Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

QUOTE(Lusasita @ 2008 01 16, 12:09)
ir kaip jums ju kokybe atrodo, ar ka mezget ????

Siuo metu mezgu rankine, bet dejau 2 siuliukus - jei isvys dienos sviesa - pasirodysiu... rolleyes.gif
Siaip as kai tokia kaina, tai stebiklu ir nesitikiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 16, 12:09)
ir kaip jums ju kokybe atrodo, ar ka mezget ????

man irgi teko megzt iš Princesės. Mezgiau liemenę dukrai iš 2 siūlų sudėjus. Šiaip mezgasi maloniai, bet nešiojant burbuliuojasi, o be to, maniškė nenori nešiot, nes kanda - žinot, vaikai... irnesakyk.gif
Atsakyti
o klausykit cia su tuo burbuliavimusi, nu mano mazius kai uzsideda nauja megzta daigta tai jau po poros dienu nesiojimo burbuliukais nueina, as cia nesiskundziu, nes siulai mano pigus, taciau noreciaukazka numegzt be burbuliuku, ika ziuret?kokia turi but sudetis kad kuo maziau burbuliuotusi?

isanksto aciu
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2008 01 16, 14:10)
o klausykit cia su tuo burbuliavimusi, nu mano mazius kai uzsideda nauja megzta daigta tai jau po poros dienu nesiojimo burbuliukais nueina, as cia nesiskundziu, nes siulai mano pigus, taciau noreciaukazka numegzt be burbuliuku, ika ziuret?kokia turi but sudetis kad kuo maziau burbuliuotusi?

isanksto aciu

mane ir sitas pats klausimas domina drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2008 01 16, 16:59)
mane ir sitas pats klausimas domina  drinks_cheers.gif

Medvilnė nesiburbuliuoja smile.gif
Atsakyti
va va, aš irgi suku galvą, ką čia parašyt, nes sudėtis siūlų tai dar ne viskas - skirtingų gamintojų kokybė skiriasi... o medvilnė - tai tiksliai nesiburbuliuoja. Tik va nešildo...
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 16, 11:09)
ir kaip jums ju kokybe atrodo, ar ka mezget ????


gal man pavyko su seis siulais, bet man tikrai nesiburbuliuoja. mezgiau megztini is dvieju siulu ir viena is vieno katik pasibaigiau bigsmile.gif seip dar esu nerus is siu siulu, tai dar negaliu skustis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo besyte: 16 sausio 2008 - 17:03
QUOTE(Lusasita @ 2008 01 16, 13:09)
ir kaip jums ju kokybe atrodo, ar ka mezget ????



Aš pernai dukrytei mezgiau iš princesės liemenę, kanda, nusiburbuliavo labai stipriai, daugiau į juos net nežiūriu.
Atsakyti
oi, paklydau, parasiau ne i ta tema, tai istryniau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anciuke: 16 sausio 2008 - 21:00
Aš tai dabar įsisukusi į turkiškus siūlus, mezgiau dukrytei liemenę vat iš tokių siūlų, labai šiltas, o burbuliukų tai gal tik vienas kitas ir svarbiausiai nesikandžioja

Įdedu nuorodą, pažiūrėkite ir paskaitinėkite, daug geros informacijos
Siūlai
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2008 01 16, 14:10)
o klausykit cia su tuo burbuliavimusi, nu mano mazius kai uzsideda nauja megzta daigta tai jau po poros dienu nesiojimo burbuliukais nueina, as cia nesiskundziu, nes siulai mano pigus, taciau noreciaukazka numegzt be burbuliuku, ika ziuret?kokia turi but sudetis kad kuo maziau burbuliuotusi?

isanksto aciu

sveikos,
su tais burbuliavimais, tai tikrai priklauso ir nuo siulo isdirbimo. esu mezgus maziui megztinuka ir salika is vokiskos vaikiskos vilnos, visai nekanda ir nesivelia, kai lieti atrodo medvilne. mezgiau is 2 siulu nes ploni, bet ir kainuoja daugiau. ai ir visai be puko. siemet numezgiau liemene irgi is vilnos, bet jau siulas storas su pukeliu, tai irgi velias.medvilne nesivelia, pirkau maksmoj po 3lt berods per akcija, ir kas su viskoze nesivelia. pagal kaina kokybes nenusakysi, reik issiciupinet, o jei perki spec siulu pardoj, tai visad pardavejos pataria, nes jos ten irgi uzkietejusios mezgejos (bent jau kaune 'lana casoj')
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2008 01 16, 22:39)
Aš tai dabar įsisukusi į turkiškus siūlus, mezgiau dukrytei liemenę vat iš tokių siūlų, labai šiltas, o burbuliukų tai gal tik vienas kitas ir svarbiausiai nesikandžioja

Įdedu nuorodą, pažiūrėkite ir paskaitinėkite, daug geros informacijos
Siūlai



o kur tu siulu pirkt ir kokia ju kaina, metrazas ???? metraza radau 300 m blush2.gif

--------------------------------------


esu mezgusi ir vernito pusvilnes ir nesiojosi super be burbuliuku, o paskuj tie akcijiniai is RIMI vernito pusvilne susiburbuliavo po antro apsivilkimo devil.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 17 sausio 2008 - 14:30