Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "nuimti" užkeikimą?

QUOTE(Amariliai @ 2014 05 02, 09:43)
Nu vadinasi mano galios yra tame, kad galiu pribaigt zmogu teksto ilgiu per atstuma ir jo nepazinodama biggrin.gif Siaip jau apie sitas stebuklingas galias zinojau jau vaikystej ir niekada nesivargindavau slepti savo dienorasciu, nes niekas ir taip ju negaledavo skaityti del tekstu ilgumo ir kad patenkinti smalsuma, reikedavo perskaityt baisiai daug mano minciu, kurios kildavo del to, kad skaitydavau kitus ilgus tekstus biggrin.gif Aciu Viespaciui uz atsiradusi interneta, kur dabar galiu ta pati padaryt, haha biggrin.gif

Nu gerai, mano cia yra pacios suvokimai, Taro kortos zino uz mane daugiau situose reikaluose, va viska kruvon ir galim leist. 

Junga noriu reabilituoti, tik tingiu raustis. Dar nuo studiju laiku buvo galima "skaityti" meno kurini per archetipine simbolika pagal Junga, vienas metodu tai yra skias. Jam turim padekot ir uz tai, kad psichoterapija isileido galimybe sielos egzsistavimo ir isvis kazkokiu dvasiniu paiesku (logoterapija turim konkreciai to pasekoj dabar), antraip tebutumem sioj srity palike gyvuneliai su visokiais nenuspejamais pilkosios mases vingiu pokyciais ir tiek, va dabar taip nera ir cia aciu Jungui, kad atstovejo savo laiku. be to as geruose santykiuose su kolektyvine pasamone, bet cia irgi gali buti "galiu" dalis, nes aisku is praktikos, kad du zmones su skirtingomis galiomis, turedami apie kolektyvine pasamone tiek pat ziniu, gali arba negali pasijungt ir nuo jos skaityt ka prireikia, cia gal kaip klausa pas zmones yra arba nera. Nu nezinau, ateity bus matyt. Klausimas paliktas atviras.
O Jezus, tarp kitko, labai sunkaus charakterio buvo, jeigu buvo taip, kaip kad rasoma Evangelijose. Jis ir motinai savo liepe tylet nesikist, ir siaip Jam pfg buvo i akis pasakyt ka mato ir ka mano, aciu nepasakyt uz moteriska apsokinejima ir valgyt padavima ir taip toliau, darbo jokio neturi, valkatauja, o kai prie statuso jokio neprisirises tai ir gyvenimas toks, kad gali det ant visu ir apie tai dar pranest. Visiem, kurie paklusnus kazkokiem egregoram, tik mokytis ir mokytis savarankisko mastymo is to paties biblijinio Jezaus. o kai nueisim anapus, tai pasiaiskinsim viens prie vieno su Juo kaip cia isties buvo. Speju, toj pacioj kompanijoj bus ir Buda, ir Krisna, ir visa sutve idomiu pasnekovu. Netgi turiu niekuo neparemtu ir nepagristu itarimu, kad jie tarpusavy nesipyks ir bus geri draugai, tuo tarpu visu baznyciu reikalai , vykstantys zemeje, jiems gali sukelt tiesiog ta pacia reakcija, kaip dabar kad mums cia zemeje sukelia kriminaline ziniu dalis. nei kam to reik, nei kam tai prasminga, bet jei esi samoningas, tai tiesiog slykstu ir atjungi, o jei ne - megaujiesi pasaulio kancia (o cia jau kita kompanija kitur ta daro).


smile.gif norejau ne Junga, o ta mama, kuri biski ne i tema Junga prikisom, patraukt per danti, bet tegu jau taip ir liks. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Taro_kortos @ 2014 05 02, 10:27)
smile.gif norejau ne Junga, o ta mama, kuri biski ne i tema Junga prikisom, patraukt per danti, bet tegu jau taip ir liks. wink.gif



taigi zinau. bet jei kas nors mus seka ir snipineja, tai duodu suprast, kad mes nesame susimoke ir nesame tas pats asmuo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2014 05 02, 10:35)
taigi zinau. bet jei kas nors mus seka ir snipineja, tai duodu suprast, kad mes nesame susimoke ir nesame tas pats asmuo biggrin.gif

Aaa... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amariliai @ 2014 05 01, 22:54)
Soled, Tu esi angelas, zinau Tave sitam forume jau seniai, zinau Tavo istorija ir gali tikrai nepergyvent del savo "nuodemiu", kurias susirandi kazkur savo seselyje, nes jos yra tokie krisleliai palyginus su daugumos zmoniu velkamom priekabom malku, kad ner ka lygint smile.gif

Kokia jūs miela, labai ačiū už tokius gražius žodžius, tegul jūs lydi tik sėkmė wub.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kazko diskusijos nutilo smile.gif noreciau dar protingu zmoniu paklausti smile.gif : pastebejau viena toki dalyka, kad kuo dazniau ir nuosirdziau meldziuosi tiek namuose, tiek baznycioje tuo man vis labiau nesiseka. Kame reikalas gal kas zinote?
Atsakyti
QUOTE(rmetta @ 2014 05 06, 10:00)
kazko diskusijos nutilo smile.gif noreciau dar protingu zmoniu paklausti smile.gif : pastebejau viena toki dalyka, kad kuo dazniau ir nuosirdziau meldziuosi tiek namuose, tiek baznycioje tuo man vis labiau nesiseka. Kame reikalas gal kas zinote?

