Įkraunama...
Įkraunama...

Tunisas

Merginos, labai noreciau isgirsti ispudzius apie viesbuti
Eden Club & Aquapark 3***+
Gal kas nors ten buvo?
Man pasiule kelis viesbucius ir is aprasymo man sitas labiausiai patiko, idomu kaip realybej, nes pagal kaina, tai ne is pigiausiu, nors ir tik 3 zvaigzdes
Atsakyti
QUOTE(irchik @ 2008 05 07, 15:59)
Merginos, labai noreciau isgirsti ispudzius apie viesbuti
Eden Club & Aquapark 3***+
Gal kas nors ten buvo?
Man pasiule kelis viesbucius ir is aprasymo man sitas labiausiai patiko, idomu kaip realybej, nes pagal kaina, tai ne is pigiausiu, nors ir tik 3 zvaigzdes


Pasiskaityk cia - jeigu apie sita viesbuti eina kalba, atrodo tai labai viliojanciai bet vertinimai skirtingi. Manau kol pati nepabandysi nesuprasi - nuomoniu bus ivairiu.

http://www.tripadvis...b-Monastir.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpotaukšlis: 07 gegužės 2008 - 16:58
QUOTE(irchik @ 2008 05 07, 16:59)
Merginos, labai noreciau isgirsti ispudzius apie viesbuti
Eden Club & Aquapark 3***+
Gal kas nors ten buvo?
Man pasiule kelis viesbucius ir is aprasymo man sitas labiausiai patiko, idomu kaip realybej, nes pagal kaina, tai ne is pigiausiu, nors ir tik 3 zvaigzdes

Aš mačiau tą viešbutį, kai mus visus vežė iš oro uosto į viešbučius, tai jis buvo vienas pirmųjų, kuriame paleido daug turistų iš Lietuvos. Įspūdį padarė didelė žalia teritorija, apie jį atsiliepimai yra ir rusiškai va cia http://www.ayda.ru/h...php?id=6458&z=4
Atsakyti
QUOTE(irchik @ 2008 05 07, 15:59)
Merginos, labai noreciau isgirsti ispudzius apie viesbuti
Eden Club & Aquapark 3***+
Gal kas nors ten buvo?
Man pasiule kelis viesbucius ir is aprasymo man sitas labiausiai patiko, idomu kaip realybej, nes pagal kaina, tai ne is pigiausiu, nors ir tik 3 zvaigzdes



Tikrai skanus maistas, nors restoranas tai toks aptriušęs, žodziu jau reikalauja remontėlio, tačiau skanus maistas viską atpirko... teritorija didelė, žalia, labai daug šeimų su vaikais, toks šurmulys, bruzdulys aplinkui... baseinas didelis, ir labai platus smelio paplūdimys thumbup.gif iš esmės man patiko, nors kambariai mažoki, tiesą sakant katalogo nuotraukoj jie gražiau atrodo, nei realybėj tongue.gif bet su vaikais labai užsiima, ten jiems skiriamas didelis dėmesys, tas tikrai gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kriziukas @ 2008 05 08, 13:43)
Tikrai skanus maistas, nors restoranas tai toks aptriušęs, žodziu jau reikalauja remontėlio, tačiau skanus maistas viską atpirko... teritorija didelė, žalia, labai daug šeimų su vaikais, toks šurmulys, bruzdulys aplinkui... baseinas didelis, ir labai platus smelio paplūdimys thumbup.gif  iš esmės man patiko, nors kambariai mažoki, tiesą sakant katalogo nuotraukoj jie gražiau atrodo, nei realybėj tongue.gif  bet su vaikais labai užsiima, ten jiems skiriamas didelis dėmesys, tas tikrai gerai ax.gif

Mes kai kazkada klausem del Eden Club & Aquapark 3***+(nes vien tas pavadinimas aquapark mane sudomino biggrin.gif ), tai mums lb nerekomendavo jo, kad neva, gana jau prastas jis cool.gif Turim pazistama kelioniu klausimais, tai nuosirdziai visad padeda viesbucius issirinkti (ne todel, kad ikistu brangesni viesbuti).
O rimtai, tai kaip ten tas Aquapark?? bigsmile.gif
Atsakyti
Paskaitinejau, kad Tafi (lygtai) su 3 metų vaiku vyko į Sacharą (gal labai ramus berniukas), o su 2 metų vaiku vykti į Sacharą be šansų g.gif ? Kiek laiko yra važiavimo autobuse į vieną pusę? Ir įdomu ar galima ant vieno kupranugario lipti dviese su vaiku? KAs dar gali būti per sudėtingu su tokiu vaiku ekskursijoje į Sacharą?
Atsakyti
QUOTE(rikitiki @ 2008 05 08, 22:43)
Paskaitinejau, kad Tafi (lygtai) su 3 metų vaiku vyko į Sacharą (gal labai ramus berniukas), o su 2 metų vaiku vykti į Sacharą be šansų g.gif ? Kiek laiko yra važiavimo autobuse į vieną pusę? Ir įdomu ar galima ant vieno kupranugario lipti dviese su vaiku? KAs dar gali būti per sudėtingu su tokiu vaiku ekskursijoje į Sacharą?

