Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymo pradžios skatinimas - naturalūs būdai

isbandziau visus rastus internete ir cia skatinimo budus niekas nepadejo po 2 sav pernesiojimo iskrapste su skatinamaisiais verysad.gif
Atsakyti
Manau padeda fizinis kruvis smile.gif As va savaite iki termino pasivaiksciojau karsta diena 8 km ir kita diena jau supavau kudikeli biggrin.gif Gal ir sutapimas...
Atsakyti
vaikstau ir dirbu intensyviai jau trecia diena. jokio poveikio. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kate+++ @ 2010 07 03, 15:48)
o kiek to sampano galima isgerti kazin? smile.gif



Na nezinau ar tas sompanas tikrai padeda, isgeriau taurele ir nieko schmoll.gif , jug negersi viso butelio, kad prigerus i gymdyma nevaryt drinks_cheers.gif .

Manau cia kiekvienai nuo organizmo priklauso, vat man jau nuo 5 men susitraukinejimai, ir spazmuoja jau kaip visa men gan skausmingai ir i gala lyg maudzia, bet kaip niekas nevyksta taip ir neivyksta. Mano jauciu tokia dalia, kad naturaliai kaklelis neatsidaro, teks jauciu vel pernesiot pora sav, o taip veziuko norejos... verysad.gif Dar ir lyties kaip ir nezinom, tai jau taip laukiam ir niekaip nesulaukiam verysad.gif
Atsakyti
Man tie budai nepadejo, sampano tiesa nebandziau, kazkaip alkoholis ir vaikelis man nesuderinami atrodo... O kita - jokio poveikio biggrin.gif vaikelis gime 3 dienos po termino, matyt jei nenori gimti, ti niekaip jo neiskrapstysi lauk biggrin.gif
Atsakyti
Sampano as ir viena taure isgeriau, nes mazylis velavo 9 dienas, tai daugiau neisdrysau, sazine vos nesuede, o ir gimdyve su kvapeliu ne koks vaizdelis butu. Man gimdymas isibegejo is trecio karto- uzeidavo paruosiamieji, stiprus ir kas 4 min, kurie po 8-9 val praeidavo doh.gif Pries treciaji karta su vyru biskuti pasiskatinom ir paryciais pajutau nugaros maudima. Tada griebiau jauti uz ragu- sedau ant gimnastinio kamuolio ir pumpavau iki vidurdienio, vis dar neisikirsdama, kad jau tikrai gimdysiu. Tik puse dvieju dienos, kai jau staugiau per saremius, pasidaviau vyro maldavimam vaziuot i ligonine( nenorejau ten skubet, nes tik pries keleta dienu buvau israsyta is po pirmojo netikro aliarmo) Vnz, vos spejom- ligonineje buvom po valandos, o po dvieju- jau supavom suneli lotuliukas.gif
Atsakyti
nepadejo jokie liudiski skatinimai schmoll.gif kai jam buvo lemta tada ir atejo, savaite veliau negu buvo terminas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maukis2 @ 2010 07 16, 22:28)
nepadejo jokie liudiski skatinimai  schmoll.gif  kai jam buvo lemta tada ir atejo, savaite veliau negu buvo terminas smile.gif


As dabar pradedu skatintis smileysex.gif ir ilgokais pasivaiksciojimais bei namu tvarkymu... zesim ar suveiks doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritula @ 2010 08 06, 17:48)
As dabar pradedu skatintis  smileysex.gif ir ilgokais pasivaiksciojimais bei namu tvarkymu... zesim ar suveiks  doh.gif  doh.gif

aš nuo ryt pradėsiu - žiūrėsim, kambarioke lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Darjushka @ 2010 06 29, 22:57)
man labai padejo speneliu dirginimas, ar masazas - taip delnu is virsaus i apacia juos trynem. Vakare pora valandu masazuojau, nuejau miegot, o jau 6 ryto saremiai kas 13 minuciu kartojosi! Ir po to, jau gimdykloje, akusere patare masazuot - tai is tikruju is karto pilvukas sukieteja, gimda pradeda susitraukinet.

čia geriau nei ricina skamba lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tindiriushka: 07 rugpjūčio 2010 - 04:18
Pacios isbandyta ax.gif

Nuo astunto menesio atsidarymas buvo 2cm.
40ta savaite romantiskas vakaras su vyru - kita nakti isvaziava i GN (is sekmadienio i pirmadieni). Veikla sustojo atsidarius 3cm, isvaziavau namo. Palaipiojau laiptais kelias dienas - atsidarymas vis dar 3cm. Ketvirtadieni pries miega isgeriau puse taures sampano, o penktadienio ryta prasidejo veikla. 18val supavau ant ranku leliuka. Gal sutapimai, bet man atrodo, jog tie naturalus budai padejo. Gal del to, kad jau buvo kaklelis siek tiek prasiveres, tai geriau viskas veike g.gif
Atsakyti
As pagimdziau savaite veliau, bet su gydytojo pagalba (nuleido vandenis specialiai). Ne visus budus isbandziau, bet smileysex.gif ir pasivaiksciojimus, bei grindu plovimus, tai teko bandyti... Bet nieko. Kai gimdziau, labai letai atsidarinejo gimdos kaklelis, teko skatinti ir vaistais, taciau, kai jau vyko stumimo procesas, tai ir pats gydytojas pradejo masazuoti spenelius (truputi nejauku, kai vyras salia stovi, o gydytojas "skatina" kakleli atsidarineti naturaliu budu smile.gif). Bet tikriausiai sis skatinimo budas padeda (speneliu "sukinejimas"). Gerai zinojau apie ji, tik va, kazkaip kai jau gimdziau, visai sis budas buvo isgaraves is galvos...
Dabar liko iki gimdymo savaitele. Manau, kad si karta visus naturalius skatinimus prisiminsiu. Tik sampano gerimas manes kazkaip nezavi... Tai jo tikrai atsisakysiu...

Sekmes visoms.
Atsakyti
Pagimdziau 42+2, is liaudisku skatinimo priemoniu absoliuciai niekas nepadejo, nors bandziau beveik pora savaiciu biggrin.gif
Atsakyti