Sveiki, du variantai, arba ne taip ir nuosirdziai meldziates, arba esat prisivirinus reikalu ir uz juos neatgailaujate ir pati nesikeiciate. T.y. Pasimelst pasimeldziame, o apsisukus vel daromi tie patys reikaliukai, kurie nuodememis vadinasi.
Atsakyti
QUOTE(rmetta @ 2014 05 06, 10:00)
kazko diskusijos nutilo smile.gif noreciau dar protingu zmoniu paklausti smile.gif : pastebejau viena toki dalyka, kad kuo dazniau ir nuosirdziau meldziuosi tiek namuose, tiek baznycioje tuo man vis labiau nesiseka. Kame reikalas gal kas zinote?



Klausima turiu Jums. Del ko konkreciai meldziates? Smulkiai, galima AZ
Atsakyti
QUOTE(Taro_kortos @ 2014 05 06, 11:53)
Sveiki, du variantai, arba ne taip ir nuosirdziai meldziates, arba esat prisivirinus reikalu ir uz juos neatgailaujate ir pati nesikeiciate. T.y. Pasimelst pasimeldziame, o apsisukus vel daromi tie patys reikaliukai, kurie nuodememis vadinasi.


Na negaleciau as taip teigti, kad esu kaip jus rasot prisivirinus reikalu , ar kazkokiu nuodemiu daryciau. Tikrai ne. Juk ir siaip, kiek pilna be Dieviu, visokiu vagiu ir siaip blogu zmoniu, bet jiems daugumai kazkodel sekasi, yra laimingi. Kazkaip neteisinga manyciau. Ir kodel taip yra???!!!
Papildyta:
QUOTE(Amariliai @ 2014 05 06, 12:12)
Klausima turiu Jums. Del ko konkreciai meldziates? Smulkiai, galima AZ


Meldziuosi todel, kad esu katalike. Ta mane nuo mazu dienu mokino tevai bei seneliai. Bet dabar ipatingai meldziuosi, kadangi nelabai sekasi gyvenime. Gal ismelsiu?!
Atsakyti
QUOTE(rmetta @ 2014 05 06, 12:00)
kazko diskusijos nutilo smile.gif noreciau dar protingu zmoniu paklausti smile.gif : pastebejau viena toki dalyka, kad kuo dazniau ir nuosirdziau meldziuosi tiek namuose, tiek baznycioje tuo man vis labiau nesiseka. Kame reikalas gal kas zinote?

Man lygiai taip pat. Tuo labiau dabar diagnozuota liga kad tenka kovoti su ja meldziuosi ir litanijas ir taip ir baisu kad netaip . atrodo kiekviena iena jaudinuos kad tik neamirst pasimelst. bet visa laika stengiaus but gera ir visi man geri dabar bet kartais buna melies ir melodies ir tik fukt skaudziai drebia dievas.kame reikalas
Papildyta:
QUOTE(rmetta @ 2014 05 08, 00:35)
Na negaleciau as taip teigti, kad esu kaip jus rasot  prisivirinus reikalu , ar kazkokiu nuodemiu daryciau. Tikrai ne. Juk ir siaip,  kiek pilna be Dieviu, visokiu vagiu ir siaip blogu zmoniu, bet jiems daugumai kazkodel sekasi, yra laimingi. Kazkaip neteisinga manyciau. Ir kodel taip yra???!!!
Papildyta:
Meldziuosi todel, kad esu katalike. Ta mane nuo mazu dienu mokino tevai bei seneliai. Bet dabar ipatingai meldziuosi, kadangi nelabai sekasi gyvenime. Gal ismelsiu?!

As taip pat mana pilna bedieviu ir narkomanu ir pan ir visokiu kitokiu daro jie blogai ir turtingi ir sveiki ir sekasi.
Atsakyti
QUOTE(rmetta @ 2014 05 07, 22:35)
Na negaleciau as taip teigti, kad esu kaip jus rasot  prisivirinus reikalu , ar kazkokiu nuodemiu daryciau. Tikrai ne. Juk ir siaip,  kiek pilna be Dieviu, visokiu vagiu ir siaip blogu zmoniu, bet jiems daugumai kazkodel sekasi, yra laimingi. Kazkaip neteisinga manyciau. Ir kodel taip yra???!!!
Papildyta:
Meldziuosi todel, kad esu katalike. Ta mane nuo mazu dienu mokino tevai bei seneliai. Bet dabar ipatingai meldziuosi, kadangi nelabai sekasi gyvenime. Gal ismelsiu?!