Man teko garbė praeitą vasarą keliauti su Tafi į Sacharą,tai tikrai galiu paliudyti,kad jos sūnelis buvo ramus...O su mažesniu vaikeliu aš nerizikuočiau(bet čia tik mano nuomonė),nes praleisti didžiąją dienos dalį autobuse,vaikams yra sunkoka... g.gif

Papildyta:
Sveiki Tuniso mylėtojai vacation1.gif Visi keliavom į Sacharą,o ar kas važiavo į sostinę Tunisą?Per šias atostogas planuojam ją aplankyti...Jei kas buvot,tai kokie įspūdžiai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita-Gabrielė: 08 gegužės 2008 - 22:06
Buvau Tunise wink.gif
Kartaginoje ir Sid bi Side (ar panašiai)
Visai kita gamta, daug žalumos, labai patiko turgus, nes kainos jau normalios nebedidintos 100 kart kaip turistų lankomose zonose.
keliavom savarankiškai, su traukiniu, vėliau į lankomas vietas su metro. Labai viskas ten lengvai randama wink.gif
Informacijos centre viską labai aiškiai ir paprastai paaiškino kaip kur nuvažiuot, nueit.
Bilietas su traukiniu pirmyn atgal (iš susso) kainavo 12 dinarų, metro į vieną pusę 650 milimų.
Bilietas į Kartaginoje esančius muziejus griuvėsius 8 dinarai, tas pats bilietas galioja visoje Kartaginoje. Tiek ten pavaikščiot reik tolokai nuo vieno iki kito objekto, bet mačiau taksiukų, tai kas tingi eit pavėžintų biggrin.gif
mes savom kojom apėjom.
Šiaip artėliau vienas kito tai 3 muziejai iki toliau esančių nėjom. Prie jūros Anatolijaus pirtys, aukštėliau palipus miesto likučiai, ir pakopus į kalną (matosi geltona a lia bažnyčia)
Šiaip kažko tokio įspūdingo Kartaginoje nepamačiau, gražu, sutvarkyta tie griuvėsiai na kaip griuvėsiai biggrin.gif (Amfiteatrtas paliko neišdildomą vaizdą, o čia šiaip)
Na buvom be gido, gal žinant faktus kitaip vaikščiotųsi

Sid bi Saide - nerealaus grožio mietelis, pavaiksčiojom, pasigėrėjom vaizdais. paragavom nuo medžių laukinių apelsinų.

Pats Tunisas primena Paryžių ir Eliziejaus laukus, tik vietoj eifelio stovi metalinis laikrodis biggrin.gif net kažką panašaus į triumfo arką turi hihihi.gif (jaučiasi prancūzų įtaka wink.gif
Tai Tunsie perėjom jų tą pagrindinę alėją ir šiek tiek pasivaiksčiojom medina ir turgumi joje.

Šiaip dar galima su metro nuvažiuot į tą Bordo muziejų, bet mūsų jis nedomino tai ir nevažiavom
Atsakyti
QUOTE(Daisy @ 2008 05 09, 07:15)
Kartaginoje ir Sid bi Side (ar panašiai)

Man rodos Sidi bu Saidas. smile.gif
Iš aprašymo, manau, kad gražu turėtų būti. bigsmile.gif

Aš žinau, kad draudimą agentūroje nusipirkti galima, bet kada tai padaryti? Mums iki kelionės liko kiek daugiau, negu mėnuo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vvzcodename @ 2008 05 08, 15:10)
Mes kai kazkada klausem del Eden Club & Aquapark 3***+(nes vien tas pavadinimas aquapark mane sudomino  biggrin.gif ), tai mums lb nerekomendavo jo, kad neva, gana jau prastas jis  cool.gif Turim pazistama kelioniu klausimais, tai nuosirdziai visad padeda viesbucius issirinkti (ne todel, kad ikistu brangesni viesbuti).
O rimtai, tai kaip ten tas Aquapark??  bigsmile.gif


Na, turbut, visgi surizikuosiu, tai grizus galesiu papasakoti apie si viesbuti. O, kad kambariai mazoki, tai man nebaisu, nes turesim iomti 2 atskirus kambarius. Musu dickiui 14, tai jis skaitosi jau suauges biggrin.gif , taigi mums skaiciuoja 3+1. Seimininiu kambariu jie neturi, todel imsim 2. Dickis sutinka miegoti atyskirai.... Na, ten matysim kaip viskas bus g.gif Siandien einu uzsakyt keliones.
Skrisim birzelio 10, desimciai dienu su Novaturu.
Atsakyti
QUOTE(Jurgita-Gabrielė @ 2008 05 08, 23:14)
Man teko garbė praeitą vasarą keliauti su Tafi į Sacharą,tai tikrai galiu paliudyti,kad jos sūnelis buvo ramus...O su mažesniu vaikeliu aš nerizikuočiau(bet čia tik mano nuomonė),nes praleisti didžiąją dienos dalį autobuse,vaikams yra sunkoka... g.gif

Papildyta:
Sveiki Tuniso mylėtojai vacation1.gif Visi keliavom į Sacharą,o ar kas važiavo į sostinę Tunisą?Per šias atostogas planuojam ją aplankyti...Jei kas buvot,tai kokie įspūdžiai? g.gif



Mes buvom ir sacharoje ir emem ekskursija i Kartagina. Vaziavome i Bordo muzieju, i sostine Tunisa. Kaip ir rase Daisy tikrai primena Paryziu. mums dave laisvo laiko pavaikcioti 1.5 val. Paziurejom laikrodi, medinoje pabuvojome, ten nors taip ikyriai nesikabino smile.gif .
Sidi bu Saidas labai grazus , tvarkingas miestelis. Jau visai kitokia architektura, dominuoja ir melyna spalva. Gide parekomendavo paragauti ju firmines arbatos, tai uzsukome i kavine ir atsigerem kedru riesutu arbatos, labai patiko.
Atsakyti
Sakykit, kiek laiko trunka kelionė į Tunisą-Kartaginą..?
Kadangi esu nestuke.gif , bijau pervargti ax.gif
Bet norisi kažką pamatyti bigsmile.gif
Atsakyti