Įkraunama...
Įkraunama...

BIODERMA gydomoji kosmetika

QUOTE(egluciukas @ 2008 04 17, 14:29)
As eucerino turiu creme -gel . Man netiko. Galiu padovanoti  4u.gif



o kas netiko? unsure.gif labiau bere, sausino oda, ar kas?
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 04 17, 13:35)
o kas netiko? unsure.gif  labiau bere, sausino oda, ar kas?

parasysiu tau i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2008 04 17, 13:20)
aš kažkada žiūrėdama ta patį pagalvojua...nes jau raukšlytės tokios, grynai iš sausėjimo... unsure.gif  bet ir skinorebn ir AKN kremuko tikrai geriau kartu nevartot, ar nea? bet kada man tą drėkinamąjį tept, kai du kartus per diena tepi skinoren? kai matau kad labai sausa, patepiu sensibio forte...

gali daryti taip - patepti AKN, o kita karta - tepti drekinanti krema, jam susigerus - ant spuogeliu, berimu - skinoren
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 04 17, 17:28)
gali daryti taip - patepti AKN, o kita karta - tepti drekinanti krema, jam susigerus - ant spuogeliu, berimu - skinoren

dekui uz patarima...o kaip manai jei taip kaip tu nurodei, daryciau ryta AKN, o vakare drekinamaji su skinoren?
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2008 04 17, 21:58)
dekui uz patarima...o kaip manai jei taip kaip tu nurodei, daryciau ryta AKN, o vakare drekinamaji su skinoren?


tai gali ir taip daryti, tik manau reiketu apsaugos 4u.gif
Atsakyti
o kaip su sebium ? jau saulutes vis daugėja, kosmetoplogė perspėjo, kad riektų pasisaugoti saulės su šiomis priemonėmis , minėjo, kad vasarėjant, reiks pakeisti į kažkokias kitas taip apt iš biodermos ? nes aš taip apt jau užsimaniau AKN smile.gif visgi yra tų vietų kur daugiua spuogelių meta,o jų taip neisnori ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Siaki @ 2008 04 18, 12:15)
o kaip su sebium ? jau saulutes vis daugėja, kosmetoplogė perspėjo, kad riektų pasisaugoti saulės su šiomis priemonėmis , minėjo, kad vasarėjant, reiks pakeisti į kažkokias kitas taip apt iš biodermos ?  nes aš taip apt jau užsimaniau AKN smile.gif visgi yra tų vietų kur daugiua spuogelių meta,o jų taip neisnori  ax.gif


tai naudok nakciai
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 04 18, 12:02)
tai gali ir taip daryti, tik manau reiketu apsaugos  4u.gif

o ką tu pasiūlytum? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2008 04 18, 14:55)
o ką tu pasiūlytum?  rolleyes.gif


neostrata exuviance kremine pudryte is grozio ir terapijos centro arba universiteto 2 vaistines - yra net 8 atspalviai arba bernard cassiere kremas su spalvyte - sothys centre
Atsakyti
Niu va nusipirkau AKN smile.gif labai primena, panašų turėjau prieš du metus Dercome Activ su 10proc AHA rugštimis.
Bet su AKN po pirmos nakties pajutau, kad jei spuogai kylantys, jie nebekyla..."nesirpsta" mažina....džiugu smile.gif
o dar klausiau vaistininkės dėl apsaugos, sako, kad šitas kremukas su apsauga ale jau 13-14 faktorius kažkur... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Tiffany @ 2008 04 18, 18:28)
neostrata exuviance kremine pudryte is grozio ir terapijos centro arba universiteto 2 vaistines - yra net 8 atspalviai arba bernard cassiere kremas su spalvyte - sothys centre

sorry už mano neišprusimą, bet ar visos pudros būna su apsauga, ar tik tam tikros ?
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2008 04 21, 09:46)
Niu va nusipirkau AKN smile.gif labai primena, panašų turėjau prieš du metus Dercome Activ su 10proc AHA rugštimis.
Bet su AKN po pirmos nakties pajutau, kad jei spuogai kylantys, jie nebekyla..."nesirpsta" mažina....džiugu smile.gif
o dar klausiau vaistininkės dėl apsaugos, sako, kad šitas kremukas su apsauga ale jau 13-14 faktorius kažkur... g.gif
Papildyta:

sorry už mano neišprusimą, bet ar visos pudros būna su apsauga, ar tik tam tikros ?


pirmoji yra gydomoji, antra - kosmetine prieziuros priemone, pirmoji taikrai zinau su spf, o antra - jau neprisimenu doh.gif
Atsakyti
čia apie pudryte? o kuria tu naudoji? g.gif
Atsakyti