Įkraunama...
Įkraunama...

Kipras

QUOTE(Udrius @ 2007 03 17, 13:42)
As cia biski irgi ne i tema, bet kazkodel vietiniai visi sako Ayia, bet ne Agia:)

nu ta jų g(rašosi kaip mūsų y) tariasi taip įdomiai, nei tai g, nei tai j.. ax.gif toks tarpinis variantas... biggrin.gif
ir nu gal dar Kipre šiek tiek kitokia tarmė tada... g.gif
Atsakyti
O aš tai nerekomenduočiau važiuoti į Kiprą. Na jau nebent apkeliavot visas Europos šalis ir tik jame nebuvot.
Bet jei buvot Kretoj ar Graikijoj, tai Kipre nieko naujo nepamatysit, Kretoj graziau.
Atsakyti
QUOTE(indrule @ 2007 03 21, 18:55)
Kaip sakoma "dovanotam arkliui i dantis neziurima"  biggrin.gif  todel ir vaziuojam i Kipra. O kaip ten atomobiliu nuomos kainos?


Na čia gal geriau žinos tie, kurie vietoj gyvena. Bet aš vienoj vietoj Larnakoj mačiau, kad 10 svarų parai, berods.
Atsakyti
O gal kas nors plaukete kruiziniu laivu i Egipta is Kipro? Jei taip, pasidalinkite savo ispudziais ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Man Kipras labai patinka del to, kad is jo galima dar nuvykti i Egipta, Rodo sala, Jordanija, Izraeli, Libana, Sirija thumbup.gif nuvyksti i viena sali, o paskui pamatai dar kelias aplinkui thumbup.gif tik aisku tas malonumas nepigiai kainuoja doh.gif
Atsakyti
Gal žinote (kurie neseniai buvo kipre) kokios kruizų kainos iš Kipro į Egiptą ar Izraeilį?
Papildyta:
QUOTE(Meg @ 2005 05 04, 22:45)
Aš buvau Kipre, bet prieš kokius 4-5 metus.
Man patiko - buvau graikiškoj Kipro daly, tai ten labai panašu, kaip Graikijoj. Buvau rugpjūčio mėnesį, tai oras nebuvo persuper karštas - ypač faina būdavo vakarais ir naktimis, nes tikrai šilta - galima miegoti tiesiog pliaže ant gultų  mirksiukas.gif

Gal galit pasakyt kur čia Kipro graikiška dalis mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 06 06, 15:21)
O ar buvot Kipre smile.gif
gal galit ką papasakot...


Buvau pernai. Labai patiko - tiek jura, tiek papludimiai, tiek zmones. Kazkaip labai saugiai jauciausi, varinejom savarankiskai po sala. Zodziu, ispudziai kuo puikiausi:)
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 06 06, 13:21)
O ar buvot Kipre smile.gif
gal galit ką papasakot...

Ne nebuvom, bet buvom rade labai gera pasiulyma tik i turkiska salos dali, bet beda buvo tame, jog tame viesbutyje neleido mums su dviem vaikais viename kambaryje apsistoti, nors antrasis dar maziukas verysad.gif . Tada pasirinkom kreta ir nei trupucio nesigailim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 06 06, 14:27)
Buvau pernai. Labai patiko - tiek jura, tiek papludimiai, tiek zmones. Kazkaip labai saugiai jauciausi, varinejom savarankiskai po sala. Zodziu, ispudziai kuo puikiausi:)

O kokiam mieste gyvenot, kuriuo metu ten buvot, su kokia agentūra keliavot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 06 06, 15:28)
O kokiam mieste gyvenot, kuriuo metu ten buvot, su kokia agentūra keliavot?  ax.gif


Buvom Limasolyje, "Golden aerches" viesbutyje. Kelioniu agentura Travelman - tai buvo siaubas, bet as kazkaip sugebejau atsiriboti ir negadinti atostogu nervinantis smile.gif Buvom pacioj birzelio pabaigoj. Viesbutis siaip neblogas buvo, bet aisku - ranksluosciai papilkeje, uz viesbucio siuksliu kruvos, bet tai yra, manau, normalu, tai irgi nelabai jaudinausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(***Paulina*** @ 2007 06 06, 15:37)
Buvom Limasolyje, "Golden aerches" viesbutyje. Kelioniu agentura Travelman - tai buvo siaubas, bet as kazkaip sugebejau atsiriboti ir negadinti atostogu nervinantis smile.gif Buvom pacioj birzelio pabaigoj. Viesbutis siaip neblogas buvo, bet aisku - ranksluosciai papilkeje, uz viesbucio siuksliu kruvos, bet tai yra, manau, normalu, tai irgi nelabai jaudinausi smile.gif

O Limasolyje yra ką veikt? Aš kalbu apie apsipirkinėjius, parduotuves, miesto grožį, pasivaikščiojimą smile.gif
Ar labai šiukšlina? Kokias ekskursijas ėmėt? smile.gif
unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 06 06, 16:51)
O Limasolyje yra ką veikt? Aš kalbu apie apsipirkinėjius, parduotuves, miesto grožį, pasivaikščiojimą smile.gif
Ar labai šiukšlina? Kokias ekskursijas ėmėt? smile.gif
unsure.gif

Is visu regionu man labasiai patiko Pafas (Pafos) - turi pakankamai daug istoriniu vertybiu, taciau prie kai kuriu viesbuciu akmenuotas papludymys. Beje, apie regiono kokybe sako ir viesbuciu kainos- jos yra didesnes uz kitus regionus. Del kruizu kainos - pasiziurek travelmano puslapyje, jos gal vietoje butu pigesnes.

Tai tiek:)
Atsakyti