Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus lytis

Man genetike 13 sav. pasake kad bus berniukas, ir nuotrauka turiu tu visais matomais vyriskais atributais mirksiukas.gif
Atsakyti
Man vakar, kai buvo lygiai 24 savaites gine pasake, kad mergaite iki to laiko vis neparodydavo... thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
20 svaiteliu
Atsakyti
as suzinojau 22 savaiciu smile.gif
Atsakyti
Man pasake 19 savaitei, kad berniukas. Bet kazkodel visi aplinkinei spelioja kad bus mergaite, tai suzinosiu tiksliai kai gims biggrin.gif
Atsakyti
su pirmu vaikučiu kai šviete..tai 17-ta sav pasake kad berniukas...tai atspejo...o dabar dar nesviete..po men svies..tai jau labai sesytes ax.gif noretume
Atsakyti
man pasake tik apie 30 savaiciu, nes iiki tol nemate verysad.gif bet ir tai labai sunkiai iziurejo, tryne maige gal pusvalandi- ir tada:- va va, mergaite, tikrai biggrin.gif tikiuosi nemelavo ax.gif
Atsakyti
tai žinoti lytį iki 20 savaitės, tai turbūt reikia darytis echo su 2D ar 3D aparatu? nes man su paprastu 19- kos savaičių dar nieko nematė .... o taip jau norėtųsi žinoti kas bus. Nors sakau , kad nesvarbu ,ir mergytė gerai ir berniukas, bet va norisi žinoti smile.gif
Atsakyti
32 sav suzinojom, kad berniuko laukiames, nors lb nenorejo pasirodyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jogle @ 2009 05 04, 16:59)
Man genetike 13 sav. pasake kad bus berniukas, ir nuotrauka turiu tu visais matomais vyriskais atributais mirksiukas.gif


O pas kokia ginetike buvai? Cia Vilniuje Santariskese? apie 13 sav. as irgi planuoju ten nuvykti... jei nesunku parasyk cia arba i az. daktares pavarde.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Su pirmu nestuke.gif pajauciau judesius nuo 4men rolleyes.gif , o su antru jau 18 savaiciu, o dar jis vis drovisi.. ax.gif Gal todel, kad priaugau daug svorio g.gif
Atsakyti
Man velai pamate.. 32 savaite, nes bachuras slapukas buvo tongue.gif bet siaip kiek zinau apie 20-ta savaite galima pamatyti.. cool.gif
Atsakyti