Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

antra karta gimdymas velavo 9 dienas..ir patikekite - niekas nepadejo. Isbandziau galybe naturaliu skatinimo priemoniu..o pagimdziau vistiek 9 dienomis veliau..sako nepernesiojau- vadinasi..viskam savas laikas
Atsakyti
man irgi terminas ant nosies, su pirmu nieko nebandziau ir su situ nebandysiu, ti kad labai jau nenoriu pernesiot verysad.gif labai kazkaip baisu doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Man dar iki termino liko 2 d., bet as ziauriai nenoriu ir bijau pernesioti, beto tikrai nenoriu jokio cezario... Na bet va si sestadieni njuo ryto labai pradejo daznai apsitraukineti gimda ir kuo toliau tuo dazniau, bet kas juokingiausia man visai neskaudejo smile.gif bet del tu apsitraukimu nuvariau i klinikas, ten pamatavo tonus ir daktare net nustebo kaip man neskauda, nes rodo stiprius saremius kas 2 min. na ka greit i gimdykla, ten paziuri kad kaklelis net neatsidares ir kietas... zodziu toliau veikla rodo kas min. taip visa nakti... aisku po patikrinimo pradejo kraujas begti ir kaklelis per nakti vos 1 cm... ir as jau taip tikejausi kad iki kitos dienos pietu turesiu maziuka... bet deja prileido analgetiku, veikla aprimo kaklelis vos 1,5 cm... sad.gif tipo parosiamieji... ir va dabar vyra kankinu ir namie tvarkaus ir vaikstau o kaip nk taip nk, tik kas koki pusvalandi susitraukineja gimda sad.gif nebeisivaizduoju kaip maziuka prikalbint eit lauk ... sad.gif
Atsakyti
kalbink nekalbinusi, vis tiek savaip vaikas pasielgs hihihi.gif
Atsakyti
As jau ir vakar ir siand sampano geriau ir ananasu valgiau ir smileysex.gif bet kolkas nieko, tik laukimas rolleyes.gif nesinori pernesioti, bet cia jau kaip gamta duos unsure.gif
Atsakyti
norejau padekoti uz perskaitytus patarimus/pabandymus ir pasidalinti savo patirtim del tu skatinimo budu ax.gif
taigi nezinau ar sutapimas, bet nebuvo jokiu artejancio gimdymo pozymiu, 40 su trupuciu savaite ir po pabendravimo su vyru, po triju valandu prasidejo saremiai. Galvojau net kad cia prisigalvoju, bet vis stiprejo ir po triju valandu isvaziavom i ligonine, ir dar po triju jau turejau leliuka biggrin.gif man suveike thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kaar @ 2010 05 01, 12:21)
norejau padekoti uz perskaitytus patarimus/pabandymus ir pasidalinti savo patirtim del tu skatinimo budu  ax.gif
taigi nezinau ar sutapimas, bet nebuvo jokiu artejancio gimdymo pozymiu, 40 su trupuciu savaite ir po pabendravimo su vyru, po triju valandu prasidejo saremiai. Galvojau net kad cia prisigalvoju, bet vis stiprejo ir po triju valandu isvaziavom i ligonine, ir dar po triju jau turejau leliuka  biggrin.gif man suveike  thumbup.gif

super thumbup.gif
nu reiks man sivakar MB lauzt vel, gal pades blush2.gif
Atsakyti
Kiek belauziu as savaji tiek nieko sad.gif o jau 40 sav. ir 3 dienos sad.gif va snd sampes atsigeriau tai bent jau kamstis eina smile.gif
Atsakyti
O man smileysex.gif manau padejo, nes ta pacia nakti prasidejo pirmieji saremiai, aisku jie jau trecia diena nereguliarus ir turiu tik 1cm, bet vis sis tas blush2.gif laukiam toliau doh.gif
Atsakyti
Man padėjo ilga distancija po miškelį, nuėjau /nukrypavau kaip antis/ nedideliu tempu kokius 5 km, nežinau, ar būtent tai, bet naktį nubėgo vandenys ir viskas toliau vystės žaibiškai 4u.gif
Atsakyti
Man nuo pat nestumo pradzios prognozavo dideli vaika, tad bijodama pernesioti ir noredama naturaliai gimdyti nuo 37 sav pradejau gert avieciu lapu arbata, per diena vaiksciodavau bent po 2 val. Per paskutini apsilankyma pas savo akusere gavau draugiska patarima, kad jeigu nenoriu pernesioti, vienintelis saugus ir efektyvus budas yra smileysex.gif Nezinau, kas suveike, bet pagimdziau suneli 39 sav ir 1 d. Ir jis tikrai buvo didelis - 3950g, 56 cm. Baisu ir pagalvot, jei buciau pernesiojus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suzy InLove: 07 gegužės 2010 - 08:16
siaip galiu patvirtinti, jog seksas tikrai padeda:))
po jo man kamstis isejo, ir gimdos kaklelis jau 2-3cm prasiveres...(kitadien tikrino) ir dar gydytoja sake, jog ilgi pasivaiksciojimai tikrai padeda ir vaikutis tikrai geriau isistatys i mazaji dubeni, daugiau praples gimdos kakleli.
tai eisiu vel vakare pasivaikscioti, tai gal jau isvyksiu gimdyti:))
Atsakyti