Įkraunama...
Įkraunama...

Liaudiški receptai

QUOTE(Mintibutė @ 2008 02 08, 00:27)
nuo kosulio maziausiams labai padeda i misinuka/pienuka idetas saukstelis medaus



Ir dar gerai padeda truputelis sodos i piena su medus. daug greiciau vaikas pradeda atsikoseti smile.gif
Atsakyti
Sveikos,gal žinot kokį natūralų imun.stiprinimo būdą?visos temos neturiu kada skaityt ax.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Depresyja @ 2008 04 18, 13:05)
Sveikos,gal žinot kokį natūralų imun.stiprinimo būdą?visos temos neturiu kada skaityt ax.gif ačiū 4u.gif


Imunitetui stiprinti gerai medus+imbieras; dar darau: smulkiai supjaustau svoguna ir česnaka ir truputi uzpilu aliejum (sita kosyte ant duonos uztepu ir desra uzdengiu smile.gif ). Taip pat kasdien pieno su medum duodu.
Atsakyti
[CODE][/CODE]
QUOTE(Depresyja @ 2008 04 18, 14:05)
Sveikos,gal žinot kokį natūralų imun.stiprinimo būdą?visos temos neturiu kada skaityt ax.gif ačiū 4u.gif

sveikute, zinau toki nebloga recepta smile.gif mano mergyte sirgdavo istisai,tai galiu pasakyt kad padejo. esam sugere daug visokiausiu imuniteta stiprinanciu vaistu ir skiepu, bet deja nieko... buvau pavargus, nuo istisai nesibaigianciu ligu verysad.gif o apie dukryte net nekalbu, net kepenys buvo sustreikave nuo tokio kiekio vaistu doh.gif pradejau dometis liaudiskais receptais smile.gif siulau ir jums pabandyti smile.gif [QUOTE]reikia 5 lauro lapu, 5 gvazdikeliu, cinamono saukstelio, imbiero gabaliuko ir medaus. imbiero tai daug nededu, kad nesijaustu kartumas. viska uzplikyti 1 litru vandens. mano maze labai megsta ir geria kaip kompota, geriam ir mes su vyru smile.gif tikrai skanu mirksiukas.gif ir labai stiprina imuniteta. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti

Čia irgi imunitetui stiprinti;

0,5 l. medaus
0,5 l. raudono vyno (aš pirkau gruzinišką, kad nebūtų spirito)
4 citrinos.

Citrinas švariai nuplovus smulkiai supjaustyt ir viską sumaišyt. Laikyt šaldytuve ir po valgomą šaukštą vieną kart dienoj.

Kitą sykį darysiu mažesnį kiekį-labai daug gaunasi. Bet skanu kaip thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 07 11, 07:18)
Čia irgi imunitetui stiprinti;

0,5 l. medaus
0,5 l. raudono vyno (aš pirkau gruzinišką, kad nebūtų spirito)
4 citrinos.

Citrinas švariai nuplovus smulkiai supjaustyt ir viską sumaišyt. Laikyt šaldytuve ir po valgomą šaukštą vieną kart dienoj.

Kitą sykį darysiu mažesnį kiekį-labai daug gaunasi. Bet skanu kaip  thumbup.gif

Turbut vaikams nelabai tinka si priemone ax.gif As nesirysciau savo vaikui duoti vyno.
Atsakyti

Aš irgi taip galvojau, bet juk po šaukštą per dieną. Jei vaikiukas mažesnis-po arbatinį šaukštelį. Dėl to ir vyną rinkausi natūralų, be spirito.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2008 07 11, 12:10)
Turbut vaikams nelabai tinka si priemone ax.gif As nesirysciau savo vaikui duoti vyno.

kokios jus idomios g.gif juk visi homeopatiniai lasiukai spiritiniai lotuliukas.gif nuo vieno saukstelio nieko vaikuciui nenutiks. juk tas pats umkoloras ar infliucidas su spiritu.
Atsakyti
adelės karaliūnaitės IEVOS tepalas veikia kaip zuikio taukai
nuo kosulio lygiom dalim: smulkintas svogūnas, medus, citrinos sultys

darugė prasidėjus sausam kosuliui ištepa nugara ir krutine medum, užkloja plėvele maikyte ir nakčiai, greit pramuša ir gerai suveikia smile.gif
Atsakyti
O musu maziuke apsiveme nuo pieno su medumi...nors pries tai buvo ragavus medaus... g.gif
Atsakyti
[quote=ūlkyte,2008 05 31, 12:23]
[CODE][/CODE]
siulau ir jums pabandyti smile.gif [QUOTE]reikia 5 lauro lapu, 5 gvazdikeliu, cinamono saukstelio, imbiero gabaliuko ir medaus. imbiero tai daug nededu, kad nesijaustu kartumas. viska uzplikyti 1 litru vandens. mano maze labai megsta ir geria kaip kompota, geriam ir mes su vyru smile.gif tikrai skanu mirksiukas.gif ir labai stiprina imuniteta. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
[/quote]
Reikes ir man pabandyti ax.gif
O as daraiu su imbieru taip:
i stiklainiuka supjausciau imbiera, idejau cukraus ir ant virsaus isspaudziau citrinos sulciu... palaikiau truputi ir viskas paruosta mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=ūlkyte,2008 05 31, 13:23]
[CODE][/CODE]
sveikute, zinau toki nebloga recepta smile.gif mano mergyte sirgdavo istisai,tai galiu pasakyt kad padejo. esam sugere daug visokiausiu imuniteta stiprinanciu vaistu ir skiepu, bet deja nieko... buvau pavargus, nuo istisai nesibaigianciu ligu verysad.gif o apie dukryte net nekalbu, net kepenys buvo sustreikave nuo tokio kiekio vaistu doh.gif pradejau dometis liaudiskais receptais smile.gif siulau ir jums pabandyti smile.gif [QUOTE]reikia 5 lauro lapu, 5 gvazdikeliu, cinamono saukstelio, imbiero gabaliuko ir medaus. imbiero tai daug nededu, kad nesijaustu kartumas. viska uzplikyti 1 litru vandens. mano maze labai megsta ir geria kaip kompota, geriam ir mes su vyru smile.gif tikrai skanu mirksiukas.gif ir labai stiprina imuniteta. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
[/quote]

labas,o vanduo turi buti verdantis ar vesus?
Atsakyti