Įkraunama...
Įkraunama...

Tunisas

Nu va, as jau ruosiausi eiti i agentura ir moketi pinigus uz kelione i Eden Club ir Aquapark, bet paskambino pazistamas, dirmantis kelioniu agenturoje ir vel mane subalamutijo doh.gif
Jis pasiule gerokai pigiau apsistoti viesbutije

Gal kuri nors ten buvo???
Ka galite apie ji pasakyti??
Atsakyti
QUOTE(irchik @ 2008 05 09, 12:33)
Nu va, as jau ruosiausi eiti i agentura ir moketi pinigus uz kelione i Eden Club ir Aquapark, bet paskambino pazistamas, dirmantis kelioniu agenturoje ir vel mane subalamutijo doh.gif
Jis pasiule gerokai pigiau apsistoti viesbutije

Gal kuri nors ten buvo???
Ka galite apie ji pasakyti??


O viesbutis pavadinima turi? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpotaukšlis @ 2008 05 09, 13:42)
O viesbutis pavadinima turi?  lotuliukas.gif



O geras doh.gif
Skanes Palace Internationa4*
Atsakyti
Taip ziurim ka turim:

Skanes Palace International 4*:

http://www.tripadvis...l-Monastir.html
http://www.sofatrave...a...042&lang=lt

Vertinimas balais 2.5 is 5

Man visai nieko atrodo sis viesbutukas:

Royal Miramar Thalassa Hotel (taip pat siulo Sofa Travel)

http://www.tripadvis...l-Monastir.html
http://www.sofatrave...a...730&lang=lt

Vertinimas balais 3.5 is 5

P.S. Viesbuciu vertinimai ne mano, o pateikti siame puslapyje:
http://www.tripadvisor.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpotaukšlis: 09 gegužės 2008 - 16:48
QUOTE(Laki @ 2008 05 09, 12:42)
Sakykit, kiek laiko trunka kelionė į Tunisą-Kartaginą..?
Kadangi esu  nestuke.gif , bijau pervargti ax.gif
Bet norisi kažką pamatyti bigsmile.gif


Mes is ryto 8 val isvaziavom is viesbucio, o grizom vakare 7val. Laikas priklausys kokiam viesbutyje apsistosyte. Kadangi mes gyvenome hamamete, tai mus pirmus isleido, o kitus dar veze i susa. Tai jie gal grizo apie 9 val.
Atsakyti
QUOTE(rikitiki @ 2008 05 08, 21:43)
Paskaitinejau, kad Tafi (lygtai) su 3 metų vaiku vyko į Sacharą (gal labai ramus berniukas), o su 2 metų vaiku vykti į Sacharą be šansų g.gif ? Kiek laiko yra važiavimo autobuse į vieną pusę? Ir įdomu ar galima ant vieno kupranugario lipti dviese su vaiku? KAs dar gali būti per sudėtingu su tokiu vaiku ekskursijoje į Sacharą?


Taip mes, bet mano vaikis tikrai ramus, jis istisai miegojo autobuse. Ant kupriaus lipo su tete, gavo savo dydzio apranga. Jei tavo vaikiukas, bent jau masina vaziuodamas istisai nezyzia, manau galite vaziuoti

QUOTE(Jurgita-Gabrielė @ 2008 05 08, 22:14)
Man teko garbė praeitą vasarą keliauti su Tafi į Sacharą,tai tikrai galiu paliudyti,kad jos sūnelis buvo ramus...O su mažesniu vaikeliu aš nerizikuočiau(bet čia tik mano nuomonė),nes praleisti didžiąją dienos dalį autobuse,vaikams yra sunkoka... g.gif



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tunisas jega, nera ka lyginti su Turkija, vien tik papludimys, zmones draugiskesni, ech Jurgita-Gabriele, mes grisim i tunisa tik jau kitais metais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(irchik @ 2008 05 07, 16:59)
Merginos, labai noreciau isgirsti ispudzius apie viesbuti
Eden Club & Aquapark 3***+
Gal kas nors ten buvo?
Man pasiule kelis viesbucius ir is aprasymo man sitas labiausiai patiko, idomu kaip realybej, nes pagal kaina, tai ne is pigiausiu, nors ir tik 3 zvaigzdes

