Įkraunama...
Įkraunama...

Kapų priežiūra

pernai Veliniu puokstes su seserim darem taip. Jas darem is gyvu geliu. Prisikasem smelio(padui).Pripylem siek tiek i storesni,stpresni celofanini krepseli.Stipriai surisom.Apvertem.Prisilauzeme trumpesniais kotais chrizantemu ir smaigstem.Vienas su karaliskom,kitas su smulkiaziedem.Aplinkui apkaisem sidabrines eglutes sakelem,vidury-chrizantemom.Kitas,vietoj egliu sakeliu darem su karalisku chrizantemu kotais ir lapais(is krastu)-jos ryskiai zalios,todel ir puokste ryskesne.Tokias puokstes patogu nesti,neissibarsto,nes jos zemos,tvirtai stovi pastatytos.
Atsakyti
nagi mamos kuom puosiate savo artimuju kapus, per velines, pats laikas susirupinti. O gal jus neturit pas ka eiti i kapus g.gif , tai tada jus labai laimingos, nes visi jusu artimieji salia.
Bandziau internete ieskoti krepseliu darymo pvz, bet nieko neradau, gal jus zinot kokiu neto psl, juk tikrai yra tik reikia moketi ieskoti, bet as turbut nelabai moku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2007 10 15, 06:55)
Bandziau internete ieskoti krepseliu darymo pvz, bet nieko neradau, gal jus zinot kokiu neto psl, juk tikrai yra tik reikia moketi ieskoti, bet as turbut nelabai moku  blush2.gif

Pynimas iš vytelių - šiek tiek patarimų ir kur ieškoti yra
Atsakyti
Truputį apie vėlines
ax.gif šiek tiek nustebau pamačius vainiką su penkiom gėlėm, visada maniau , kad dedamas porinis skaičius žiedų unsure.gif
Nors pirmenybė teikiama gyvoms ir natūralioms gėlėms, bet , kiek pastebėjau, gan dar populiarios ir plastmasinės rolleyes.gif
Visada pati pasidarau puokščių ir kaimynamams ... na, nėra jos originalios, panašios į kioskines wink.gif blush2.gif

Vėlinių kompozicijos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *dzūkė*: 15 spalio 2007 - 20:29
QUOTE(*dzūkė* @ 2007 10 15, 21:09)
Truputį apie vėlines 
ax.gif  šiek tiek nustebau pamačius vainiką su penkiom gėlėm, visada maniau , kad dedamas porinis skaičius žiedų unsure.gif
Nors pirmenybė teikiama gyvoms ir natūralioms gėlėms, bet , kiek pastebėjau, gan dar populiarios ir plastmasinės rolleyes.gif
Visada pati pasidarau puokščių ir kaimynamams ... na, nėra jos originalios, panašios į kioskines   wink.gif  blush2.gif

Vėlinių kompozicijos  smile.gif


Labai originalios puokštės, Kaune tokių neteko matyti. Nors pagal užsakymą neteko gamintis. Deja, per toli...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alvara: 18 spalio 2007 - 20:52
QUOTE(alvara @ 2007 10 18, 21:49)
Labai originalios puokštės

drinks_cheers.gif , tik doh.gif ar ilgai ji išbūtų ant kapo g.gif , jeigu dirbtines gėles nuvogia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *dzūkė*: 19 spalio 2007 - 07:56
QUOTE(*dzūkė* @ 2007 10 15, 21:09)
Truputį apie vėlines 
ax.gif  šiek tiek nustebau pamačius vainiką su penkiom gėlėm, visada maniau , kad dedamas porinis skaičius žiedų unsure.gif

Kas dėl porinio skaičiaus,tai girdėjau tokį dalyką, kad tas kas mirė jau be poros, tai jam dedamas ne porinis skaičius. Tipo taip kažkur užsienyje daro, pažįstama gryžo iš Austrijos lyg tai, tai tipo ten taip daro. O aš neskaičiuoju gėlių, porinis skaičius ar ne, kiek man atrodo gražu tiek dedu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*dzūkė* @ 2007 10 15, 20:09)


Tikrai nerealiai grazu ir orginalu. Bandysiu pati ka nors panasaus sukurpti ant mamos kapelio Veliniu proga. Laaaaabai grazu thumbup.gif
Atsakyti
o man paskutiniu metu labai patinka tustuma... t.y. man kaip prie namu, taip ir kapiniuose, norisi kuo labiau sumazinti visokiausiu augalu skaiciu, palikti tuscia plota, net puoksteliu kazkokiu nesinori... maksimum dvi gelytes... ir tik zvakes... vat ju gali buti ir daugiau...
Atsakyti
QUOTE(saulutem @ 2007 10 24, 18:22)
o man paskutiniu metu labai patinka tustuma... t.y. man kaip prie namu, taip ir kapiniuose, norisi kuo labiau sumazinti visokiausiu augalu skaiciu, palikti tuscia  plota, net puoksteliu kazkokiu nesinori... maksimum dvi gelytes...  ir tik zvakes... vat ju gali buti ir daugiau...

drinks_cheers.gif , taip galima padaryti jeigu kapo daugiau nieks neaplanko, bet mūsų artimųjų kapai per vėlines tampa gėlių ir žvakių "salele"...
Atsakyti
O aš matydama be proto apkrautus kapus gėlių puokštėmis (o per laidotuves krūvomis vainikų ir krepšių) dažnai pamąstau, kad gyvas būdamas žmogus turbūt nei pusės tiek žiedų negavo... O gaila... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(alvara @ 2007 10 24, 19:31)
O aš matydama be proto apkrautus kapus gėlių puokštėmis (o per laidotuves krūvomis vainikų ir krepšių) dažnai pamąstau, kad gyvas būdamas žmogus turbūt nei pusės tiek žiedų negavo... O gaila...  verysad.gif

As irgi galvoju, kad mirus zmogui, geriau pora ziedeliu nunesti, o likusius pinigelius artimiesiems iteikti- juk kam isleisti 50-150 lt gelems, kurios nuvys ir tikrai nepradziugins mirusio, geriau tuos pinigus artimiesiems, kuriems ir taip sunku tokia minute.
O per Velines pilnas kapas zvakiu zvakuciu ir ivairiausiu geliu, man irgi negrazu. Manau, turi buti kazkokia harmonija, vientisumas. Aisku, visiems nepasakysi, kad nestu tik baltas zvakes tokio ir tokio dydzio, geles tik baltas ar pan. Bet bent jau mes patys artimiausi bandom derinti ax.gif
Atsakyti