Dabar aiškiau. Pirma, tai Jūsų negatyvi nuostata į kitus žmones, kurie yra tokie pat mylimi Dievo vaikai ir Jo paties kūriniai, kodėl juos teisti ir jų nemėgti? Ar mes turime tam teisę? Nebūtina deklaruot meilės žmonijai, jei jos nėra, nu bet ir priešingas dalykas duoda pasekmes. Ar negalite būti neutrali kitų Dievo kūrinių atžvilgiu? Čia pirma priežastis, kodėl nesiseka.
Antra, Dievas nėra Kalėdų senelis ir nevykdo aklai mūsų užsakymų, taip pat tai nėra pageidavimų koncertas.
Trečia - paryškinau Jūsų sakinį, Jūs meldžiatės kaip atlikdama formalumą, statuso "katalikė" patvirtinimui. O Dievui nežinau ar rūpi formalumai, čia daugiau žmonių prisigalvota. Širdies reik ten dėt, pamirškite momentui, kad esate katalikė, tiesiog eikite į atvirą kontaktą su Dievu. Ir nejuodinkite kitų, tai nuodėmė.
Vat čia irgi yra mano asmeninė niekuo neparemta ir neargumentuota nuomonė, bet gal padės.
Tikrame dvasingume, nepriklausomai nuo religijos, visada yra pagalba kitam ir rūpinimasis kitu, bet ne teisimas aplinkinių ir nematymas savęs kaip pačios pačiausios. Nu tingiu grynai ieškot, bet yra Biblijoj parašyta apie kaip tik tokį variantą. Naujam testamente.
Ir dar vienas dalykas: kartais sunkumai mums yra duodami vien tam, kad ištvertume juos oriai ir sąžiningai prieš save, prieš pasaulį, prieš Dievą. Bet man neatrodo, kad tai Jūsų atvejis.
Atsakyti
QUOTE(Evute* @ 2014 05 07, 22:46)
Man lygiai taip pat. Tuo labiau dabar diagnozuota liga kad tenka kovoti su ja meldziuosi ir litanijas ir taip ir baisu kad netaip . atrodo kiekviena iena jaudinuos kad tik neamirst pasimelst. bet visa laika stengiaus but gera ir visi man geri dabar bet kartais buna melies ir melodies ir tik fukt skaudziai drebia dievas.kame reikalas
Papildyta:

As taip pat mana pilna bedieviu ir narkomanu ir pan ir visokiu kitokiu daro jie blogai ir turtingi ir sveiki ir sekasi.


wink.gif suprantu situacija, kad labai apmaudu, jog kazkam sekasi, o man ne ir mano maldos neisklausomos, taciau jei ziureti katalikiskai tai lygindami ir teisdami, kodel vienam sekasi, o man nesiseka, nors as kazkuo geresnis, jau elgiames ne katalikiskai ir jau darome nuodeme, cia ir isivelia didziausias kazusas, kuris is esmes yra ne kas kitas kaip nuodeme objektyviai paemus-kitu teisimas, kiti blogesni, o jiems sekasi, as geresnis ir man nesiseka. Niekada turtingu nebus tas, kuris skaiciuos kitu pinigus. Plius, melstis geriausia uz kitus, tada ir mums laselis galbut nukris. Negandos ir nesekmes ant galvos siaip nekrenta, galbut turite karminiu skolu arba esate prisiveike praejusiame gyvenime, galbut ir siam klaidu pridaryta, uz kurias dabar tenka moket. Niekada niekas neateina siaip sau, turbut buvo uztarnauta, tik dar nezinote, nesuprantate uz ka. Prakeikimo ir nuziurejimo varianto taip pat negalima atmesti, bet jie taip pat nelimpa prie energetiskai sveiku ir stipriu zmoniu, vadinasi uz kazka, kazkas Jus galejo prakeikti arba linketi Jums blogo. Siaip sau niekas nevyksta, energija is niekur neatsiranda ir niekur nedingsta. Cia kaip elementariojoj fizikoj ar chemijoj.

Visu pirma, melsti reikia ne sau.
Antra, melsti reikia nuosirdziai ir neteisiant, nelaukiant, kol pildytis ims.
Trecia, maldos tikslas negali ir neturetu buti buitinis ir baigtinis. Prasykite ne sveikatos, o apvaizdos apreiskimo ir galios suprasti uz ka Jums skirta liga, tada galesite istaisyti priezastis, o ne pasekmes. Prasykite galimybes suprasti priezastis, pasekmes pasikeis savaime, kai zinosite ka tvarkyti ir ka keisti gyvenime.

