagumus' ...


O kodel nenorejot vel detis kitos 5 metams? Gydytoja nepatare ar del kitu priezasciu? g.gif
Man irgi, greit bus 5 metai kaip ja turiu. Dejausi irgi "del begimo kaip is krano" + nereguliaraus ciklo, nes kartais net i darba negaledavau iseiti verysad.gif Labai bijau, kad vel prasides sitie "malonumai", pastovi psichologine itampa - prasides/neprasides, spesi/nespesi dabegti... doh.gif
Vaiku gimdyti daugiau nesiruosiu, tai eisiu tartis su gydytoja - ar reikia daryti pertrauka, ar galima iskart vel kita detis g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žuvyte23 @ 2013 01 19, 13:34)
O kodel nenorejot vel detis kitos 5 metams? Gydytoja nepatare ar del kitu priezasciu? g.gif 
Man irgi, greit bus 5 metai kaip ja turiu. Dejausi irgi "del begimo kaip is krano" + nereguliaraus ciklo, nes kartais net i darba negaledavau iseiti verysad.gif Labai bijau, kad vel prasides sitie "malonumai", pastovi psichologine itampa - prasides/neprasides, spesi/nespesi dabegti... doh.gif
Vaiku gimdyti daugiau nesiruosiu, tai eisiu tartis su gydytoja - ar reikia daryti pertrauka, ar galima iskart vel kita detis g.gif  blush2.gif

Labai jus suprantu,nes man taspats. Va ir dabar kaip minejau smagumai prasidejo.... Bet as kitos nesidejau nes galvojam apie leliuka,jei ne - 100%vel deciaus...
Atsakyti
QUOTE(žuvyte23 @ 2013 01 19, 12:34)
Vaiku gimdyti daugiau nesiruosiu, tai eisiu tartis su gydytoja - ar reikia daryti pertrauka, ar galima iskart vel kita detis g.gif  blush2.gif

nereikia daryti pertraukos, nes organizmas vėl iš naujo "pratinsis". Keičia iškart smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
labai noriu sužinoti, nes su ,irena draugauju jau du metai ir visada buvo viskas gerai, bet pastaruoju metu pradėjau kraujuoti ir jau šešta diena kaip teplioja ir pradėjau galvoti ar tikrai taip gali būti. nes paprastai tai labai negausiai arba visai nieko nebudavo ir tai viena diena arba dvi tik. Labai neramu, gal kas esate susidure ar ką galite patarti. Ačiū
Atsakyti
Man irgi buvo keletas tokiu atveju,budavo kad ir po kelis menesius nieko nesulaukdavau,tai man atrodo normalu g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal ne cia paklausiu nesupykit. Ar varine spirale ir yra nehormonine? Vis skaiciausi, nesu gimdziusi ir noreciau pabandyt nehormonine spirale. Tai apsvieskit ar nuo nehormonines svoris neturetu augt ar tai lyt. saltumas prasidet kaip kad nuo kt daznai buna?
Atsakyti
Taip, varinė yra nehormoninė, bet ar ją deda negimdžiusioms? g.gif Ir nuo jos šalutinių kažkokių neturėtų būti, nebent pati spiralė netiktų..
Atsakyti
QUOTE(Simuute @ 2013 01 29, 17:11)
Taip, varinė yra nehormoninė, bet ar ją deda negimdžiusioms?  g.gif Ir nuo jos šalutinių kažkokių neturėtų būti, nebent pati spiralė netiktų..

Supratau, aciu:) ar butent sia deda nezinau, bet apskritai negimdziusioms irgi deda. Reiks po kiek laiko eit konsultuotis su ginekologais.
Atsakyti
Laba diena,
Turiu Mirenos spiralę antrą savaitę, tad noriu pasidalinti įspūdžiais, nes prieš dedant pačiai labai domi patirtis buvo, ir šiuo metu taip pat kaip po įdėjimo sekasi su ja draugauti smile.gif
Tai vat, dėjausi spiralę privačiai, mano mama man patarė, nes pati atnešiojo tą paprastą visą gyvenimėlį ir sakė geriau nieko matyt nesugalvos, kiek pamenu varinę dėjosi smile.gif kadangi genai yra genai, o jai labai gerai toleravo net paprastą, susigundžiaus ir aš, nusipirkau ją Euro vaistinėje už 471 litukus, idėjo už 120 litukų smile.gif Pirmą savaitę nei tepliojo nei diskomfortą jaučiau, antra ale kraujavau porą dienu ir porą toks gausokas tepliojimas, paskui praejo, šnd va atsipudau su dešinės pusės gimdos maudimu, todėl atsidūriau čia smile.gif Bet per tas dvi savaites labai susirgusi gripu buvau+ antibiotikus geriau, vos išsikapanojau, buvau garantuota kad bus pasekmės ir su spirale, bet kol kas thu thu thu atrodo viskas gerai smile.gif Tikrintis nesitikrinu, kažkaip man baisoka ten kaičioti pirštus, tai pirmą mėnėsį nutariau tieiosg dar saugotis su prezervatyvais kaip ir anksčiau kol patikrins ir pasakys ar vietoje, o tada jau drąsiai naudosimes šio daikčiuko teikiamais džiaugsmais biggrin.gif tiesa dėl idėjimo : nei skaudėjo, nei ten buvo diskomforto, na gal biški vienu metu ir buvo toks nemalonus jausmas, lyg temptų, po to nei svaigo galva nei pykino, gine liepė sunkiai nenešioti nieko, kas mano atveju buvo sunkus atvejis nes turiu dviejų ir keturių metų mažyles, tad porą kartų į savaitę vistiek ant rankų laikiau, į pirtį neiti ir geriausiu atveju taurę vyno smile.gif vasario gale po patikros papasakosiu ar viskas gerai ir ar liko vietoje smile.gif
Tiesa prieš dedant man bent buvo sakyta, kad spirales gali nešioti TIK gimdžiusios moterys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KIKO: 08 vasario 2013 - 10:25