Įkraunama...
Įkraunama...

Liaudiški receptai

QUOTE(delfinarija @ 2008 11 22, 11:49)
labas,o vanduo turi buti verdantis ar vesus?

Na nemanau, kad verdantis unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,gal kaunietės gali parašyt,kur perkat tą cukruotą imbierą kubeliais,nes aš kaip ne kaunietė nelabai žinau kur jo ieškoti.Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinarija @ 2008 11 22, 10:49)
labas,o vanduo turi buti verdantis ar vesus?

Na, jei parašyta "viską užplikyti 1 l vandens", tai reiškia verdančiu mirksiukas.gif .

QUOTE(emma @ 2008 11 25, 09:56)
Sveikos,gal kaunietės gali parašyt,kur perkat tą cukruotą imbierą kubeliais,nes aš kaip ne kaunietė nelabai žinau kur jo ieškoti.Ačiū 4u.gif

Turėtų būti "Skonis ir kvapas" arba "Gurmans" parduotuvėse 4u.gif .
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Mes slogą gydom paleistuvės sultimis, įsilašini kelis lašiukus ir iščiaudai visus brudus ;
dar naudojam alijošiaus sultis : slogai - lašinti į nosį
plaukams - ištrinu išplautus plaukus, rezultatas nebeslenka, žvilga, bet reik ne dažnai tepti;
votims - galima sultyse suvilgytą vatą dėt ant voties arba alijošiaus gabaliuką ir užklijuot, nebeišauga votis thumbup.gif
čia mano išbandyti receptukai ax.gif
Atsakyti
o kaip nenaudojant vaistukų numušat temperatūrą g.gif
Atsakyti
Sveikuciukes,
Nezinau,gal jau raset,neturiu laiko skaityt,nes mazoji serga,bet man laaaabai reikia kokio receptuko imuninei sistemai stiprinti.
Aciu is karto wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinarija @ 2008 11 22, 11:49)
labas,o vanduo turi buti verdantis ar vesus?

verdanciu vandeniu viska užpilu, kaip atvesta, nukošiu ir duodu gerti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2008 12 17, 01:44)
Mes slogą gydom paleistuvės sultimis, įsilašini kelis lašiukus ir iščiaudai visus brudus ;
dar naudojam alijošiaus sultis : slogai - lašinti į nosį
                                            plaukams - ištrinu išplautus plaukus, rezultatas nebeslenka, žvilga, bet reik ne dažnai tepti;
                                            votims  - galima sultyse suvilgytą vatą dėt ant voties arba alijošiaus gabaliuką ir užklijuot, nebeišauga votis  thumbup.gif
čia mano išbandyti receptukai ax.gif


O kaip tas alijošiaus sultis išgaut, na į nosį, tai nedaug reik, daug maž aišku, bet plaukams, tai reik visai daug. Kaip tą alijošių paruošt?. Turiu namie alijošiaus, bet nesugalvoju kaip panaudot.

Mes alijošium tepam vaikams įkastas uodų vietas, laiku patepus, neniežti ir netinsta thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2009 01 08, 10:21)
O kaip tas alijošiaus sultis išgaut, na į nosį, tai nedaug reik, daug maž aišku, bet plaukams, tai reik visai daug. Kaip tą alijošių paruošt?. Turiu namie alijošiaus, bet nesugalvoju kaip panaudot.

Mes alijošium tepam vaikams įkastas uodų vietas, laiku patepus, neniežti ir netinsta thumbup.gif .


Kadangi pas mane jau didelis alijošius, beje jis pasižymi gydomosiomis savybėmis kai yra ne jaunesnis kaip 3 metų, ir prieš naudojant turi būt nelaistytas 5 dienas; tai paprasčiausiai nusipjaunu lapą, perpjaunu ji išilgai ir tiesiai juo trinu į išplautą galvą.anksčiau išspausdavau į stiklinę, bet nebenoriu terliotis, tai tiesiai trinu į galvą. labai lengvai išsispaudžia, nes lapai labai sultingi.
Atsakyti
Mano mergaitei kai stiprei kosejo gydytoja israse inhaliaciju,tai dabar kai prasideda slogos visada darom smile.gif ipilu i karsta vandeni arbatmecio aliejaus ir kvepuoja smile.gif man atrodo,kad padeda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinarija: 13 sausio 2009 - 18:48
Tai niekas nezinot kokiu receptuku,imuninej sistemai stiprinti?
Atsakyti