Cia kol kas... Tik pasvarstymai is to, ka rasote Jus...
Papildyta:
QUOTE(Amariliai @ 2014 05 07, 22:55)
Dabar aiškiau. Pirma, tai Jūsų negatyvi nuostata į kitus žmones, kurie yra tokie pat mylimi Dievo vaikai ir Jo paties kūriniai, kodėl juos teisti ir jų nemėgti? Ar mes turime tam teisę? Nebūtina deklaruot meilės žmonijai, jei jos nėra, nu bet ir priešingas dalykas duoda pasekmes. Ar negalite būti neutrali kitų Dievo kūrinių atžvilgiu? Čia pirma priežastis, kodėl nesiseka.
Antra, Dievas nėra Kalėdų senelis ir nevykdo aklai mūsų užsakymų, taip pat tai nėra pageidavimų koncertas.
Trečia - paryškinau Jūsų sakinį, Jūs meldžiatės kaip atlikdama formalumą, statuso "katalikė" patvirtinimui. O Dievui nežinau ar rūpi formalumai, čia daugiau žmonių prisigalvota. Širdies reik ten dėt, pamirškite momentui, kad esate katalikė, tiesiog eikite į atvirą kontaktą su Dievu. Ir nejuodinkite kitų, tai nuodėmė.
Vat čia irgi yra mano asmeninė niekuo neparemta ir neargumentuota nuomonė, bet gal padės.
Tikrame dvasingume, nepriklausomai nuo religijos, visada yra pagalba kitam ir rūpinimasis kitu, bet ne teisimas aplinkinių ir nematymas savęs kaip pačios pačiausios. Nu tingiu grynai ieškot, bet yra Biblijoj parašyta apie kaip tik tokį variantą. Naujam testamente.
Ir dar vienas dalykas: kartais sunkumai mums yra duodami vien tam, kad ištvertume juos oriai ir sąžiningai prieš save, prieš pasaulį, prieš Dievą. Bet man neatrodo, kad tai Jūsų atvejis.


Sakau jau kelinta karta. Rasom knyga smile.gif))))
Atsakyti
nu tai va. bedieviai, narkomanai, vagys, visokie dar... neitiketinai laimingi zmones, kur jau cia. Tokiais tampama grynai is laimes.
Ironizuoju.
Tiek katalikybej, tiek kitose religijose, visur akcentas yra kito atjautoj. negalit atjausti narkomano ir vagies? Empatijos nera vadinasi, negalit suprasti kito, jei jo kelias sitam gyvenime kitoks. O emocini intelekta galima ugdyti, jei nera jo kaip duotybes. kaip jus i pasauli, taip pasaulis i jus ir Dievas gali siusti pagalba visokiais budais, nu bet jei vien laimingi nieksai aplink, tai per kur ta pagalba ateis? Dievas turi nusileist nuo debesies? Man asmeniskai nenusileidzia.
Papildyta:
QUOTE(Taro_kortos @ 2014 05 07, 23:02)
Sakau jau kelinta karta. Rasom knyga smile.gif))))


Nu. Reik pavadinima sugalvot. Sian isvis darba toki dariau visa diena beveik, turejau tylet ir but salia. Sudejau kortas vienam zmogui, tas perskaite ir sako "vaziuojam rata aplink Lietuva, paskui pas mane pabusim, su salyga, jei duosi man patylet, pati patylesi ir duosi ramiai pagalvot apie viska, bet turi but salia". Tiek susikaupe pasneket dabar biggrin.gif


ai dar prisiminiau apie nuodemiu atleidima viena dalyka, kur nei juoktis, nei verkti. Yra tokia knyga, Dostojevskio parasyta "Nusikaltimas ir bausme". Mano mylimas rezisierius Gintaras Varnas pagal ja pastate spektakli 2004 metais (oi man jau ten diplominnio vadove buvo uzdraudus v aiksciot, nes sake tiek ten ieini, kad neparasysi darbo, iseisi is proto, bet meile teatrui nugalejo visvien). Tai pats Varnas scenariju sustate, tai nezinau tiksliai, ar pats Dostojevskis taip parase, ar cia Varno sudetas sakinys, bet Raskolnikovo kaimynas uz sienos, kuris girdejo visas jojo snekas su savo sazine, pasake: "ai nu baisiai cia, uzmuse bobute, padarys daug geru darbu ir viskas issilygins". Vienintele vieta, kur man buvo juokinga per asaras, eina sau. Bet gal tame yra tiesos biggrin.gif Tai tu geru darbu kaip ir pridera imtis, jei ne viskas gerai su sazine biggrin.gif Reiskias taip..... ispirkt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amariliai: 07 gegužės 2014 - 23:31