Įkraunama...
Įkraunama...

Liaudiški receptai

QUOTE(Tyna4 @ 2009 01 14, 11:26)
Tai niekas nezinot kokiu receptuku,imuninej sistemai stiprinti?

Imbieras, citrina ir medus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 01 14, 19:50)
Imbieras, citrina ir medus  mirksiukas.gif

Aciu aciu-reiks pabandyt mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyna4 @ 2009 01 15, 11:37)
Aciu aciu-reiks pabandyt mirksiukas.gif  thumbup.gif

Nėr už ką mirksiukas.gif Aš ir bandysiu, vakar teta davė paragauti, tai po šaukštelį kiekvieną dieną galima suvalgyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dowiliuke: 15 sausio 2009 - 13:07
QUOTE(dowiliuke @ 2009 01 14, 19:50)
Imbieras, citrina ir medus  mirksiukas.gif

girdėjau,kad labai geras dalykėlis,tik dar pati neišbandžiau blush2.gif
Atsakyti
As nerandu kur pirkti imbiero doh.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinarija @ 2009 01 15, 17:06)
As nerandu kur pirkti imbiero doh.gif

Teta mano tai "Norfoj" pirko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 01 15, 19:16)
Teta mano tai "Norfoj" pirko  mirksiukas.gif


Reikes paziureti ir man tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyna4 @ 2009 01 14, 13:26)
Tai niekas nezinot kokiu receptuku,imuninej sistemai stiprinti?

Kazkas jau rase, kad efektyvus budas imuniteta stiprinti, tai sultys is alijosiaus ir morku. 1/3 - alijosiaus sulciu ir 2/3 morku. Skanu, pati isbandziau. Del veiksmingumo nieko negaliu pasakyti, nes pati jau kokius 5 metus nesirgau.
Atsakyti
QUOTE(delfinarija @ 2009 01 15, 17:28)
Reikes paziureti ir man  tada smile.gif

Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamusik @ 2009 01 15, 19:50)
Kazkas jau rase, kad efektyvus budas imuniteta stiprinti, tai sultys is alijosiaus ir morku. 1/3 - alijosiaus sulciu ir 2/3 morku. Skanu, pati isbandziau. Del veiksmingumo nieko negaliu pasakyti, nes pati jau kokius 5 metus nesirgau.

Tai va,kad neturiu as alijosiaus schmoll.gif ,o cia UK nemaciau pirkt doh.gif
Atsakyti
Parasysiu dar viena receptuka kosuliui palengvinti (atiprasau jei pasikartosiu, bet lyg ir neradau tokio temoj), pati tokiu budu bronhita isgydziau be antibiotiku:
reikia paimti degtines, medaus ir sviesto, proporcijos: pvz po 1 arbatini sauksteli (uzteks net keliems kartams), gerai ismaisyti iki vientisumo, ir itrinti krutine. (as po itrinimo dar tiepiau siek tiek ir siltai vyniojau ant virsaus dar uzdejus koki merliuka +celofana+vilnoni salyka, kad geriau susiltu). kadangi niekur nereikejo, vaiksciojau taip visa diena, galima tiesiog nakciai pasidaryti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2009 01 23, 22:29)
Parasysiu dar viena receptuka kosuliui palengvinti (atiprasau jei pasikartosiu, bet lyg ir neradau tokio temoj), pati tokiu budu bronhita isgydziau be antibiotiku:
reikia paimti degtines, medaus ir sviesto, proporcijos: pvz po 1 arbatini sauksteli (uzteks net keliems kartams), gerai ismaisyti iki vientisumo, ir itrinti krutine. (as po itrinimo dar tiepiau siek tiek ir siltai vyniojau ant virsaus dar uzdejus koki merliuka +celofana+vilnoni salyka, kad geriau susiltu). kadangi niekur nereikejo, vaiksciojau taip visa diena, galima tiesiog nakciai pasidaryti. 4u.gif

Mano mažei vien tik įtrinimas degtine padeda nuo kosulio mirksiukas.gif
Atsakyti