Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

Nusipirkau Norfoj papigiai gražius siūliukus pereinamų spalvų. Pradėjau megzti dukrytei liemenę. Tai pirmas mano darbas virbalais, bet ir tai pasirodė kažkas negerai, nes vienai pusei reikėjo 2 motkelių. O juk parašyta, kad 263m. Kito temoj paskaičiau, kad tiek tikrai nėra, tai ėmiau ir pamatavau. Vietoj 263m yra tik 123. Sakyčiau visiškas absurdas. Negana to, dar ir spalvos skiriasi. Nu žodžiu visiškas š... net ir už mažą kainą neverti dėmesio siūlai. O ir dėl sudėties kažkaip...
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2008 01 14, 14:18)
Nusipirkau Norfoj papigiai gražius siūliukus pereinamų spalvų. Pradėjau megzti dukrytei liemenę. Tai pirmas mano darbas virbalais, bet ir tai pasirodė kažkas negerai, nes vienai pusei reikėjo 2 motkelių. O juk parašyta, kad 263m. Kito temoj paskaičiau, kad tiek tikrai nėra, tai ėmiau ir pamatavau. Vietoj 263m yra tik 123. Sakyčiau visiškas absurdas. Negana to, dar ir spalvos skiriasi. Nu žodžiu visiškas š... net ir už mažą kainą neverti dėmesio siūlai. O ir dėl sudėties kažkaip...

Ne tu viena ant šito kabliuko užkibai console.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 01 14, 14:31)
Ne tu viena ant šito kabliuko užkibai console.gif

Oi gerai ,kad čia užėjau ir paskaitinėjau g.gif kadangi ir aš norėjau iš ten pirkti siūliukus ,tai jau dabar jau reiks žiūrėti kitur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo INGRIDŽIUKS: 14 sausio 2008 - 13:46
Eilinį kartą pasitvirtina vyro žodžiai, kad nemokamai tik sūris spąstuose gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2008 01 14, 16:05)
Eilinį kartą pasitvirtina vyro žodžiai, kad nemokamai tik sūris spąstuose  gun_bandana.gif

Geras palyginimas thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
aš visgi esu patenkinta norfiniais siūliukais, tik ne tais 273 metrų, o tais storaisiais, kur 53 ar 57 metrai. Maži tai maži matkiukai, bet matos, kad šilti bus. Mezgu ilgą liemenę, tai manau, kad 12 reiks... pinigine išraiška apie 45 Lt gausis, manau, specializuotoj siūlų parduotuvėj už tiek nesigautų... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 14 sausio 2008 - 16:21
QUOTE(MAGPIE @ 2008 01 13, 09:19)
Į  šitą- apie 16 kamuoliukų  blink.gif . Dydis -xxl  blush2.gif



Bet tai koks grožis megstinio thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


Neringata - drystu ginčytis, specializuotoj siūlų parduotuvėj gaunasi kartais ir pigiau kaip 45 lt., bet čia tik iš mano praktikos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2008 01 15, 09:52)

Neringata - drystu ginčytis, specializuotoj siūlų parduotuvėj gaunasi kartais ir pigiau kaip 45 lt., bet čia tik iš mano praktikos  wub.gif

sutinku, kad kartais. Bet 50g. - 3,79 LT spec parduotuvėj tikrai tik kartais būna... Sakau tik kad svarbu, jog patiktų siūlai ir darbo eiga. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 01 15, 09:03)
sutinku, kad kartais. Bet 50g. - 3,79 LT spec parduotuvėj tikrai tik kartais būna... Sakau tik kad svarbu, jog patiktų siūlai ir darbo eiga. mirksiukas.gif



"geru akiu" parduotuvese tokia kainyte ( atrodo) yra "princese" siulai ( moheryte) 50 gr - 3,79 ir 263 m mirksiukas.gif is triju pakiuku iseina megztinelis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 15, 13:01)
"geru akiu" parduotuvese  tokia kainyte ( atrodo) yra "princese" siulai ( moheryte) 50 gr - 3,79 ir 263 m mirksiukas.gif  is triju pakiuku iseina megztinelis  ax.gif

kalba eina apie storesnius siūliukus, atitinkamai ir mezginio tipas kitoks
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 15, 13:01)
"geru akiu" parduotuvese  tokia kainyte ( atrodo) yra "princese" siulai ( moheryte) 50 gr - 3,79 ir 263 m mirksiukas.gif  is triju pakiuku iseina megztinelis  ax.gif

iki "princese" siulus pries koki men ar 2 pirkau, tai dar po 1.5 Lt uz pakiuka grazino i kortele, jei apie tuos pacius kalba eina (bet mocheros ten tik 35 proc)
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2008 01 15, 12:50)
iki "princese" siulus pries koki men ar 2 pirkau, tai dar po 1.5 Lt uz pakiuka grazino i kortele, jei apie tuos pacius kalba eina (bet mocheros ten tik 35 proc)



ir kaip jums ju kokybe atrodo, ar ka mezget ????
Atsakyti