05 16 skrendam į Tunisą į šį viešbutį. Tai jau kai grįšiu - aprašysiu. Aš rusiškame tophotel pasiskaičiau - tai man pasirodė visai nieko g.gif
O šiaip tai galiu pasakyt - kad viešbučiai kiekvienam skirtingai atrodo...
Egipte esam buve ir 3*, ir 4*, ir 5*. Na 3* tai paprastas bet ne prastas, o 4* ir 5* nelabai kuom skirias - tik vieta prie jūros smile.gif
Atsakyti
sveiki.Jei kas siemet vaziuos atostogauti i Marhaba Royal Salam,tiesiog trumpai noreciau parasyti.Kaip tik siuo metu atostogaujam.Jei rinkotes kelione per Novatura,ir kas greiciausiai tik vienas kelias i Tunisa,tai aprasymas apie viesbuti neatitiko.Pirmiausia ranksluosciu niekas neduoda,nors parasyta yra nemokamai.tik kambariuose yra,kuriu nepataria isnesti,nes dingus bauda.Taip kad sedim be ranksluosciu...smile.gif
Su "viskas iskaiciuota"sistema taip pat nesklandumai.Isduodamos korteles.Isigijus nors viena daikta,pvz puodeli kavos,aptarnavimas blokuojasi 10 minuciu.Tai reiksia,kad reikia islaukti 10 minuciu iki kito pirkimo.Viskas iskaiciuota...net juokas sueme dabar.Net nezinau kaip parasyti,atskiras meniu bare,kurie su tom kortelem.Taip kad mirtingieji uz pinigelius perka viena,o iskaiciuota gauna "kita".Visi naktiniai snekuciai,kurie parasyti ten Novaturo knygoje,tai ....pasaka.Vienas snekutis-pica.Kai paprasem to,ka Novaturas nurode,jie tiesiog atsako-nera.Tiesa,kartais,jei laime nusisypso kai kuriems teko ragauti sumusti ni.Bet mes jau 10 diena cia,tokio neregejom.Tik pica ir fri bulvytes.Tiesa kas vyksta su kambariais kita istorija.Nenoriu plestis.Bet tikriausia kas vaziuos,tikrai tures papildomo galvos skausmo.Vienas viesbutis Novaturoje knygoje,kitame apgyvendinama.O jei nori geresniu,moki papildomai.O jei paprasai pagal nuotraukoje vaizduota viesbuti,uz kuri ir mokejom,tiesiog kazkaip visi tampa kurti ir lyg nieko negirdi ir nesupranta,kol pamoki pinigeli.Tada pradeda kalbet,ir tai pagal galimybes padeda.Vienas kas labai klaidu cia ,kad vienoje teritorijoje 3 viesbuciai.Vienas is ju 3 zvaigzdziu,o kiti 2 ....??lygtai 4.Zodziu klampu ir klaidu.Tiesiog kantrybes,ir dziaugtis atostogom...smile.gif
Atsakyti
Iskylo toks klausimukas. Kadangi nenoriu veztis mobiliojo tel. su abonentine kortele (del daugumai aiskiu priezasciu biggrin.gif ), tad galvoju nusipirkti kurio nors operatoriaus papildymo kortele, taciau neaisku kurio oper. papildymo korteles veiks Tunise, kiek issiaiskinau tai Tele 2 Pildyk Tunise neveikia, bet kaip yra su Omnio ir Bites papildymo kortelemis? Is anksto dekoju atsakiusiems.
Atsakyti
QUOTE(Pumpotaukšlis @ 2008 05 13, 09:47)
Iskylo toks klausimukas. Kadangi nenoriu veztis mobiliojo tel. su abonentine kortele (del daugumai aiskiu priezasciu  biggrin.gif ), tad galvoju nusipirkti kurio nors operatoriaus papildymo kortele, taciau neaisku kurio oper. papildymo korteles veiks Tunise, kiek issiaiskinau tai Tele 2 Pildyk Tunise neveikia, bet kaip yra su Omnio ir Bites papildymo kortelemis? Is anksto dekoju atsakiusiems.


Ne vieno neveiks operatoriaus papildymo korteles. Beliks pirktis taksofono korteles
Atsakyti
QUOTE(lakunozmona @ 2008 05 11, 22:55)
sveiki.Jei kas siemet vaziuos atostogauti i Marhaba Royal Salam,tiesiog trumpai noreciau parasyti.Kaip tik siuo metu atostogaujam.Vienas viesbutis Novaturoje knygoje,kitame apgyvendinama.O jei nori geresniu,moki papildomai.O jei paprasai pagal nuotraukoje vaizduota viesbuti,uz kuri ir mokejom,tiesiog kazkaip visi tampa kurti ir lyg nieko negirdi ir nesupranta,kol pamoki pinigeli.Tada pradeda kalbet,ir tai pagal galimybes padeda.Vienas kas labai klaidu cia ,kad vienoje teritorijoje 3 viesbuciai.Vienas is ju 3 zvaigzdziu,o kiti 2 ....??lygtai 4.Zodziu klampu ir klaidu.Tiesiog kantrybes,ir dziaugtis atostogom...smile.gif

Aš jau skaičiau kitame forume apie bajerius su Marhaba Salem ir Marhaba Royal Salem. Nusiperka zmonės apgyvendinime Royalyje 4*, o juos sukiša i paprastą salem, kuris yra 3*, net raktai su perklijuotais viešbučio pavadinimais išduodami, kad turistas nesusigaudytų. O kol susigaudys, žiūrėk kelios dienos ir praėjo
Atsakyti
sveikos merginos, isskrendam i Tunisa birzelio 1d. i viesbuti Tour Khalef su purc. ir vakar. Manau keisiu Lt biski i dolerius cia. Klausimas toks ar meduzu yra? Ar galima bosom i jura, ne pavojinga? As tiesiog pirma karta vaziuosiu i siltus krastus blush2.gif
Ar verta vezti is cia cigaretes, nes vyras ruko, ar ten nebrangu? Ar saugu palinkti pliaze savo ranksluoscius ir slepkes?
Atsakyti