Įkraunama...
Įkraunama...

Kapų priežiūra

QUOTE(greta. @ 2007 04 20, 15:55)
sveikos

ka manot apie kapu  priziuretojus? nu kurie apsodina ir priziuri nuolat

aha, ir man idomu. kainos irgi domintu.
Atsakyti
Labas, temos neskaičiau, bet labai labai noriu paklausti. girdėjau kad yra tokių žolės sėklų, sako labai gerai kapinėse pasėti, tada būna maža graži žolytė, ji trumpa tai jos pjauti nereikia ir ji padaro kad neaugtų visokios piktžolės. Kur tokios galima įsigyti jei tokia yra?
Atsakyti
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 04 25, 12:45)

Būtent 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(greta. @ 2007 04 20, 15:55)
sveikos

ka manot apie kapu  priziuretojus? nu kurie apsodina ir priziuri nuolat

Na nežinau, man atrodo, kad jeigu jau ketinama samdyti kapų prižiūrėtojus, geriau būtų uždaryti kapus - uždengti akmens plokštėmis. Ir skoninga, ir priežiūros iš esmės nebereikia.
Atsakyti
gal žinot kur būtu Kaune pasmulkinti skaldelę, pernai nupirkom bet kuo tuoliau žiūrim tuo ji baisiau mums atrodo,labai stambus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(scorpioneeee @ 2007 04 25, 21:20)
Labas, temos neskaičiau, bet labai labai noriu paklausti. girdėjau kad yra tokių žolės sėklų, sako labai gerai kapinėse pasėti, tada būna maža graži žolytė, ji trumpa tai jos pjauti nereikia ir ji padaro kad neaugtų visokios piktžolės. Kur tokios galima įsigyti jei tokia yra?

Daug metų želdinu sodybas, bet tokių cūdų dar negirdėjau, kad žolė būtų nepjaunama. Ir dar piktžolių nepriimtų. Čia jau kažkas iš fantastikos srities. Ko gero teks kreiptis į x- failus. Žemėje tokių dalykų nebūna.
Kartą moteriškė pareiškė, kad jos sodo kaimynai turi nepjaunamą žolę. Nes kai nuvažiuoja savaitgaliais žolė visada tokia pati ir niekada nepjaunama. Taigi pasiūliau nuvažiuoti savaitės pradžioj, kai nuvažiavo ir pamatė kaimyną su žoliapjove lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 07, 17:44)
Taigi pasiūliau nuvažiuoti savaitės pradžioj, kai nuvažiavo ir pamatė kaimyną su žoliapjove  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 03 13, 16:59)
tiesa, pernai ant kapų buvau pakraščiu pasodinusi irgi galima sakyt senovinių gėlių - pajūrinių laibenių (lobuliarija) tai irgi labai įspūdingai išbujojo visą bordiūrą uždengdami, anyta kai matė kokie "špygiukai" buvo sodinami daigeliai tai negalėjo patikėti kokias jie pavirto vos po keleto savaičių biggrin.gif Taip pat gana atsparūs ir žydi visą sezoną iki vėlyviausio rudens, net ir padžiūvę gauna vandens ir atsitiesia thumbup.gif


aš irgi galvoju laibeniais pakraščius apsodinti, tik nežinau kokiais atstumais daigelius vieną nuo kito sodinti? ar 10 - 15cm neperetai? Kaip tu sodinai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolla @ 2007 05 09, 15:53)
aš irgi galvoju laibeniais pakraščius apsodinti, tik nežinau kokiais atstumais daigelius vieną nuo kito sodinti? ar 10 - 15cm neperetai? Kaip tu sodinai?  g.gif

Tikrai ne per retai - jie nerealiai plečiasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 05 09, 16:17)
Tikrai ne per retai - jie nerealiai plečiasi thumbup.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Gal galit patarti, kur nusipirkti skaldos kapams užpilti ir kiek maždaug kg reikia vienam kapui? Jei kapas po liepa, ar labai sudėtinga išrankioti nukritusius lapus iš tos skaldelės?
Atsakyti
Del skaldos ir man idomu... maciau senukuose, bet gal kur galima pigiau nusipirkti... nes pas mus kokie 6 kvadratai plotas...
dar labai idomu kas per geotekstile (ja minejo kazkas anksciau kaip pagrinda po skalda)?
parduotuveje paklausius apie ja, tik akis ispute... doh.gif ar tai elementari agroplevele, ar stai toks daiktas:difuzine stogo plevele
maciau parduotuveje juoda tokia...

Atsakyti
QUOTE(scorpioneeee @ 2007 04 25, 21:20)
Labas, temos neskaičiau, bet labai labai noriu paklausti. girdėjau kad yra tokių žolės sėklų, sako labai gerai kapinėse pasėti, tada būna maža graži žolytė, ji trumpa tai jos pjauti nereikia ir ji padaro kad neaugtų visokios piktžolės. Kur tokios galima įsigyti jei tokia yra?


Yra lėtai augančių žolių sėklų "Liliput" ar kažkaip panašiai vadinasi. Būna parduotuvėse prie kitų žolių sėklų. Jos lėtai auga, todėl rečiau reikia skusti. Bet vis tiek reikia mirksiukas.gif
Atsakyti