Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

Buvo vasara, su vyru išvažiavome į turgų,prisipirkome doh.gif braškių.Grįžusi namo sutvarkiau uogas,pavargau doh.gif ,bet kadangi jau labai norėjau gimdyti lotuliukas.gif ,tai dar ir namus susitvarkiau.Ryte atsikėlus nubėgo vandenys ax.gif .
Atsakyti
na o man suveike sampanas ir smileysex.gif biggrin.gif ankstyva ryta nubego vandenys, bet saremiai neprasidejo iki pietu, kol nesumasciau pabegiot laiptais biggrin.gif nezinau, ar tie laiptai taip padejo, bet kaklelis pakankamai greitai atsidarinejo thumbup.gif
Atsakyti
Bandziau visus is eiles skatinimo budus (vonia, smapanas, seksas, laipiojimai laiptais, netgi sokinejau blush2.gif )
Pagimdziau 8 dienos po termino. Tai taip ir nezinau ar cia skatinimasis ar leliukas jau pats sumaste pasibelsti.
Atsakyti
As labai megstu vonia, bet ji niekuo man negelbejo...vistiek teko su skatinamaisiais gimdyt..tai zodziu del vonios sakyciau jinai nieko nepadeda... blush2.gif
Atsakyti
Su antru vaikuciu is vakaro lipau kopeciom i antra statomo namo auksta, kad nufotografuot, kaip atrodo vaizdas. Nakti nubego vandenys. Gime rik tik pagal nustatyta termina. Tai dariau ne specialiai, turbut jau laikas buvo. Dabar nieko nedarau specialiai, kad pagreitint. Terminas vasario pirma, dar yra laiko, aisku, norisi anksciau.
Atsakyti
QUOTE(gelika @ 2010 01 12, 17:14)
is vakaro lipau kopeciom i antra statomo namo auksta, kad nufotografuot, kaip atrodo vaizdas. Nakti nubego vandenys.


Su antru sūnum ir laiptais laipiojau, ir langus valiau, ir ananasus graužiau ir kt būdus bandžiau blush2.gif , o vaikiukas gimė lygiai 41 sav 4u.gif
Atsakyti
as irgi jau is savos patirties galiu pasakyt kad neveikia tie naturalus budai... nei ananasai, nei sampanas, nei vyras, nei laipiojimas laiptais (41 sav i 15 auksta parpuskavau ir niekas nieko nesureagavo), nei pritupimai, nei astrus maistas, nei ilgi pasivaiksciojimai, nei karstos vonios, nei speneliu dirginimas... ryt guldo i ligonine. turbut skatins. ech. visai nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
Man dar kelios dienos iki termino, jau taip ikalbineju, kad gyventojas pilvelio issikrapstytu, bet jis vis laukia... skuba letai... nei ananasai ir avieciu lapu arbata, nei sexas... nei tvarkymosi manija...nei bala zino kas... nepadeda, heh....laukiam smile.gif
Atsakyti
Nepadejo nei vienas cia isvardintas budas schmoll.gif Tik po dangalu atidalinimo po daugiau nei paros pradejo iseidineti kamstis ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Išbandžiau kone visus čia minėtus būdus, tačiau niekas nepadėjo. Mano angeliukas pilvelyje užsibuvo net daugiau nei savaitę po termino unsure.gif
Atsakyti
As tai net ir nezinau kas tiksliai padejo. Buvau susitarusi su gydytoja, tai i termino pabaiga buvo pora nemaloniu apziuru, po kuriu pradejo eiti kamstis. Labai nemonerau pernesioti vaiko, bijojau skatinamuju, nenorejau cezario. Bent jau man, tai seksas tikrai padejo skatinti gimdymo pradzia. Pora naktu sunkiai miegoti sekesi del parengiamuju saremiu... smile.gif O trecia diena jau teko vaziuoti i gn., nes saremiai stiprejo, nors reguliarus nebuvo, bet, kai perejo i nugara, tai abejoniu nebeliko. Buvo 5 dienos praeje po termino. Po pietu i ligonine nuvaziavom, o vakare leliukas jau buvo su manimi smile.gif
Atsakyti
Man irgi terminas jau cia pat ax.gif
Norejau paklausti kaip atrodo tas gleiviu kamstis? ax.gif
Man jau 3 dienos eina po truputi tasios balksvos gleives, o siandien jau radau ir tasiu rusvu gleiviu su rudu senu krauju, ar tai tikrai gali buti kamstis? Per kiek laiko jis iseina?
Kada mazdaug galiu tiketis gimdymo? rolleyes.gif Pasidalinkit patirtimi mirksiukas.gif
Atsakyti