Įkraunama...
Įkraunama...

alimentai

Sveiki, norėjau paklausti, ar galima sudaryti pas advokatą tokią sutartį dėl alimentų sumažinimo (abi pusės sutinka) ir po to ją duoti teismui , kad patvirtintų?Ar pirmiausia reikia kreiptis į teismą? Labai jau nesinori to teisminio proceso.
Ačiū.
Atsakyti
sutartis geras dalykas tačiau pakeisti lėšų vaikams išlaikyti dydį ar formą galima tik teismo sprendimu.
Atsakyti
Laba diena,
moteris jau 12 metu serga sizofrenine paranoja. Susirgo studijuodama universitete, todel mokslus teko nutraukti. Pries seserius metus susipazino su vyru, nuo jo pastojo.Vaiko tevas nepripazino. Taciau ji isnesiojo ir pagimde suneli. Puse metu vaika augino viena, taciau liga eme progresuoti ir sunu teko atiduoti i internata jo paties saugumui. Jau 5 metai vaikas auga to pacio miesto internate. Kada nera ligos paumejomo, motina ji lanko, parsiveda i namus, vedasi i kina ir pan. Ji is valstybes gauna II grupes invalidumo pinigelius, daugiau pajamu neturi.
Noriu paklausti, ar priklauso siam vaikui alimentai? Jei taip, kur reiketu kreiptis.
Aciu
Atsakyti
laba diena,
noreciau pasikonsultuoti: esu issituokusi nuo 1999m. Teismo priteisti vaikui alimentai 125 lt (minimumas). esu studente pati nedirbu ir vaiko uz 125 lt islaikyti neimanoma! vaikas pirmokas - mokyklines rinkliavos, bureliai ir galu gale pavalgyti reiki anupirkti ir aprengti. Tevo atlyginimas oficialiai minimumas, taciau gauna "juodais". pasistate nama, keicia masinas. as imanoma man padavus i teisma prisiteisti didesnius alimentus ar teks tenkintis tais varganais 125 lt?
dekui 4u.gif
Atsakyti
Atsakymas jau buvo.
Trumpai- galit.
Atsakyti
Laba diena,
Norėjau paklausti, jei tėtis pasiima tėvystės atostogas kol vaikui sueis trys metukai, kaip tada su alimentais? Juk jis jokių pajamų negauna (išskyrus 93 lt), aš savo mažylę ir vyrą išlaikau iš savo algos.O išėjo tėvystės atostogų, nes mažino darbe etatus, ir jį būtų atleidę.Tai nutarėm pasinaudoti tėvystės atostogom. Ką daryti su alimentais?
Ačiū.
Atsakyti
Alimentų vyras mokėti neprivalo nes negauna pajamų. Skola jam pradės "tiksėti" jei jis oficialiai nedirbs ir nebus registruotas darbo biržoje. Vaiko prieržiūros atostogos tai kaip ir registracija biržoje už šį periodą įsiskolinimo nebus.
Atsakyti
Labas. Nuo ko priklauso vaiko islaikymui mokami pinigai. Koks tai procentas ar 25 nuo atlyginimo?
Atsakyti
Laba diena,

trumpai aprašysiu situaciją:
su vyru išsiskyriau 1999 metais, teismas priteisė alimentus, buvo toks dokumentas, vadinosi vykdomasis raštas. Kadangi vyras dažnai keisdavo darbovietes, laiks nuo laiko gaudavau tą raštą į namus. Vieną kartą buvęs vyras paprašė vykdomąjį raštą atiduoti jam, kad jis galetų pats nunešti jį į naująją darbovietę, kad aš kuo greičiau gaučiau alimentus. Nuo to laiko jokia darbovietė man pinigų nebeperveda, moka pats vyras, sumą ir mokėjimo laiką taipogi pasirenka pats.
Patarkite ką dabar turėčiau daryti, nuo ko pradėti, kad alimentus gaučiau per vyro darbovietę, o ne priklausyčiau nuo ex vyro "malonės".
Ačiū.
Atsakyti
Gerb., teisininke, mano eks vyras jau apie 4 metus nesiunčia alimentu, jo siunčiamų pinigų nepasigendu. Noriu paklaust, ar reikia fiksuot jo nesirūpinimą vaiku, kad vaikui ateityje neiškiltų rūpesčių, jei jis sugalvos prisiteisti savo senatvės išlaikymui.
Bandžiau suformuluot kuo aiškiau, tikiuosi, Jūs mane supratot.Ačiū
Atsakyti
Tėvas kuris tinkamai vykdo savo pareigą išlaikyti vaikus įgyja teisę, esant tam pagrindui senatvėje prisiteisti išlaikymą. Mano nuomone visada reiktų susitvarkyti visus reikalus.
Atsakyti
su vaiko tevu nesame susituoke, tevyste ir pavarde yra, tevas vaiko neislaiko, kaip galima butu irodyti ta neislaikymo fakta ateityje, jei kiltu problemu del vaiko pareigos islaikyti teva, o gal dabar galima kazka padaryti kad uzfiksuoti ta neislaikymo fakta?

P.S. alimentu nenoriu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kleopatra: 04 vasario 2006 - 22:42