Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

QUOTE(Aushrita @ 2011 07 04, 22:31)
Na taip bet mazai kam buna Ov po mmm iskart  biggrin.gif As tai pvz niekada taip nepagauciau nei X nei Y nes Ov buna daug veliau  biggrin.gif O kaip jus saket, bandet per Ov gaminti berniuka,ir naudojot ov.testus,bet tie testai kai parodo teigiama reiskias O bus po 24-36val. taigi galbut visgi per anksti darete namu darbus  ax.gif

bigsmile.gif namų darbus pradėjom taip tą rytą kai rodė kad jau o tik kitos dienos naktį pradėjom darbuotis tada dar kita naktį ir dar kitą naktį manau tikrai jau pataikiau biggrin.gif na kai bus aiški lytis užsuksiu čia ir patvirtinsiu šitą būdą biggrin.gif ko gero po gimdymo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2011 07 14, 21:51)
bigsmile.gif namų darbus pradėjom taip tą rytą kai rodė kad jau o tik kitos dienos naktį pradėjom darbuotis tada dar kita naktį ir dar kitą naktį manau tikrai jau pataikiau biggrin.gif na kai bus aiški lytis užsuksiu čia ir patvirtinsiu šitą būdą biggrin.gif ko gero po gimdymo biggrin.gif

Na tai lauksim doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE("turtinga" @ 2009 04 08, 08:39)
Sveikos, planuojancios Mamytes,

papasakosiu, kaip suplanuoti, tiksliau  - paskaiciuoti, mano kleckiukai:

Dar nuo Babytes laiku turim ginekologe, kuri pazysta jau visa musu karta, jinai ir patare toki skaiciavima.Kai vaikelis gimsta, jo kraujas buna stipriausias ir palaipsniui silpneja,ir stiprumas atsistato mergaitems po treju metu, berniukams - po ketveriu.Vadinasi imame savo ir vyri gimimo datas ir pliusuojame - sau po tris, vyrui - po keturis.Kieno kraujas stipresnis pastojimo (ne gimdymo) metu, tokios lyties ir bus vaikelis.
PVZ.:
Su dukryte pastojau 2008.06.02, o paskaiciavusi buvau dar pries pora metu, kada tai turetu ivykti.
Mano vyro gomimo data 1973.09          Mano - 1981.02
pridedant po 4 metus:      77            + 3 metai:  84
                                      81                              87
                                      85                              90
                                      89                              93
                                      93                              96
                                      97                              99
                                    2001                          2002
                                      05                              05
                                      09                              08

vadinasi mano kraujas 2008m mazdaug vasario - kovo (pagal gimtadieni) menesi - atsinaujino, o vyro dar vis silpnejantis - darom mergyte!!!!

Kad patikrinti skaiciavom visa gimine, ir draugem skaiciavau, praktiskai visada atitinka, isskyrus atvejus, kai pasikeitimo laikas yra apyligis (tada belieka tik speliot).

siaip labai painus metodziukas, ilgai, kol pati isikirtau...


Gal ir tiesa g.gif Man abiejų vaikų sutampa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2011 08 24, 20:49)
Gal ir tiesa  g.gif Man abiejų vaikų sutampa  smile.gif

O man pirmojo vaiko sutampa, o antro-ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2011 08 24, 20:49)
Gal ir tiesa  g.gif Man abiejų vaikų sutampa  smile.gif

man mano vaiko nesutampa schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2011 08 24, 20:49)
Gal ir tiesa  g.gif Man abiejų vaikų sutampa  smile.gif

Man NESUTAMPA smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DINSĖ @ 2011 08 28, 03:29)
Man NESUTAMPA smile.gif


Man taip pat nesutampa .
Atsakyti
Man lentele atitiko biggrin.gif , o jei siemet pastosiu, tai sunu prognozuoja thumbup.gif
Atsakyti
O kaip suprasti, jei abiejų kraujas atsinaujino 11 metais?
Atsakyti
QUOTE(robkytexex @ 2011 08 31, 08:55)
O kaip suprasti, jei abiejų kraujas atsinaujino 11 metais?

o ką čia išvis suprasti, jeigu tas skaičiavimas jokio tikslumo ir jokios teorijos neatitinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(robkytexex @ 2011 08 31, 08:55)
O kaip suprasti, jei abiejų kraujas atsinaujino 11 metais?


Taigi reik žiūrėti mėnesį. Dalį metų matomai buvo vieno kraujas šviežesnis, dalį kito. Be to, reik neužmiršt, kad kraujas atsinaujina operacijų, gimdymų metu.
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2011 08 31, 18:53)
Taigi reik žiūrėti mėnesį. Dalį metų matomai buvo vieno kraujas šviežesnis, dalį kito. Be to, reik neužmiršt, kad kraujas atsinaujina operacijų, gimdymų metu.

na tai jei po cezario man praejo 4 metai ?tai kaip db man skaiciuot ta kraujo atsinaujinima doh.gif
mano 1982-04-18
MB 1975-04-06
kiek beskaiciavau man vis MB kraujas jaunesnis doh.gif arba as kazka ne taip skaiciuoju ax.gif
Atsakyti